Kącik Rekreanta II (rok 2009)

aga, tylko tym razem musze przyjsc na czas po prostu i bawic sie aparatem na spokojnie.... 😉
Co do sesji to od czwartku jestem do dyzpozycji.. 😉 Chyba, ze bedzie jakies - 15 C to mnie z domu nie wyciagniecie.
wątek zamknięty
xxagaxx, 😁 oj wiesz 😁 ja noszę okulary 😉
wątek zamknięty
aga - heheh dzieki za dedykacje :P swietny rekinek 😀
kujka - kombinowalam z dopasowaniem bo dziurek brakowalo raz tu, raz tam albo sie zle ukladal. mysle ze kwestia gustu, bo nie sadze zeby futrzakowi w jakis skosob przeszkadzal jak jest tak wysoko 😉

edit:
sporo ludzi tak zapina meksykana,czesto na wkkw widac.
a jako przyklad pozwole sobie jeszcze podac fotke Ktosia 😉
http://re-volta.pl/galeria/img/1288
wątek zamknięty
xxagaxx, 😁 oj wiesz 😁 ja noszę okulary 😉


heh :P Spoko, ja mam talent taki że aż strach się bać... Dobrze ze nie widać dokładnie jak strasznie jest ogolony :P


Noo Averis masz racje... prawie jak wodny smok 🙂


Klami spoko, ja też się nie nadaję na -15.
wątek zamknięty
Hehe, rekinek z bliska pierwsza klasa, z daleka niestety nijak to rekina nie przypomina :P

A ja musze się zastanowić co Chonsu ma miec na zadku😉 Macie jakies propozycje? :P Kiedyś mial księżyc (Chonsu - egipski bóg książyca) , ale to takie za proste...
wątek zamknięty
Alice, na pierwsze golenie proponuję coś prostego  😎



Uniwersalne, łatwe do wygolenia, widoczne i jakże oryginalne!  😁 😁
wątek zamknięty
🤣
Burza, ja "rozważałam" plan swiątyni Chonsu, bo znam go na pamięć - mieliśmy na studiach  😁 Ale chyba nie byłoby to zbyt urodziwe  😂

No a golenie nie takie pierwsze, rok temu sama goliłam go na wiosne, a jeszcze wczesniej "wycinałam" znaczki😉
wątek zamknięty
Alice może też okulary?? :P Nie widać oczy ale kształt ma na pewno rybi 😀

W przyszłym roku będzie miał osła na zadzie.. Albo żyrafę :P Bo na bank jest spokrewniony z tymi zawierzakami 😀
wątek zamknięty
Alice, w sumie masz totalną dowolność, może być i pszczółka Maja 😉
wątek zamknięty
Burza, właśnie zaliczyłam mega rotfla 🤣

Alice, zrob mu księżyc w kanji, kanji zawsze modne 😉 no i powinno być łatwo wyciąć literkę. Chociaż akurat księżyc graficznie taki trochę bez szału... W każdym razie łatwo coś tym tropem znaleźć (biały, dzielny, albo po prostu koń  😀iabeł:





wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 21:29
Angeel, mysle ze zle patrzysz - tzn nie chodzi o zapinanie nachrapnika pod okiem, tylko na odleglosc palca/2 od kosci. u konia Ktosiny ganasze sa mniejsze wiec nachrapnik wypada blizej oka. U Mariana chyba daloby sie zapiac go nizej. ale skoro mowisz ze dzialanie takie samo a tak Ci sie podoba, to sie nie czepiam 😉
Alice, z prostych to ja mam jeszcze takie:

do Chonsu ma sie nijak ale jak wiadomo nie musi sie miec, ma wygladac 😀 a jaka bedziesz oryginalna na hipo!

wątek zamknięty
quantanamera, pomyśl o minie osoby golącej, gdyby jej to pokazać 😁

Najlepiej księżyc w pełni 😉 prosta, uniwersalna forma, łatwo rozpoznawalna jako okrąg 😁

Kujka teraz ja spadłam z krzesła ze śmiechu  🤣
wątek zamknięty
quantanamera,, gdzie znajde wiecej takich "znaczkow" ??
wątek zamknięty
Klami, a co, chcesz wygolić "Kurczak w pięciu smakach" Pączkowi na zadzie?  😎  😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 21:31
Burza, przeciez ksiezyc jest z sera... to nie jest tak prosto wygolic, cieniowanie, te sprawy..
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 21:32
Ja proponuję całą sagę "Zmierzchu" wygolić  w formie faz księżyca 😁 Chonsu by nie mógł się opędzić od fanek  😎
wątek zamknięty
Burza, a nie wiem. Moze ?? 😉 😉
Hehe, zaciekawilo mnie to. Taki niby zwykly znaczek, a majacy znaczenie.
wątek zamknięty
kujka, fakt.. toż to artyzm! Zwłaszcza na siwym koniu gdzie i tak prawie wygoleń nie widać 😁

Averis, hahaha, dobre!

Klami, 🙂
wątek zamknięty
Burza, a co proponujesz mu wyciac ??
wątek zamknięty
😁

Japońsko chińskich znaczków to akurat nie chce, bo i tak często pytają sie mnie czy Chonsu jest z chin  po brzmieniu imienia 😂

Averis, wygolę mu Edwarda Cullena  😎 Ale to chyba akurat bardziej pasuje do Edka :P

Mój księżyc sprzed 3 lat. Beznadziejny, to fakt. Ale robiony bez szablonu, od ręki ;P:
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 21:41
Alice, boski Eduardo?  😍 Wchodzę w to- mogę odganiać fanki, gdy Ty będziesz golić 😎
wątek zamknięty
Klami, kaczkę słodko kwaśną na gorącym półmisku :F

Dobra już się ogarniam.


"Chiński znak (good fortune) zapewniający powodzenie, szczęście".

Alice, pamiętam, ładny był 🙂
wątek zamknięty
Sigma słyszysz?? Za rok Edwarda ze Zmierzchu robimy Ediemu na zadzie.. Będzie szał ciał normalnie xD
wątek zamknięty
luuuuz co to dla mnie  😎 jedna reka, z palcem w uchu
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 21:44
Burza Ten napis z fotki, to chyba za długi na golenie  😁
xxagaxx Na pytanie: "Czy tak lubisz wampiry?" możesz odpowiedzieć: "Nie, to mój koń raczej tak lubi ludzkie szyje  😀iabeł:"
wątek zamknięty
Burza, hehe.. 😉
Nie widac tego zdjecia... :/
wątek zamknięty


Klami, myślę, że dobry pomysł na pomyślność 🙂

Averis, ee tam, zawijasz pod ogonem i piszesz z drugiej strony resztę  😎
wątek zamknięty
Na pytanie: "Czy tak lubisz wampiry?" możesz odpowiedzieć: "Nie, to mój koń raczej tak lubi ludzkie szyje  😀iabeł:"



umarłam  😁 😁 😁 😁 😵 😵 😵 Już nie mogę się doczekać jak tak komuś powiem  😁
wątek zamknięty
Burza, oooo !!! Dzieki !! Moze bedzie dzialac, bo czterolista koniczyna szczescia nam nie przyniosla.
To juz wiemy jakie Sigma bedzie miala zadanie jak juz Paczunio wroci. 😉 Hehe ...
wątek zamknięty
A może to? :> Zajęcie dla loży szyderców 😉


A tak serio to zastanawiałam sie nad połączeniem ksiązyca z "Ch" 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.