Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Który to wątek ?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
18 października 2014 15:36
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 października 2014 16:34
The Wunia, jak klikniesz na tę czerwoną część tekstu nad cytatem, to przeniesie Cię do cytowanego postu  😉
O, nie wiedziałam. Dzięki  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 października 2014 18:40
(o rany, czy juz zaczelam brzmiec jak Strzyga? 👀 )


B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
19 października 2014 19:25
Ona ma coraz bujniejszą fantazję, książkę mogłaby napisać 😜.


I drugie: idę, patrzę a tu para rodziców podtyka ogierowi roczne dziecko do głaskania.

I jak ogier? Głaskał?  😁


😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2014 19:50
Ubiegłaś mnie!  🤬
Ha! I to z telefonu! ;P
Pani myk: pisze z tablet both money 15 miesieczne dziecko drzemie... Na Mamie. Widze ze z hel I Malay potworek Jack Mona. Nice badzdziwiona gdy myslac ze nic CIE nice zaskoczy to... Zaskoczyc potrafi. My bunt dwularka przezywamy old ukonczenia roku. I ladnie jej w "naszym" pajacyku.



Niech żyją tablety! I ich autokorekta! hahaha (btw - nic nie zrozumiałam)
haha, dokładnie 🙂 Przeczytałam to i tak sobie myślę WTF? 🤣
.
No ja się popłakałam ze śmiechu jak to przeczytałam, muszę przyznać 😁
Nie kumam...albo re-volta jest tak chaotyczna i bezsensowna,albo jeszcze nie poznałam wszystkiego...Żeby czegoś wyszukać,muszę wpisywać w wyszukiwarce kluczu,a często czegoś nie ma,a jak jest,to zostaję zbombardowana przez większość użytkowników za zły wątek *-.- dla mnie najlogiczniejszą stroną jest zapytaj.pl a może się mylę?pomożecie?wytłumaczycie?i jak się podkreśla czy konkretnie opisuje osobę w odpowiedzi?np. Ola-,,a ja uważam że lepiejby było....,,
                                          GabiJamal: Ola- to zły pomysł....
🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 października 2014 10:57
Nic nie zrozumiałam... Wyjaśni ktoś, o co chodzi?
Wydaje mi się, że poprostu revolta jest tak okrutna i umie tylko krytykować, że o wiele lepszym xródłęm wiedzy jest zapytaj.pl
Bo przecież jak ktoś dubluje wątek to straszna, bezduszna ikarina go zamyka, a inni jej przyklaskują  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 października 2014 16:45
halo, to ty błędnie porównujesz.

Halo sprzecza się sama ze sobą  😁
Facella, dobre 🤣
[quote author=SILVER_GOLD link=topic=96092.msg2209867#msg2209867 date=1414347765]

Co do sportu , to może się i nie znam , ale inwestuje w nego swoje własne ciężko zarobione pieniądze.


To się bardzo chwali, potrzebna jest nam w kraju ambitna rekreacja...
[/quote]
Ja w dziale końskim regularnie już temat "Odnerwianie kończyn" czytam jako "Oderwanie kończyn"  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 października 2014 22:31
Zora90, a już myślałam, że tylko ja :p
tłumaczenie 🙂 :
[quote author=szafirowa link=topic=95120.msg2209114#msg2209114 date=1414230888]
Kurcze, ja nawet polowy nie rozumiem- cb zawsze czytam jako 'sibi' i nijak mi do kontekstu nie pasuje 😁 No ale ja z tego rodzaju starych prukw, ktore to wymieniaja najczesciej smsy o tresci 'kup papier toaletowy' 😁




qp wc ppr 🤣
[/quote]
dziś mi kanapki z ojcem robił na śniadanie
swojego lepiej zjeść niż obcego 😀 Wiadomo czym był wcześniej żywiony 😉
[quote author=smartini link=topic=11961.msg2213875#msg2213875 date=1414873074]
E tam, Brytole i ich Brytyjski Angielski xP język wybranych. Jeżdżą nie po tej stronie drogi co trzeba to i angielski mają inny niż wszyscy :P

Ale na koniach mijają się właściwie, lewym ramieniem. 🙂
[/quote]
Piotrek, nie rozumiem?

Poczucie humoru Perszerona:

Julie Ale z Ciebie laska 😍. Gdybym nie był zajęty...  😉
ikarina, jakoś tak mi wyszło... od wieków to właśnie ruch lewostronny był tym "właściwym", podobno między innymi z powodu jazdy konnej - łatwiej walczyć bronią trzymaną w prawej ręce jak ktoś jest z twojej prawej strony. No więc Anglicy jako jedni z niewielu mają ruch samochodowy lewostronny, a ruch konny, czyli można powiedzieć ten który był jednym z powodów jazdy po lewej stronie, mają prawostronny. Nie dość, że samochodami jeżdżą po złej stronie, to końmi też 😉

Nie będę się upierał, że to bardzo zabawne 😉
Michalina to wypisz wymaluj Matka Boska na osiołku uciekająca do Egiptu  😜

Jestem chora i nie mogę się śmiać, a tu takie rzeczy... Myślałam, że wypluję płuca, jak to przeczytałam. 😉
Piotrek, high five, mnie rozbawiło  🤣
Piotrek dobrze, że wyjaśniłeś bo też nie załapałam na początku 😀

Te kobiecie kłopoty... Prawa czy lewa strona, jaka to różnica  😁


Edycja:
A co ze zdrowiem jeźdźca?
Mówiłam i powtarzać będę-nienawidzę re volty za idiotyczną wyszukiwarkę i chaos na forum...
Nie znalazłam na to odpowiedzi,a chodzi o negatywne konsekwencje ze strony jeździeckiej,Jeżdżę 10lat i z wiekiem moje nogi coraz bardziej są wygięte na zewnątrz i powstaje wrażenie ,,beczki,,.Czy to częsty objaw?jak leczyc?co roku mam co raz większe problemy,co raz bardziej mnie kości bolą i niestety nie wygląda to najlepiej kiedy stoję,a czasem nawet jak idę...


Najpierw laska na wstępie informuje jak bardzo nienawidzi tego forum, odzywa się w wątku dla naturalsów z pytaniem co zrobić ze swoimi wykrzywianymi nogami
gdy zostaje kulturalnie przekierowana zaczyna się rzucać i obrażać innych  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się