Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Nooo Jessy to umie zrobić pożytek z aparatu fotograficznego 😉 A ja mam pytanie do Amazonki: Twój siwek to takie sztuczki sam z siebie robi czy go zachęcałaś? 🙂 Chodzi mi o to zdjęcie, gdzie hmm, dęba stanął 😉
wątek zamknięty
Pinesska, więcej westowego czempiona 🙂

Dorcysia, Lotnik przepiękny <tfu tfu na psa urok> 😉

Jessy, jak zwykle- cudowne zdjęcia
wątek zamknięty
Dziękujemy - miło że się podoba  🙂  :kwiatek:

Jessy Qsław pięknie się trzyma mimo przerwy w robocie, zresztą już na gg Ci powiedziałam co uważam  🙂 a my wyczekujemy z niecierpliwością na Twoją kolejną wizyte  😉

Hypnotize zdjęcia z tęczą mają taką magiczną moc w sobie!

alona oj tak, siwemu charyzmy nie brakuje  😉 też urzeka mnie nią na nowo każdego dnia (ale to zabrzmiało  :lol🙂

goha Granat w roli konia rodzinnego widze spisuje się idealnie

oti fajne gniade i jaka piękna sceneriaa! A btw co to za owijki? Bo mam zdaje się taki sam czaprak i chciałabym skompletować owije a Twoje pasują idealnie.

taggi zapraszamy zapraszamy w  nasze progi  🙂 btw 2 km od Replaya? To gdzie Ty mieszkasz szczęściaro? Mnie by się taka lokalizacja przydała bo jak czasami jadąc z okolic grunwaldu zahacze o jakiś korek to... łojeju  😉

Jun siwy faktycznie z sesji na sesje coraz lepiej pozuje heh 'gwiazdor' się znalazł  🤣

Zairka ja już mówiłam jak ta Twoja siwa się fajnie rusza!  😜 A co do spotkania to niestety nie wyrobiłam się, w sobote dopiero o 20:30 ze stajni wyjechałam... mam usprawiedliwienie - wybaczysz?  :kwiatek:

Sankarita niestety (albo i stety) sam z siebie takich ewolucji nie wyczynia-trzeba go sprowokować  🙂 za leniwy jest ale to i dobrze bo wszystko mam w miare pod kontrolą (przynajmniej narazie  :lol🙂

To jeszcze Was troche pomęcze  bo sama jestem pod wielkim wrażeniem tych zdjęć Jessy'owych  😀







wątek zamknięty
Amazonka-faktycznie gwiazda z Niego pierwsza klasa. A ta jego grzywka to już wogóle obłęd.
wątek zamknięty
To ja Was teraz zayspię fotkami z ostatniej wodnej sesyji   😁















wątek zamknięty
Amazonka- drugie ma coś w sobie !!! Fenomenalne!!!  😍
wątek zamknięty
Jun, przepiękna sesja 🙂
wątek zamknięty
amazonka*, jaki on ogromny jak stoi na dwóch (czasem jednej 😎 ) łapach  😀
Jest absolutnie przecudny i dzielnie gromadzę jego zdjęcia. Pięknieje.
A ta sesja jest fantastyczna i tyle  😜
👍 Jessy
wątek zamknięty
Wypłowiały fryzyjski niedorostek, czyli Poem (zwana Pomcią)









wątek zamknięty
amazonka szczęka mi opadła i leży gdzieś pod stołem. Cudo 😉
wątek zamknięty
Jessy twój koń ma świetną sylwetkę! strasznie chwyta za oko
Amazonka ja nawet twój fotoblog śledzę, taka ze mnie wielbicielka siwego!  😁
Jun obłędna sesja w wodzie, bardzo ładnie wyszliście!
izydorex czemu niedorostek? niski? Bardzo fajny fryzio
Burza ja bardzo chciałabym wam pokazac nowe zdjęcia, ale niestety fotografa brak  🤔 ...chociaż Pączka też coś dawno nie było  😀
wątek zamknięty
izydorex czemu niedorostek? niski? Bardzo fajny fryzio


Przy mamusi wygląda niezbyt imponująco, ale to jeszcze młodziak, w kwietniu skończyła 4 lata. I cały czas rośnie 🙂
wątek zamknięty
Jun - lato ! 😉
amazonka - mozna na Party ot tak sobie konia na hale wpuscic luzem ?  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2009 14:24
amazonka wybaczam :kwiatek:
i powielam pytanie Tulipan bo tez sie nad tym zastanawiałam 🤔 🤔 z tego co wiem to chyba nie mozna 😁
wątek zamknięty
amazonka* W O W !
wątek zamknięty
Jun fajna sesja
amazonka* Twój koń jest boski  😜 😜

a my pozdrawiamy, niedługo już bedziemy w nowym domku  😀
wątek zamknięty
fantazja- super, ale ona się rozbudowuje ładnie 😉
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
06 lipca 2009 14:48
troche moich z dzisiaj  😉





mam wrazenie ze mlody troche w koncu przytył  😍 👀 bo szary wyglada jak kobyla w ciazy jak sie popatrzy od przodu albo tyłu  😵 wieczorem dorzuce jeszcze ze dwa, trzy zdjecia  😁
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 lipca 2009 14:52
galopadawydaje mi sie,ze masz dobre wrazenie 😉fajne koniska :kwiatek:
wątek zamknięty
LOVELY dziękujemy  :kwiatek:  dla mnie po prostu w oczach rośnie ta kobyła (szczególnie w szerz)  😀
wątek zamknięty
Fantazja, jestem pod mega wrażeniem! jeszcze troszkę i wrzucaj do wpływu treningu przed i po😉
wątek zamknięty
amazonka, Jessy,,

niesamowite... przez te zolte/pomaranczowe( ? ) sciany na hali zdjecia amazonki kojarza mi sie z Yannem Arthusem Betrandem
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
06 lipca 2009 16:33
Tulipan, Zairka - wytlumacze za Amazonke - byl na lonzy, ktora sprawnie wymizialam, ale CIIIII 😀iabeł:
Burza, Amazonka, Jun, Moona, Pinesska - dziekujemy 😡 :kwiatek:
kasska - mi skojarzyly sie ze zdjeciami Nevzorova 😁 :kwiatek:
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2009 17:23
oti -  😉 :kwiatek: Twój piękny, cudne portrety. 🙂

margaritka - jedno, nowych brak. 😉

Jessy - fantastyczny Qsław! jeden z najbardziej oryginalnych koni na forum. I po raz kolejny dołączam się do zachwytów nad fotami Siwego - jesteś mistrzem w tym co robisz. 👍 Piękne, piękne, piękne! Też takie chcę! 😍 😜

Jun - boska sesja! 😜

Fantazja - coraz lepiej! 😀
wątek zamknięty
Jun, Amazonka, Jessy      jednym słowem WOW  💘

armara oti cudny koń


wątek zamknięty
:kwiatek: raz jeszcze

kassska a kto to ten Yann? Bo google nie chcą mi zdradzić tajemnicy  😡

tulipan Zairka tak wlasnie czekalam kto pierwszy zapyta  👀 no i jak juz Jessy wspomniala jako ze jest KATEGORYCZNY zakaz puszczania koni luzem na hali to musiałyśmy zaopatrzyć się z kantarek i lonże które na szczęście dało się wymazać, bo dla siwego to bez roznicy czy robi 'sztuczki' na padoku luzem czy na lonży ale partynickich zakazów lepiej przestrzegać  😉
wątek zamknięty
nigdy bym nie poznała, że wymazano lonżę i kantarek 🙂


zdjęcie proszę wysłać do świata koni 🙂 z chęcią taki plakat powieszę sobie u nas w siodlarni 🙂
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
06 lipca 2009 18:25
Pursat, Cierp1enie, amazonka*, bardzo dziękujemy! bardzo miło, że się kon podoba!  :kwiatek:
amazonka*, owijki to Lamicell.
Jun, to drugie zdjęcie piękne! jakby w zwolnionym tempie się koń kładł  😜
galopada_, Twoje konie wyglądają na super zadbane! zwłaszcza duży jak się błyszczy!  🙂
wątek zamknięty
To ja dodam moją kobyłkę 🙂 (niektórzy mogli zobaczyć te fotki na wątku folblutowym )

z racji tej, że nie mogę jeździć chodzimy sobie na długie spacerki po łąkach i laskach 🙂

wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 lipca 2009 18:36
tam byla lonza i kantar??!! 😲 😲 😲
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.