Kącik Rekreanta II (rok 2009)

Co mnie w Diakonie zadziwia to to, że bez siodła to taki mały koniczek, a pod jeźdżcem kawał konia nagle i to naprawde potrafiącego się pokazać🙂
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 czerwca 2009 11:31
mały koniczek 😀


dzięki Pegasuska :kwiatek:
szkoda tylko, ze ja na razie nie potrafię go pokazać. nadal się jeździecko ogarniam, za to po dłuuugiej przerwie zaczynam robić to intensywnie. natomiast jak wsiada trenerka to szczena mi opada. on jest krótki i łatwo mu zaangażować dupcię. ogólnie jest łatwy do jazdy, chętny, oby był tylko zdrowy...

wątek zamknięty
Diakonka możemy sobie ręce podać, ja do Sawanki pojechałam żeby przełamać strach kobyły przed budkami sędziowskimi🙂 co nie zmienia faktu, że miałam problem żeby na początku Hawane ogarnąć, a wystarczyło że wsiadła moja trenerka koń zrobił się krótki, skoncentrowany, robiła ustępowania, lotne a mi zrobiła łaske poprawnym zagolopowaniem...no nic dla mnie to taka dodatkowa motywacja żeby wziąść się w garść 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 czerwca 2009 11:50
co wy tak o opanowywaniu tych koni? emocje nie są złe! tylko trzeba je dobrze wykorzystać 🤣
jak kiedyś będę chciała Melepeta nauczyc piafu to go zabiore na zawody skokowe - popatrzy, poemocjonuje się, będzie i piafik 😎

wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 czerwca 2009 11:53
no przecież my uczyliśmy się robic lewadę 😎
wątek zamknięty
caroline musimy poprzeżywać troche 🤣 no właśnie Hawanie na wyjeździe emocje opadają i za przeproszeniem robi się worek do pchania  👿
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
16 czerwca 2009 11:56
Diakon'ka - super zdjęcie 🙂 szczegolnie ze tu takie emocje konia a  ty na końcu spokoj wodza
wątek zamknięty
Bush rewelacyjne dziewczyny! Kurka, podziel się choć jedną 😉
Diakonka ależ drobniutki chłopaczek ale chyba z pazurkiem co? 🙂
wątek zamknięty
bush - bo wole na wedzidle jezdzic niz na haku. bo ja chyba nie potrafie na haku PRACOWAC. moge jechac w teren albo parkur, ale nie robic ujezdzeniowa prace.

jeszcze jedno i spadam sie szykowac na impreze 😀
(tylko siedze jak pokraka ...)
wątek zamknięty
Angeel ślicznie wyglądacie 😉

Moniska co tam u Młodzianina?
wątek zamknięty
margaritka pisz koniecznie co i jak bo nawet i ja jestem ciekawa  😉
jak młody wszedł do przyczepki ? i czyżbyś do jakiegoś nowo otwartego pensjonatu się przeniosła  😡
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 czerwca 2009 17:36
Diakon'ka - super zdjęcie 🙂 szczegolnie ze tu takie emocje konia a  ty na końcu spokoj wodza


kpiku w końcu po drugiej stronie wodzy musi być wódz, nie? 😉
byłam napięta jak struna, oczy dookoła głowy, myślenie pare jego ruchów w przód. ale nie dałam mu tego po sobie poznać, ojjj nie 😎

MoniaA tak - to taka moja mała iskiereczka, żywe sreberko🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 17:56
Brzasku fantastyczne zdjęcia 😀 Też mam chytry plan zorganizować sobie taką sesyjkę... 😎
Diakonka czy Twoją trenerką jest p. Monika?
Pegasuska gratulacje 🙂
wistra postaraj się częściej chodzić na konie. A pisałaś kiedyś, że udało Ci się znaleźć pracę... Nie wypaliła?
Pauli Babo Jago, już chyba lepiej jak nawiedziny odbędą się w akcie desperacji, niż PRZY OKAZJI 😀iabeł:
margaritka super wieści! 🙂


Ludzie... Ja chcę ciepło! Ja chcę słońce! Ja chcę sucho! 🙇 Chcę czerwiec przypominający czerwiec! 👿 Oby sierpień nie był taki jesienny bo się wkurzę... 🙄
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 czerwca 2009 18:02
si. znasz?
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 18:04
Raven
No, niech Ci już będzie, z dwojga złego lepiej tak  😉
Chociaż wolałabym wersję: "Nie mogę się już doczekać kiedy odwiedzę Ciotkę Babę Jagę"  😁 (a tak btw, awansowałam?? 😎 )
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 18:16
Diakonka znasz znasz 😉 P. Monika przyjeżdża do mnie do stajni i trenuje dziewczynkę na kucyku 😉
Pauli no jasne jasne, że wprost nie mogę się doczekać tego jakże zacnego spotkania z mą Szanowną Ciotką Babą Jagą. Me serce ku niej ucieka, jestem tak spragniona towarzystwa jej osoby, że chyba już teraz wybędę z mego domostwa i zacznę kroczyć ku jej włościom, jakoże nie mogę tyleż na karocę czekać...
Lepiej? 😎
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 18:21
Znowu umarłam ze śmiechu  😂  😵
Ciotka, jesteś genialna  🏇

Oczywiście, że lepiej moja próżność została mile połechtana  😁
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
16 czerwca 2009 18:24
Wieści z frontu: dla Grubego zalecenia dalszego odpoczynku. Jakieś 2 tygodnie, z moim wyjazdem będzie 3. Może później będzie lepiej... 🙁
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 18:28
moja próżność została mile połechtana  😁

Chryste Panie... oO'

Ty Włochaty Larwiszonie czy w końcu coś się ruszyło z tą Twoją "końską" pracą??
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 18:35
Nooo ładnie, wyszło szydło z worka, nie czytasz uważnie tego co piszę, a wcale nie ma tego tak dużo  🤬
Pisałam już moja droga, że z pracą nic nie wyszło, nie doczekałam się żadnych wiadomości i załatwiłam sobie pracę u rodziców, nad morzem. A po wakacjach będę się zastanawiała co dalej 😉


Ty Włochaty Larwiszonie

Ja Ciebie też  :emota2006092:
Chociaż odnoszę nieodparte wrażenie, że powinnam się pogniewać  :nunchaku:  😀iabeł:

Lov
Ale sprawa się nie pogarsza??
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
16 czerwca 2009 18:47
Pauli, jak lonżowałam, na miękkim jest lepiej niż było, ale na betonie nadal kulawy. Więc poczekamy, zobaczymy...
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 18:49
Pauli To Ty nie czytasz tego co piszę! Ja już ze 100 lat temu Cię o to pytałam, a Ty nie raczyłaś odpisać 👿
Więc Ty mi tu nie wyskakuj z fochami 🤬
Dobra, przyznaję się, że najwyraźniej mi się przeoczyło. Ale to musiało mieć miejsce wtedy gdy zmieniałam zeszycik w którym zapisuję ołóweczkiem Twoje posty, bo mi się skończył i musiałam zanabyć następny. Specjalnie dla Ciebie zakupiłam sobie o taki o kajecik:
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/9194.jpg?t=1245174046[/img]

On mi zawsze o Tobie przypomina 💘 Śpię z nim pod poduszką.
Więc jam niewinna 😎
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 18:58
Wypraszam sobie, ja zawsze odpisuję  😀

Kojarzę Ci się z różową Haną Montaną??  😵
Nie myśl sobie, że to przejdzie tak bez echa, skontroluję sobie te Twoje kajeciki  😀iabeł:

Weź się już uspokój Wariatko jedna, bo się uduszę ze śmiechu przed kompem  😂 😂 😂

Lov
Najważniejsze, że nie jest gorzej 😉
Trochę cierpliwości i czasu, będzie dobrze 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 czerwca 2009 20:17
przerwę tę waszą pasjonujacą dyskusję tym oto jakże... hmmm... duzym wtrętem :emota2006092:



wczoraj dzień wolny i strzyzenie trawnika, dzisiaj śmigał pod trenerką. juz dzwoniłam w sprawie relacji - grzeczny był - to nowa jakość jak na jazdę we wtorek 😁
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 czerwca 2009 20:19
bush skacze na mlodziakach znajomego, ktore generalnie sa... do bryczki 😉 (maja za soba juz amatorskie starty w zaprzegach w parze i jeden w singlu) 😉
Pauli, :kwiatek: to tak na specjalne zyczenie:

cos w klusie:


nasza bolaczka jest zbyt bliskie podchodzenie do przeszkod:

choc zdarzylo sie przedobrzyc tez w druga strone 😉

wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2009 20:39
laski, to bardzo miłe, co mówicie ale... no właśnie jest ale  🤔 . Zdjęcia to tylko ułamki z moich jeździeckich wypocin, nie oddają całej grozy sytuacji i na pewno kilka z was by nie wytrzymało nerwowo widoku mnie na żywo w siodle  🤬

Pauli- też mi się zdaje, że trochę przytyła na tyłku  😉 . Za to jakby szyja spadła?...
_kate- hah, to są specjalne strzemionoskille  😂 . Bardzo rzadka i nikomu niepotrzebna umiejętność  😁  .
Poza tym, to masz fajną pracę, że sobie możesz regulować ilość przeharowanych godzin  😉 . Będę potem odpytywać z tego postanowienia  😀
k_cian- nie, ja naprawdę słabo jeżdżę 😉
margaritka- i jak tam spotkanie młodego z bukmaną?  😉
Diakon'ka- wyglądasz na niezwykle zrelaksowaną jak na kogoś, kto trzyma w ręku stającego dęba konia  😜
MoniaaA- nie oddam! Własnym cycem będę bronić!  😀
caroline- a dlaczego on ma taki duży nooos?  😁

wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 czerwca 2009 20:40
uff juz w domku...
wiec zacznijmy od poczatku:
maly nawet nie zauwazyl ze ma cos na nogach ( wysokie podklady stajenne + owijki stajenne na rzepy) ochraniacz na ogon i kocyk na grzbiecie ( polderka nerwiny byla za krotka) ani pasa gumowego trzyamajacego kocyk  😁 zaczelismy pakowanie od jego kochanego walacha ale on nie bardzo chcial wchodzic wiec mysle sobie co szkodzi sprobowac? to ja malego za uwiaz i prowadze, dziewczyny tylko w dupke poklepaly i wszedl  😁 pierwszy transport poszedl szybko z nerwina za to bylo duzo problemow co nigdy nie mialo miejsca  🙄 malo tego ze sie balam o noge ( glownie ze wzgledu na nia i na pogode jechalismy buckamana bo normalnie to godzinke pod siodlem 😉 - okolo 5-6km ) zrobilam na wszelki wypadek opatrunek pod transportera. masakra jakas z nia byla ale wprowadzilismy stajennego konia i poszla 😉 stresow to sie najadlam za wszelkie czasy!

troche o stajence :

nowy osrodek jeszcze nie do konca zrobiony ( hala bedzie z profi podlozem (na razie piaseczke) jakies prace wykonczeniowe ale nie przeszkadzaja prawie w niczym. maly mieszka wlasnie w tej stajni a nerwina z walaszkiem maja do dyspozycji okolo 2 h + lasek dla siebie, jest wiatka, sa boksy angielskie ( tylko na posilki zganiane) jest pasnik (mimo tego ze konie maja trawe to dostaja jeszcze w kupkach zielonke i siano)

dla mnie bomba 😉


jutro pocykam fotki bo dzis nie mialam glowy


sory za ew bledy ale padam na twarz
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 20:50
caro
Duży jak duży, ale jaki urooooczy  😍

szafirowa
Pięknie!  😜
A z tym odskokiem, wskazówka oddalona od przeszkody nie załatwiłaby sprawy?
Właściwie, to ja nie będę nic podpowiadać, bo nie jestem fachowcem 😉

bush

Szyja chyba jest jaka była 😉
Chyba, ze u gniadej to się tak przemieszcza  😁

margaritka

Fajnie, ze wszytko odbyło się bez ekscesów 🙂
Czekamy na fotorelację.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 czerwca 2009 20:58
szafirowa, bajer! no to kiedy sie na zawody wybieracie? moze udaloby mi sie w lato pojechac jako fotograf (jesli bedzie sie ekipa ode mnie ze stajni wybierac.. a jak ich znam ostatnio, to mysle ze bedzie)
Diakon'ka niezle uchwycone sa te zdjecia. kon szaleje a pancia jakby jeszcze nie zdazyla zalapac ze sie cos na koncu wodzy dzieje. 😉

ja mialam dzisiaj super jazde... ahh mowie Wam, cywilizuje sie w koncu ten moj Gil... jak to dobrze, ze czasem taka M. wsiadzie na dziadulca i go troche reedukuje. szkoda ze nie mam kasy zeby czesciej z Nia jezdzic. ehh.. zacisne pasa, bede na diecie ale cholera musze jakos zorganizowac pieniadze na jazdy!

aaa ja cos wiem o Bu czego Wy jeszcze nie wiecie!! 😁
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 21:01
kujka
Wiesz ale nie powiesz? 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.