Targi końskie - daty i miejsce.

Witam. Szukałam ale nie znalazłam. Czy moglibyście mi podać daty kiedy odbywają się targi końskie i w jakich miejscowościach?
Żory (Kleszczów konkretnie) koło Rybnika -> każdy drugi wtorek miesiąca
Czy w Lubelskim odbywają się gdzieś takie targi ?
Sankarita - byłaś może tam?
a nie wie ktoś czy w śląskim oprócz oczywiście Żor jest jeszcze jakiś targ? bo Żory już mi się znudziły 😉
unicorna, niestety, nie byłam. Wybieram się tam jak sójka za morze.😉 Znajomi bywają, mówili, że tam mają sporo sprzętu końskiego, dużo zimnioków, ale bardziej "sportowe" konie się tam pojawiają i to całkiem sympatyczne.
przeztysiacmorz, nic mi nie wiadomo o innym końskim targu na śląsku 🙂
Ktos wie dokladnie kiedy sa salon du cheval w Paryzu? Ktos byl? Jesli tak to jakie wrazenia? 😀
I czy w Essen beda w 2010? Co roku sie wybieram i jakos nie trafiam nigdy na nie  😵 i pozostaje mi tylko "zadowolic sie " targami w poznaniu 🤔
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
04 września 2009 13:03
Jakoś niedługo w Kolonii są targi sprzętowe.   😉
http://www.salon-cheval.com/

ja sie pewnie wybiore. Mam niedaleko z Baden-Wirtembergii 😉
Jakoś niedługo w Kolonii są tarki sprzętowe.  😀


Wiesz moze cos wiecej? :kwiatek: Wyrażenie jakoś niedługo mi się spodobało najbardziej 😀
aaah sponga horse... dostalam w zeszlym roku jakos ulotke poczta i mialam chetke zeby pojechac ale nie zdazylam oczywiscie😀

Dziekuuuuje bardzo :kwiatek:
czy ktoś sie orientuje czy w woj. pomorskim,zachodniopomorskim lub kujawsko-pomorskim sa jakieś takie targi?
z tego co ja widze to tylko na śląsku?jak tak to chyba nigdy sie na takich nie pojawię  🙁
A może ktoś z was wie kiedy są targi w Neumunster? 👀
Targi hippica  😅
http://www.targihippica.pl/index.php

10-12 września Warszawa, Służewiec
coś czuję, że  będę obecna na tych targach 😁
wlasnie , ciekawe czy beda to typowo wystawiennicze targi czy z mozliwoscia zakupów. Nie widać nigdzie jakiegoś programu "rozrywkowego", same konferencje na dość poważne tematy.
Serdecznie zapraszamy na nowe TARGI KOŃKIE w Słomczynie koło Grójca.
W niedziele odbywają się tam również TARGI ZWIERZĄT DOMOWYCH.

Targi odbywają się w sobotę w godzinach  ok. 4-10 rano.

Zapraszamy zarówno sprzedających, jak i kupujących.

Start- JUŻ 4 września. Wjazd przy pomarańczowej fladze (Słomczyn 16B).

W celu zarezerwowania miejsca, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

602-270-383. Strona www.zwierzetaslomczyn.pl w budowie, ale zawiera mapkę, jak dojechać
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
17 sierpnia 2010 21:03
Pajęczno, zawsze druga sobota maja
Konie i sprzęt jeździecki
a w pomorskim są?
najlepiej okolice Chojnic - wie ktoś  :kwiatek: :kwiatek:
I to bardzo niedlugo 😉

Bo juz teraz zaraz 🙂

http://www.koelnmesse.pl/INFO/2009/spogahorseherbst2009_info_dla_odwiedzajacych.pdf


będę, będę ;-)

później zjeżdzam do Augsburga na AMERICANĘ
Dodofon, jedziesz autem?
Dodofon, jedziesz autem?


tak na 100% jadę autem
Dodofon, masz ochotę zabrać 2 pasażerów?
szykuja się jakieś targi w najbliższym czasie w okolicach Pszczyny(BB-katowice)?
pozwolę dodać sobie post pod postem, ponieważ zalezy mi na odpowiedzi 🙂
z gory przepraszam.
Piotrowice ,wystawa koni ,25/26.09.2010 
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
20 września 2010 20:34
Wie ktoś może o jakiś targach w najbliższym czasie w okolicach Poznania ( Oczywiście pomijając CSI ) ???  👀
czy ktoś sie orientuje czy w woj. pomorskim,zachodniopomorskim lub kujawsko-pomorskim sa jakieś takie targi?
z tego co ja widze to tylko na śląsku?jak tak to chyba nigdy sie na takich nie pojawię  🙁

w zachodnipomorskim w kazda ostatnia sobote miesiaca jest targ w pęzinie
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 września 2010 00:26
palcia_94 targi jak targi. W Katowicach będą zawody na poczatku grudnia i tam będą również wystawcy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się