Zmiana Loginu...

Witam chciałam się dowiedzieć czy można w jakiś sposób zmienić zmienić swój login, wiem że na innych stronach moderator to robi a na tej nic podobnego nie mogę znaleźdź...  Chciałam zmienić ten login jedynie dlatego, że uważam, że jest on  zbyt prosty.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 października 2011 13:33
Chcesz sobie jeszcze dodać cyferek?
Znajdzież odpowiedzi u admina 🤣
chyba z miesiac temu juz wyslalam zapytanie o zmianę, odpowiedzi zadnej, wiec moze nie jest to takie proste😀
root   szef wszystkich szefów
21 października 2011 03:11
Nic nie dostałem.
Dla przypomnienia: zmiany nicków należy wysyłać do mnie i cierpliwie czekać - zmieniam hurtowo jak się zbierze kilka osób, więc czas oczekiwania jest nieprzewidywalny 🙂
To samo dotyczy usuwania konta.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
22 grudnia 2011 20:48
Miesiąc temu wysłałam wadomosc do roota z prosba o zmiane loginu, jednak pozostała ona bez odzewu. Czekać dalej, czy uderzyć do kogoś innego (jeśli w ogole jest taka opcja)?
FortunA, ja też wysłałam PW w tym temacie do roota.. i też nic............................. a w regulaminie jest, że mają tydzień na odpowiedź..
My to się mamy stosować, za niestosowne zachowanie dostajemy odpowiednio: ostrzeżenie, uciszenie, moderowanego....
Szkoda, że dalej jest tak, że Ci to wyżej mają dużo do powiedzenia, a "zwykli" użytkownicy tyle co nic.. cóż..
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2011 01:04
Administrator ogromnego forum, trzymającego go dla nas za friko ma jeszcze latać na wasze zawołanie? 😉

Z resztą znawcy regulaminu...
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
23 grudnia 2011 09:52
Nine,to moze zadanie jak zmiana loginu powinno byc przydzielone moderatorom, skoro administrator ma za duzo na głowie, bo rozumiem on jeden a maruderów wielu 😉.
Sam root parę postów wyżej napisał , że zmienia hurtowo nicki i należy cierpliwie czekać  😉 A teraz święta idą więc pewnie  tez  nie ma czasu na to.
Na pewno się doczekacie. Sama muszę zmienić nick , bo za dużo siwych tutaj jest  😉
Administrator ogromnego forum, trzymającego go dla nas za friko ma jeszcze latać na wasze zawołanie? 😉

Z resztą znawcy regulaminu...
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.




Jesteś pewna, że tak kompletnie za darmo? Przecież przez to, że dziesiątki ludzi wchodzą codziennie na tą stronkę już jest dodatkowym profitem.. Poczytaj troszkę o statystykach, wejściach itd. w internecie. Polecam.
😂 shilton, nie widzisz że na re volcie nie ma ani jednego banera reklamowego? A to one przecież przynoszą zysk. Co z tego, że jest mnóstwo wejść na to forum?
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2011 14:16
Jesteś pewna, że tak kompletnie za darmo? Przecież przez to, że dziesiątki ludzi wchodzą codziennie na tą stronkę już jest dodatkowym profitem.. Poczytaj troszkę o statystykach, wejściach itd. w internecie. Polecam.



Muszę napisać coś by było zgodnie z regulaminem więc ... wguihcu y ucqu43yu btuatu yanxc .. ok wystarczy. A teraz do rzeczy :

😂 😂 😂 😂 😂 😂

Nine, mistrzu  👍
shilton, ze wzgledu na ktotki staz prawdopodobnie nie znasz historii tego forum. a jest ona taka, ze po kolejnym upadku forum voltahorse, jedna z uzytkowniczek ogarniajaca temat, za wlasna kase postawila serwer, dwa adresy (a po drodze jeszcze inny) i zrobila to forum. pozniej porobila nam galerie szmat, a nastepnie miejsce na serwerze na prywatne galerie. zachowuje sie jak normalny uzytkownik, ale my w wiekszosci pamietamy, ze to dzieki jej "chcemisie" to wszystko tutaj smiga. wiec nikt nie truje o tym, ze musi na cos poczekac, albo o tym, ze nie wolno sie na forum reklamowac. bo doklanie, jak Poncioch, napisala, nie ma tu ani pol bannera.
Nine, trochę żenada, jeżeli chcesz zwrócić komuś uwagę to na pewno nie takim chamstwem i ironią...

A w temacie zmiany nicków. Ile osób musi się zadeklarować, że chce zmienić nick, żebyśmy rzeczywiście mogli go zmienić?

EDIT: To konto mam krótko, co nie znaczy, że nie byłam tu wcześniej bądź też nie mam dwóch kont 😉)
No to trzeba sprawdzić czy nie mamy trola.
hehe nie macie 😉 Ale byłam na starej volcie pod innym nickiem
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
23 grudnia 2011 18:00
shilton, za posiadanie dwóch kont chyba grozi ban  🤔
ALE JA NIE NAPISAŁAM, ŻE MAM DWA!!!!!!!!!! Napisałam "co nie znaczy, że nie mogę mieć" ... to różnica.. czytajcie ze zrozumieniem......... ludzie....
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2011 18:13
Nine, trochę żenada, jeżeli chcesz zwrócić komuś uwagę to na pewno nie takim chamstwem i ironią...


Tak jest psze pani !  😜

czytajcie ze zrozumieniem......


Oho ! A regulamin przeczytało się ze zrozumieniem czy bez?  👀

W regulaminie nie jest określone co zrobić żeby zmienić nick poza tym, że trzeba napisać do roota, który i tak nie odpisze 😉
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2011 18:22
Pisałam o pomyłce moderator - administrator ale nie ważne.

Spróbujmy więc z inną wypowiedzią :

Dla przypomnienia: zmiany nicków należy wysyłać do mnie i cierpliwie czekać - zmieniam hurtowo jak się zbierze kilka osób, więc czas oczekiwania jest nieprzewidywalny 🙂
nine, szkoda gadać z Tobą już... zakończmy tą dyskusję, bo nie warto.
shilton, przestałabyś się już ośmieszać..  🙄
,
shilton, albo sugerujesz, że masz dwa konta, albo p****olisz trzy po trzy para piętnaście i sama nie wiesz o czym. Niemniej jednak nie martw się - uwaga na te brednie (albo i nie) zostanie zwrócona i jeśli jednak nie bredzisz, to zmiana nicku nie będzie Ci już potrzebna.

A tymczasem maruderzy, wesołych Świąt!
ohoho Dworcika, a niby za co? A reszta co się wymądrza to co? święci są? 🙂
Też święta nie jesteś, uważaj, żeby Tobie nikt ostrzeżenia nie wlepił 😉
BTW - Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie i nikogo nie obraziłam, żeby dostać ostrzeżenie ;]

P.S. Że też wam się chce takie batalie zawsze toczyć..... ;]
Że też nie łaska pomyśleć nad czytanym tekstem 😉

Znajdź powód dla którego miałabym dostac ostrzeżenie. Tyle w temacie mojej świętości.
Ja nie kieruję na siebie podejrzeń o posiadanie kilku kont.
Toteż ja nie napisałam, że mam dwa 🙂
Także kończąc ten spór życzę więc wszystkim co się starają o zmianę nicku - wytrwałości ;] i wesołych świąt, oczywiście.

Pzdr.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się