CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

DoNiA aLekSaNdRa ja też będe w sektorze K,rząd 6...takie rude coś jak zobaczysz to się odezwij 😀 Tylko że kiedy ja kupowałam bilety te miejsca wydawały mi się ok. Dlaczego mówisz że są okropne?
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
05 grudnia 2008 13:55
bede w sb i niedz i nawet mam 1  bilet na sb i 1 bilet na ndz wolne.... wiec jakby ktos chcial....
ja mam rzad 10🙂.... wedlug mnie okropne patrzac na tle tych  z przodu, mnie wydaja sie bardzo daleko parkuru.A od ktorej bedziesz?
wedlug mnie okropne patrzac na tle tych  z przodu, mnie wydaja sie bardzo daleko parkuru.A od ktorej bedziesz?

Ja będe od ok.10.30 do końca...Jak coś będe szukać blondynki z 10 rzędu 😀
Mam nadzieje że nasze miejsca nie okażą się jednak takie fatalne 😉
kpik   kpik bo kpi?
05 grudnia 2008 14:45
super jest ten wyścig kucyków - wcześniej widziałam takie coś tylko w anglii, tez w swiątecznej atmosferze, tyle ze dzieciaki scigały sie na smierc i zycie i przeszkody były
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
05 grudnia 2008 17:33
nie wiecie czy sa jeszcze jakies miejsca na niedziele??bo bym się wybrała rzeczy dla mojej lali pooglądac hehehehe
trzynastka   In love with the ordinary
05 grudnia 2008 22:54
napewno są .
Jak wyglada sprawa ze stoiskami, dużo ?
Bo szczególnie interesują mnie zakupy.
Potrzebuje nocleg blisko imprezy ktoś ma jakieś propozycje?  :kwiatek:
dla mnie najbardziej ekscytujace ze wszystkich konkusrow byly wyscigi zaprzegow!  💘
zdecydowanie najlepsze sa miejsa w lozy zawodnikow! jesli ktos ma kogos znajomego startujacego to warto poprosic zeby 'wprowadzil', kazdy jezdziec ma prawo wejsc z osoba towarzyszaca...
nie wiem jak to bylo widac w transmisji TV ale ludzi nie bylo wcale tak malo...szczegolnie na duzej rundzie
stajnie super (jutro wrzuce zdjecia) tylko troooche trzeba pod gore wyjsc, ladny namiot na rozprezalni
i zakupy udaly sie nawet bardzo! bryczesy cavallo za 360 zl to chyba nienajgorsza opcja  💃
wczoraj stoisk bylo taks obie moze z 10/15 🙂 ja sie czaje ba bryczesy pikeura (chyba) w paseczki za 155 zl🙂 a i wiokrazek za 45, nigdzie nizszej ceny nie znalazlam
Dramka, Etap Hotel - blisko, cena około 130 zł. Pokoje z łazienką (łazienka dosłownie w pokoju).

Od dzisiaj jestem w Katowicach, a w niedzielę będę w czerwonym sektorze A. Jakby ktoś chciał - mój znak rozpoznawczy - podbite oko i dwumetrowy długowłosy blond chłopak.
ja mimo wczesniejszych planów ze pojade do Katowic, oczywiscie nie pojechałam, czasu brak:/ i mimo uslinych strań nie udało mi sie wykombinować inaczej, no moze innym razem sie uda,
naszczescie transmisja jest i odziwo mi sie nawet nie zacina, pierwszy raz w życiu xD tak wiec chociaż godzinke sobie dziś i jutro poogladam, zawsze coś...
asior   -nothing but eventing-
06 grudnia 2008 20:14
Byl jakis pokaz wkkw, czy to tylko plota?
widze Was, widze! ;D świetny ten przekaz w ŚK!  😅
asior to nie plota, był pokaz wkkw, tzn. Społowicz i Spisak prezentowali jakieś dwa młode konie i skakali przez cztery crossowe przeszkody, a na środku stał spiker i opowiadał o wszystkim 😉
kto robił pokaz wkkw i na jakich koniach?
asior   -nothing but eventing-
06 grudnia 2008 20:33
Ktorys z koni byl Siwy, duzy (ok 170cm)?
nie bylo siwego.

dwa 7 letnie gniade konie,  jesli nic nie pomieszałam    🍴  (czy gniady z karym?)
ponoć w przyszłym roku chcą zorganzować pierwsze halowe wkkw 😁
asior   -nothing but eventing-
06 grudnia 2008 22:03
Byl juz kiedys Halowy Puchar Polski wkkw . Na Woli.
dwa razy na Woli i raz w Sopocie.
trzynastka   In love with the ordinary
06 grudnia 2008 22:09
ma ktoś zdjęcia albo najlepiej wideo z przejazdu tego holendra [chyba holendra, no tego który wygrał ] w rozgrywce dużej rundy?
asior   -nothing but eventing-
06 grudnia 2008 23:49
Siwy Sherlock - swietny zad  😲
trzynastka   In love with the ordinary
07 grudnia 2008 00:09
Siwy Sherlock - swietny zad  😲


zgadzam się, za każdym razem jak skakał mnie zatykało.


widziałyście wyścig kucyków?  😉
myślałam, że się  posikam ze śmiechu jak one pospadały naraz 😀

kucyki byly super!
pierwszy raz tez widzialam na zywo konia With You p.Skowronskiej i musze przyznac ze kobyla zrobila na mnie ogromne wrazenie! i chyba nie tylko mi sie podobala, bo publicznosc reagowala rewelacyjnie 💘 spodek jest swietnym miejsem takze na zawody ujezdzeniowe, kto wie moze kiedys...
i doping na wyscigach powozenia byl swietny; udalo mi sie uslyszec ze dzisiaj zaprzegi dopiero pokaza co potrafia, bo wczesniej obawiano sie o podloze zeby nie uszkodzili !!  👍
jedyne na minus - konkurs potegi skokow, nie ma to jak wygrac pieniadze juz za 160cm... bo 180 pokonal tylko 1 kon, szkoda bo nieraz na mniej oficjalnych zawodach polskie konie skacza wyzej
a jesli chodzi o frekwencje to chyba wszyscy sa zaskoczeni taka iloscia osob jak na 1 edycje...
ja mam prośbę do kogoś kto jest jeszcze w Katowicach, czy mógłby mi sptawdzić namiary na sklep KINGSLAND(e-mail, tel, www, może mają jakiś katalog), stoisko jest pod koniec prawie koło Lamri
:kwiatek:
Naprawde w potędze doszli do 180cm tylko? Z jednej strony szkoda, a z drugiej ciesze sie ze jednak mnie niewiele ominęło bo musiałam wyjsc przed koncem i wlasnie wyszlam w momencie jak pierwszy kon pokonał 180cm na czysto.. myślałam ze pójdą jeszcze wyzej... no nic

Co do pokazu wkkw P. Spisak był na Barycie a Społowicz na Orleanie fajny pomysł ze zorganizowaniem pokazu chociaż moim zdaniem niewiele tego było. Skoczyli kilka pojedynczych przeszkód i na to by było na tyle. Jedna ciekawsza przeszkoda to był ten wąski front bo reszta to takie zwykłe. Ale pomysł fajny bo zawsze była to szansa na powiedzenie czegoś ciekawego na temat wkkw i byc moze zarażenia tą dyscypliną większej liczby osób😉

Z pokazów to owszem zaprzęgi i wyściigi kuców budziły chyba najwięcej emocji, a pokaz p. Żanety Skowrońskiej pełen podziw zarówno dla niej jak i dla konia - rewelacja🙂

Fajnie ze dzisiaj będzie o 16 transmisja na TVP sport to sobie wynagrodzę fakt, że dzisiaj mnie już w spodku nie będzie...
asior   -nothing but eventing-
07 grudnia 2008 11:58
Magdzior - trudno zeby konie wkkw teraz skakaly duzo krosowek, bo sa albo roztrenowane albo dopiero zaczynaja wdrazac sie w trening. Szczegolnie, ze np. Baryt szedl pod koniec pazdziernika MSMK wkkw, czyli CCI**. 😉 A Orlean zdaje sie byl tez jakis miesiac temu na zawodach we Wloszech. Troche zrozumienia 😉
Nie no pewnie ja rozumiem tylko mówię co było dla osób, które nie miały okazji tego widzieć🙂 Obiektywnie (staram sie) opisuje co widziałam, staram się nie oceniać, ale tak jak napisałam sama idea bardzo mi się podobała i również ciesze sie, że mogłam zobaczyć Baryta na żywo bo strasznie fajny koń. Tak więc przepraszam jeśli zostałam źle zrozumiana 😉
Kucyki wymiataja 😅 najlepsze chyba bylo jaka odstawe mialy za 2 razem( wolontariusze  w srodku zeby sie małym draniom znow nie zachcialo na skroty leciec🙂 )
A pokaz west tez calkiem calkiem...gdyby nie to ze potem Panu komentatorowi zachcialo sie sie przejechac, jak on szarpal tego konia 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się