Kącik Rekreanta II (rok 2009)

Klami no to czekamy na wynik końcowy🙂 Wierzę że się wszystko uda 😀


A no i tak się chciałam pierdliwie przypomnieć!! zdjęcia :p
wątek zamknięty
aga, twojego pena ze zgranymi zdjeciami caly czas nosze w torebce tylko cos nie moge ani Ciebie ani Sigmy spotkac.
wątek zamknięty
Klami
właśnie któregoś dnia tak mówiłam do Sigmy, że teraz wiem, czego nie kupować. Wisi i się kurzy a moje dranisko nawet nie powącha.  🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 stycznia 2010 07:02
ewciaa_-gratuluje rocznicy 🙂 alez ten czas leci 😲
Klami-swietne wiadomosci.Kciuki trzymamy dalej 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 stycznia 2010 17:47
KR na 2 stronie 😲
To podbijam i zimowo pozdrawiam z Rudym potworkiem 🙂
wątek zamknięty
milusia, ale się z niego maszyna robi, superowy kłus.


A mój koń ma nie tylko rozwalony łeb, dzisiaj doszła spuchnięta najgorsza noga - od kopyta po staw skokowy. Jesteśmy już po konsultacji z wetem, jak dzisiejsze glinkowanie nie pomoże, to mamy akcje zastrzyki.. znowu.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 stycznia 2010 18:06
rewir-o kurcze, jak nie urok to przemarsz wojsk 😵
Mam nadzieje ze glinka pomoze.
A taki klusik to dopiero drugi dzien i tak po troszke, ale ciesze sie jak dziecko, bo nigdy sie nie spodziewalam ze on tak sie fajnie bujnie 🙂
wątek zamknięty
milusia, już pisałam w ZNK, ale jeszcze dodam, że to zdjęcie daje jakiegoś pozytywnego powera, takie "da się, trzeba tylko pracować". I jeszcze w tych wszystkich dyskusjach tutaj toczących się jest takim promykiem światła, świadectwem dobrej, prawidlowej pracy w przyjaźni z koniem.

i podziwiam za jazdę na dworze - od trzech dni umieram na zimno, we wtorek zmarzłam, przemokły mi buty i teraz nawet w domu w 25 stopniach, w bluzie dresowej i pod kocem nie mogę się rozgrzać brrrrrr
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 stycznia 2010 18:13
rewir, trzymam kciuki żeby glinka pomogła
wątek zamknięty
rewir, trzymam kciuki by sie bez zastrzykow obyło!
wątek zamknięty
kate, no prosze. Ja myslalam, ze jak przyjde na chwile to pusty plastik zastane a t prosze. 😉

milusia, teraz juz i ja wierze, ze bedzie happy end.
Jaki sliczny "napakowany" rudzielec !! Super !

rewir, tak nie moze byc ! Wyjdziecie i z tego !
wątek zamknięty
generalnie jak to zobaczyłam, to pomyślałam, że muszę Cię zapytać co to, jaki smak itp aby potem odkupić, ale widzisz- książe ma swój świat i swoje kredki.

Dziś ponoć furorę zrobił w Sopot  👀 najpierw ładnie chodził i wszyscy pytali, co to i skąd to a następnie dębował, bo on galopował dziś nie będzie. Dlaczego? BO NIE!!!
a jak już trenerka przemogła niechęć do galopu, to okazało się że on tylko tempem 600 i wolniej nie ma w jego menu na dziś  🙄
wicki mi opadają z tym koniem  🙄
wątek zamknięty
kate, bo ja chyba smak nieodpowiedni wybralam. Paczunio zazwyczaj pochlania kazdy wklad w czasie od kilku minut do max dwoch/trzech dni. A ten sobie wisial i wisila i wisial ......
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 stycznia 2010 18:47
Zjadlo mi odpowiedz 😵
A wiec jeszcze raz bardzo wszystkim dziekuje 🙂
Ascaia-na takie wyziebienie najlepsza goraca kapiel i moczenie nog w goracej wodzie z lyzka soli

Co do pracy z Rudym to ogromnie mi milo i  takie slowa bardzo motywuja.
Powiem Ci ze czasami jest ciezko.Pracuje sama, popelniam bledy, naprawiam je, czasami nie wiem co jest nie tak wiec szukam, czytam, mysle i probuje.Wszystko szlo by pewnie szybciej gdybym miala trenera, a tak...kon ma dluzsze dziecinstwo 🙂
A z ta przyjaznia z koniem, to wiesz roznie bywa 😉 Nasz to burzliwy zwiazek, ale rozwodu nie bedzie, bo i tak sie kochamy 😁
wątek zamknięty
sznurka, Klami, deb, milusia, dzięki dziewczyny za wsparcie, jutro się wszystko okaże, ale to jest taki koń, że jak się sypnie to wszystko [dziwne było, ze tylko głowa, ale okazało się, że przecież nie tylko..] i bardzo dobitnie. Nie chce mi się wierzyć w opatrzność losu, no ale oby, oby tym razem obyło się bez tego całego sterydowo-kwasowego cyrku.. 🙁
wątek zamknięty
milusia jak nie bardzo lubię kasztanów, tak swojego pilnuj, ojjj pilnuj, bo z Lublina do Białej wcale nie tak daleko  😀iabeł:
wątek zamknięty
i jestem : ) od kilku dni czytam, aż w końcu piszę : ) już wróciłam z Włoch ze snowboardu, miałam ciężki tydzień w szkole, ale już się skończył  😅


3 stycznia minął rok od kąd mam Pamsa : ) tak szybciutko ten rok zleciał, że ojej! i był to bardzo pozytywny rok  💃
jutro planuje lekko przelonżować koninkę i pojechać na stępa do lasu, chciałam wsiąść normalnie, ale przy tym mrozie szkoda mi jego płuc, bo pewnie był by bardzo napakowany i tylko byśmy się użerali. ale zobaczymy jak to będzie jutro : ) chciała bym żeby ten śliczny śnieg był, ale ... żeby było ciepło! taki ciepły śnieg!  😜 albo przynajmniej maksymalnie -5 stopni.
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
15 stycznia 2010 21:26
milusia pieknie..zimowy potworek jest ekstra
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 01:25
Ha! Ja w końcu mam nowe zdjęcia mojego futrzaka  😅 Stwierdzam, że jest absolutnie fantastyczny  😍

[img]http://z1.przeklej.pl/prze1858/79f2ecbd0021fda64b511435[/img]

[img]http://z1.przeklej.pl/prze394/a406070f001813224b511406[/img]

[img]http://z1.przeklej.pl/prze1159/b076ef14001abd094b5113f8[/img]

wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
16 stycznia 2010 07:35
Averis jest sliczny🙂😉)) fantastyczny tez jest jak to mowisz🙂
wątek zamknięty
jaka czarna kulka!! a jaka słodka! ile on już ma?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 08:30
salucha Dzięki  :kwiatek:
_kate Dziękujemy  :kwiatek: Karson za 3 miesiące skończy 3 lata 😉
wątek zamknięty
3 lata? Bardzo szczawikowato jeszcze wygląda.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 08:34
Ascaia Wiem, jego półbrat wygląda jeszcze bardziej szczawikowato. Dlatego ja spokojnie czekam z siodłem aż skończy 4 lata 😉
wątek zamknięty
z siodłem czy całościowo z pracą?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 08:44
Z siodłem. Normalna pracę chce zacząć na wakacjach. Ale to wszystko są dość ruchome granice-samo wsiadanie może poczekać dłużej.
wątek zamknięty
Averis - uroczy mlodziak 🙂


wszyscy maja sniegowe fotki, mam i ja !  🏇



(by Hessa  :kwiatek: )

inne w ZNK 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 08:59
Angeel Ja nie mam  😕 Jaka u Was szyyjka. Też masz teraz więcej futra niż konia?  😁
wątek zamknięty
niestety oprocz szyi mamy tez duuzo brzucha...
z futrem to sie zgadza :P
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 09:10
Angeel Dobry brzuszek nie jest zły  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.