Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Racja – być twardym przede wszystkim. A także być arabem z krzywym ryjem, bo ...

...  na krzywy ryj  w dzisiejszych czasach można nie tylko zwiększyć wytrzymałość, ale i poziom zycia ? Araby cwane są . 


🏇
Dzisiejsze ogłoszenie:

http://re-volta.pl/galeria/moja/album/1564

SPRZEDAM WSZYSTKO z mojej galerii ,




Wchodzę w podlinkowaną galerię, a tam wśród popręgów, bryczesów, siodeł - [b]FRANCISZEK
, malutki chłopczyk o pięknym bezzębnym uśmiechu.

No i co robić?  🙄  Handel Franciszkami jest nielegalny.  😵
Isabelle, laicki znaczy świecki 😉 Tu szerzej: http://www.slownik-online.pl/kopalinski/DCE5091C47BFBCDCC12565EE0048143E.php
FRANCISZEK, malutki chłopczyk o pięknym bezzębnym uśmiechu.

No i co robić?   🙄  Handel Franciszkami jest nielegalny.   😵

Może i jest nielegalny, co nie zmienia faktu, że małe bezzębne Franciszki, jeśli je tylko dobrze przyprawić i przyrządzić, smakują wyśmienicie. Ile chcą za tego Franciszka? Bo już mi w brzuchu burczy.
Fakt, że wygląda smakowicie. No i bezzębność jest zaletą - więcej miękkiego niż twardego. Ale ceny brak ... Bezcenny? 
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 listopada 2011 21:18
Fakt, że wygląda smakowicie. No i bezzębność jest zaletą - więcej miękkiego niż twardego. Ale ceny brak ... Bezcenny? 

pewnie trzeba zapłacić kartą master card

Gajowa -doktorantka:
nie jestem jakąś homofobką, ale jak ktoś ze swojej narodowości robi kartę przetargową i usiłuje brać ludzi na litość to mi się nóż w kieszeni otwiera...
O tempora....  😵
dea   primum non nocere
28 listopada 2011 13:47
Pomijając ogólny wydźwięk wypowiedzi, co ma homofobia do narodowości - pozostaje dla mnie zagadką  🤔 Ludzie powinni czasem ze słowników korzystać  😵
Pomijając ogólny wydźwięk wypowiedzi, co ma homofobia do narodowości - pozostaje dla mnie zagadką  🤔 Ludzie powinni czasem ze słowników korzystać  😵

A masz doktorat?
ovca   Per aspera donikąd
28 listopada 2011 13:50
Gajowa -doktorantka:
nie jestem jakąś homofobką, ale jak ktoś ze swojej narodowości robi kartę przetargową i usiłuje brać ludzi na litość to mi się nóż w kieszeni otwiera...
O tempora....  😵


nie wierzę  😂
"nie ma większego idioty, niż idiota wykształcony" Francois de La Rochefoucauld
wrotki popieram w 100 %  😁
No, ale część wypowiedzi pani z doktoratem jest jak najbardziej prawdziwa - ta o nożu w kieszeni.  🤦
dea   primum non nocere
28 listopada 2011 14:41
a "doktorant" to nie jest ktoś, kto doktorat dopiero będzie miał?
dea, jest. Ale jak by nie było, człowiek z wyższym wykształceniem... tyle, że to dziś już nie zobowiązuje jak widać.
To wyższe wykształcenie (mgr) się w dzisiejszych czasach kompletnie zdewaluowało, obawiam się...
a "doktorant" to nie jest ktoś, kto doktorat dopiero będzie miał?

No będzie miał. Bez wątpienia będzie. Niestety.
To wyższe wykształcenie (mgr) się w dzisiejszych czasach kompletnie zdewaluowało, obawiam się...
obawiam się, że ta dewaluacja nastąpiła już ponad 40 lat temu, od czasów "marcowych docentów"...a dziś tylko rosnąca frekwencja, utrudnia utrzymanie mitu polskiego"yntelygenta".
Jeszcze się może nie obronić. Teoretycznie.

Ejjj... ale osoba Gajowej jest bardzo optymistyczna! To może oznaczać, że taki żuczek jak ja też ma szansę zrobić doktorat.... 😁 😉 😉 😉

zima Obawiam się, że mgr teraz może mieć każdy....
Optymistyczna?
Czy może jej
przykład napawa optymizmem? ;-)
skoro towarzysz Jerzy Wiatr miał tytuł profesora, to polskie tytuły naukowe nie mają najmniejszego znaczenia...od bakałarza, do profesora właśnie 😁
skoro towarzysz Jerzy Wiatr miał tytuł profesora, to polskie tytuły naukowe nie mają najmniejszego znaczenia...od bakałarza, do profesora właśnie 😁

Oj, przykłady można by mnożyć. Bez końca.
Tania, Jej przykład napawa optymizmem. ;-) Albo może -> "osoba Gajowej wieje przykładem wzbudzającym optymizm", o.
I widzisz Taniu, jestem idealnym kandydatem na tytuł! 😁 😉 😉

wrotki, Nie mają najmniejszego znaczenia, ale profesor na koncie swoje zera ma, nawet w PL. 😉 😁
Ano mi właśnie o to chodziło, że tych mygyrów to teraz więcej niż niemygyrów. I nic to nie warte.
otoz mamy nowa, pelna pomocowych checi forumowiczke:
Witam!

Mam zamiar niedługo otworzyć fundację dla koni  🙂
W fundacji tej będą konie potrzebujące domu miłości a także stałej opieki.
Przyjmę każdego konia może być po kontuzjach itd. dla mnie to nie ma znaczenia liczy się pomoc z woj. wlkp. 😀
Przyjmę koniki do 13 roku życia które już są zupełnie skreślone na samym starcie np. przez wypadek 🙁

Bardzo proszę o kontakt na e-mail - saandrulaa@onet.pl




Witam!

Mam zamiar utworzyć wraz z mamą i siostrą fundację na rzecz koni w Poznaniu 🙂

Narazie nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy nawet na wykupnie działki o powierzchni ok.3 hektarów.

Szukamy więc osób w których zostało jeszczę choć trochę miłości i osób których by nam pomogły w dofinansowaniu fundacji która będzie nosić nazwę " Save the horse "

Celem naszej fundacji będzie ratowanie koni głównie z rzeźni lub tych koni które już nie dostają rządnej szansy.

Tutaj liczy się nawet grosz...Potrzebna jest twoja pomoc aby fundacja powsatała.

Każda pomoc jest potrzebna jeśli chodzi o pomaganie innym a zwłaszcza tym co tego potrzebują najbardziej.

My nie chcemy nic wzamian od tych koni poprostu chcemy żeby żyły dla nas 🙂


Prosimy o pomoc 🙂

e-mail - saandrulaa@onet.pl


Jeśli zła kategoria to bardzo przepraszam 🙂

jednak chyba nie spotkala sie ze zrozumieniem naszego kolegi o skomplikowanym nicku  👍  😂
Witam

Ja również mam zamiar założyć fundację i także apeluję o pomoc szanownych rewoltowiczów, znanych z dobrego serca i szczodrości. Nadrzędnym celem fundacji będzie zakup dużej ilości piwa, które będę mógł żłopać wieczorami. Mieszkam w małej wsi. Władze gminne nie zapewniają mi żadnych atrakcji, wiec sam muszę o nie walczyć. Od rana do wieczora jeżdżę konno, ale zmrok zapada już około 16 i mam sporo czasu do zagospodarowania. Proszę o zrozumienie... wystarczy sześciopak piwa dziennie, nie mam dużych potrzeb. Proponuję niech każdy forumowicz wpłaci chociaż po 1 zł na moje konto (chociaż można wpłacać więcej)

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za zrozumienie.

Byłbym zapomniał, fundacja nazywać się będzie "horse and beer" i nic w zamian nie chce tylko to piwo.
Ech zamiast się z przyszłych fundacji wyśmiewać  🤬 lepiej zaraz wszyscy wypłaty im przelejmy  🏇 🏇 Ja wybieram na przelew fundację piwną  :piwo::allcoholic: :pijacy:
Hronovsky mistrz  🥂

Kopyciak kij tam z fundacjami. Wspieraj dalej handel obwoźny  😁
A ja bym chciała założyć fundację, która by wspierała wielbicieli rogali marcinkowskich.  Bo one tylko w Poznaniu ... Potrzebna pełna poświęcenia osoba  z Poznania, która by regularnie porannym ekspresem podsyłała partię świeżutkich, pachnących rogali.  Fundacja będzie sie nazywała „Konno z rogalem”. 

Czy rogale mają szansę przebić się przed sześciopakiem?
nie maja.
Hronovsky mistrz  🥂


Piwa mu nalać, bo dobrze prawi  :pijacy:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się