TRANSPORT- szukam, oferuje

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
05 października 2011 11:07
Przejrzalam ogloszenia ale tam sam handel. Moze daloby sie taki dzial zostawic?

A do rzeczy to szukam wspoltransportu na trasie Poznan-Jelenia Gora w ciagu najblizszych 2 tygodni. Mam do przewiezienia jednego konia z Poznania. Szukam wiec chetnego na transport np z Jeleniej czy Wroclawia w okolice Poznania, lub wspoltowarzysza na trase moja.
W sobotę 07.10 z Podlasia, wczesnym popołudniem, leci na pusto wozidełko (2 konie) do stolicy. Więcej info na PW.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
08 października 2011 08:49
nie znalazlam chetnego, wiec sama organizuje. W niedziele 9 września ok 12 rusza transport ze Skrzetuszewa koło Poznania do Jeleniej Góry. Wioze jednego spokojnego, bezproblemowego konia. Jakby ktos był chetny na drugie miejsce lub droge powrotna proszę o priv lub tel 660321569
Hej,poszukuję transportu z Wa-wy pod Lublin,może ktoś będzie jechał po konika🙂
Troszkę drogo tak samemu 🙁
Wynajmę przyczepę do przewozu 1,5 konia. Istnieje również możliwość transportu.     
Więcej info pod nr tel 505151494 lub PW
Wyry i okolice woj. śląskie
Nie orientuje się ktoś, czy w okolicach lublina/zamościa jest do wynajęcia koniowóz na ok. 12 koni (za wyjątkiem tego w Białce)?
Chodzi mi o trase po ok 560km w dwie strony z noclegiem na miejscu. Jak narazie wychodzi na to, że najlepiej wziąć koniowóz ze śląska i dopłacić za trasę Śląsk- Zamość, Zamość - Śląsk :/
Będę miała jedno wolne miejsce (około 10-11go listopada) w przyczepie na trasie Poznań - Warszawa. Dla zainteresowanych kontakt na PW.
a czy ten wątek nie jest czasem sprzeczny z regulaminem?
Przede wszystkim jest przydatny. Nierozumiem usilnego egzekwowania regulaminu...
swego czasu walczyłam o rozdzielnie działu ogłoszen na ogłoszenia tematyczne i przegrałam.....po wielu ostrzeżeniach zakaceptowalam restrykcyjny regulamin i teraz jako wzorowy re-voltowicz przestrzegam zasad🙂
Jest dwa miejsca w koniowozie do Niemiec (gdziekolwiek, najlepiej  rejony Berlin, Saksonskie), i z powrotem jedno. Koniowoz jedzie do kliniki, koszty transportu bardzo atrakcyjne, wiecej na pw.
W poniedziałek(14.11) lub we wtorek(15.11) późnym wieczorem będzie wracała przyczepka na pusto z Olsztyna do Warszawy. Kontakt na priv.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
12 listopada 2011 14:25
jak sie nie ma co robic to mozna walczyc na forach  🏇
moderator jest od tego zeby poinformowac pana wynajmujacego przyczepy ze istnieje dzial ogloszen. Reszta ludzi szuka kontaktu z innymi ludzmi w celu rozwiazania problemu spedycyjnego. W ogloszeniach nie ma takiego dzialu jak transport, zagladaj tam glownie ludzie sprzedajacy duperele, siodla, czapraki i sukienki komunijne. Ogloszenie o poszukiwanym towarzyszu transportu nie znalazloby odbiorcy.
szukam transportu na trasie Warka-Kraków koniec listopada, ewentualnie początek grudnia
może ktoś jedzie i ma pusto
poszukuje transportu z okolic Rybnika, Żor, Katowic do Krakowa - koniec listopada. Może ktoś jedzie?
Witam,
Chętnie przyłaczę się z jednym koniem do transportu z pomorza środkowego pod Wrocław po nowym roku. Czy ktoś się może wybiera i ma miejsce?? mój mail gogoli2o2.pl
Poszukuję osoby jadącej z Łodzi w kierunku Rzeszowa. Chodzi o przewiezienie kota.  :kwiatek: :kwiatek:
Witam,
poszukuję taniego transportu by przewieźć konia z okolic Mrągowa do Olsztyna.
Chętnie przyłączę się do transportu z fundacyjnym hucułkiem na trasie Pabianice- w stronę Poznania  👀 
W najbliższy wtorek bede jechała z jednym koniem do kliniki na Sluzewcu. Moge zabrać jakiegoś konia z Warszawy, okolic lub przywieźć z kliniki.
Może ktoś z Podlasia się  wybiera do stalicy ?
09 lutego jadę z okolic Poznania do Warszawy. Gdyby ktoś się chciał zabrać proszę o pw  😉
Witam  🙂 Poszukuję transportu na trasie Tarnów - Legnica .  Gdyby ktoś jechał z Tarnowa z koniem proszę o kontakt  :kwiatek:
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
01 lutego 2012 19:38
To ja tak nietypowo ...


[font=Verdana]JAK NAJSZYBCIEJ [/font]szukam transportu dla [b]ŚWINKI MORSKIEJ z Gdańska w okolice INOWROCŁAWIA (Bydgoszcz, Toruń).

Może któryś z re-voltoviczów wybiera się w te strony i zgodziłby się zabrać ze sobą niekłopotliwego towarzysza ?  :kwiatek:
Witam.Może ktoś jedzie z koniem na trasie Warszawa-Lublin?Chcę przewiezć konia z Warszawy do chełma lubelskiego,sprawa ważna na CITO.Może transport łączony u przewoznika? 797286873
Czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się z Warszawy do kliniki w Gliwicach i ma wolne miejsce na jednego konia (ew. jedzie po konia i z Warszawy mógłby zabrać mojego)?
Chcę podzielić koszty transportu.
.
Poszukuję osoby która w najbliższym czasie (najpóźniej 11.03) będzie jechała (lub wracała pustą bukmanką) z okolic Warszawy w okolice Krakowa w celu podzielenia kosztów transportu. 
Wielkopolska, Poznań, okolice!
Możliwość wynajęcia przyczepy na dwa konia w cenie 80zł
Możliwy również transport koni (bus 5 osobowy z dużą paką+ przyczepa) cena do uzgodnienia
poszukuje taniego transportu,ktory zawiezie mnie i Pole z Lodzi do Starogardu Gdanskiego 20-21 maja i odbierze mnie 27-28
Ewentualnie szukam kogos kto jedzie do Starogardu lub do Lodzi w wymienionych terminach. Byc moze bedzie mozliwosc podlaczenia sie do transportu "na trasie"

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się