M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

Dodofon, jedni się lansują w taki sposób inni w stroju kowboja na avatarze, a inni na matki wariatki w wątku o dzieciach
kwestia smaku jest kwestią dyskusyjną, jak i również kwestia tego co się pisze i jak się pisze

co do lansowania - co komu do tego w zasadzie?
aaaa zapomniałam, w PL nie wypada się chwalić, być pewnym siebie i uprawiać PR-u
sznurka, ja bym chętnie nawet klikała w te twoje linki i chętnie klikałam. Ale jak widzę co drugi wpis sponsorowany i zdjęcia dziecka czy domu zrobione tylko po to, żeby komuś wylansować produkt - to czuję się wodzona za nos i nie podoba mi się to. Kiedyś pisałaś od serca i ciekawie, teraz piszesz na potrzeby sponsorów i wnosisz to na forum. Nie podoba mi się to i wcale nie chodzi o zazdrość czy zaściankowość tzw. polską - dobrze wam życzę i opowiadam o was znajomym co by chcieli jechać do agro na wakacje, ale te "sprzedane" wpisy linkowane na forum zaczęły mnie wkurzać ogromnie.
Dzionka, przewin reklamę, idź się wysikać jak podczas reklamy w tv, wciśnij ignora, nikt za głowę nie trzyma i na siłę nie każe czytać, więc nie rozumiem skąd oburzenie
btw, naprawdę nie masz większych trosk niż to że czasami wpis powstaje przy współpracy z kimś i tak cię boli by po raz nty zaśmiecać wątek wnętrzarski?
sznurka, czemu negujesz fakt, że ludzi drażni zbyt duża ilość Twoich linków?
Kiedyś bardzo lubiłam Twojego bloga, teraz- większość to reklama i to jest ok, o ile nie wciskasz
linków do 3 wątków na raz jednego dnia. Wciśnięcie "ignoruj" nie jest dla mnie rozwiązaniem, bo nie chcę Cię ignorować.
Sądzę, że słowa Dzionki nie wynikają ze złośliwości ale z chęci udzielenia dobrej rady, że reklamy są zbyt nachalne i przez to męczące a można by było subtelniej, nadal by były ale jednocześnie nie psułyby klimatu. Wiem, wiem, mogę wcisnąć ignora albo przewinąć  😎
Ale ja naprawdę dziekuje za dobre rady😉 doskonale radzę sobie bez
Ktoś przyśle moderację by posprzątał ten OT?
sznurka, gdyby kilka osób zwróciło mi uwagę na to, że np. w postach coś źle robię - zaczęłabym się nad tym zastanawiać…. widać Ty nie jesteś skłonna do refleksji
rozumiem, ze nadal będziesz REKLAMOWAĆ  się i wstawiać sponsorowane linki?
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2015 12:07
sznurka, kurczę lubię w większości Twoje wnętrza, ale jakoś tak bije od ciebie postawa, "jestem lepsza, wiem najlepiej" i aż mi się jakoś tak mi się dziwnie zrobiło. Ja rozumiem, że ktoś wyciągnął jakiś temat, poszła dalej dyskusja, która nie jest Ci na rękę, ale moim zdaniem zaczynasz już się niemiło ciskać. Dopóki wszyscy piali z zachwytu i się rozpływali nad Twoimi zdjęciami byłaś przemiłą, ciepłą osobą, jak coś komuś niepodpasowało, nagle zmiana o 180stopni.
Dodofon, a skąd wiesz ze sponsorowane? A może zwyczajnie z sympatii do sklepu/ firmy w której robię zakupy za SWOJE pieniądze?
blog sam w sobie nie jest działalnością gospodarczą, sklepem, nie jest działalnością zarobkową więc nie widzę powodu bym miała nie wstawiać linków tak jak osoby które wrzucają zdjęcia koni opatrzone własnym znakiem wodnym
przecież to reklama, własnej działalności, zarobkowej w dodatku pewnie, prawda?
emptylinerozumiem, że mam pokornie skłonić głowę a każdy kto ma chęć będzie sobie używał bo "taka jest cena sławy" 😵? Choć zaczyna się personalna jazda?
Temat jest o wnętrzach i proponuję do tego wrócić
kujka   new better life mode: on
15 stycznia 2015 12:22
sznurka, ale te rady to naprawde nie z hejtu, nie unoś się tak. Jak widzisz wielu osobom przeszkadza bycie zalewanymi mniej lub bardziej zawoalowaną reklamą Twojego bloga i działalności.
Ja również mam jakiś tam dysonans, bo z jednej strony jesteś nasza linka-sznurka, a z drugiej coś chcesz sprzedać (jeśli nie forumowiczom, to dzięki forumowiczom - większość z nas zdaje sobie sprawę jak się pracuje nad pozycjonowaniem w google itp).
Jesteś tak długo na forum, nie wiem czemu Cię dziwi, że ludzi tutaj taka reklama denerwuje 🙂
kujka, dla mnie wypowiedzi dodo to zwyczajny hejt
akurat co do pozycjonowania i wejść z volty to myślę, że bardzo przeceniasz te kliki
to nawet nie procent;]
do do zalewu - przesada, pisuję w dwóch, góra trzech wątkach i czasami wrzucam linki jak są związane z tematem, tyle ode mnie
naprawdę szkoda fajnego wątku na to byście na siłę mnie na leżankę u psychoterapeuty kładli
vel szpitalne łóżko jak w psychiatryku;]


No kurcze, z tymi łóżkami tak się ludziom z jakiegoś powodu skojarzyło - ale dla ciebie to od razu zazdrość i hejt. Chyba cię trochę ego zaczęło ostatnio przerastać :/
A moderację sama możesz wezwać.
4. Na forum zabrania się:

a) zamieszczania:

- tzw wycieczek osobistych i obrażania pozostałych użytkowników forum,
Tia  🙄
sznurka, z całym szacunkiem, ale skoro oferujesz na blogu:
"Baner reklamowy
Post sponsorowany" i twierdzisz, że nie jest to działalność komercyjna,
to wiedz, że ludzie na forum głupi nie są.
yegua, zapomnialam dopisać lotów w kosmos😉masz chec?
Podzielam zdanie przedmówczyń
wiele osób na forum ma działaność, firmy (zarówno końskie i nie tylko) ale jakoś się z tym nie afiszują
co z tego, że nie ma w regulaminie? dla mnie to niesmaczne po prostu

ja nie wklejam do wątku kociego i psiego linków do mojej gazety zoologicznej - "poczytaj sobie o karmach, bo pytałaś", a do wątku ogrodowego linków z mojej gazety ogrodniczej, czy w wątku wege nie wymądrzam się  i nie linkuję artykułów z mojej eko-gazety, bo uważam to po prostu za zbędne
Forum, to życie prywatne - praca to praca i już.

Nie dziwię się, ze wklejasz foty bo naprawdę piękne wnętrza i urządzenie i ładne kompozycje - ale nadal trąci to trochę lansowaniem a nie prywatną przestrzenią
to ile masz tych gazet  😁
Mi jak sie niechce czegos czytac to nie czytam, w linki raczej nie wchodze chyba ,ze mocno mnie cos zainteresuje.
Ale mam pytanie, czy ktos z Was ma otwarty kominek?taki bez szyby jak kiedys bywaly?
rosek0, Karola rodzice mieli
W wakacje przerobili instalacje i maja z płaszczem wodnym
Co byś chciała wiedzieć?
Czy bardziej czuc "ognisko" w domu? Zakladajac , ze jest dobry cug. Np jak dogasa.
4. Na forum zabrania się:

a) zamieszczania:

- tzw wycieczek osobistych i obrażania pozostałych użytkowników forum,


proszę o cytat gdzie Cię obraziłam i jakie wycieczki osobiste na Twoją osobę zamieściłam?

zaznaczyłam, że jeśli kilka osób zwraca mi uwagę, to zaczynam się zastanawiać nad czymś, a jak widać nie wszyscy to robią
Dodo, i tak się nie wybronisz! Hejtujesz jak nic, zazdrość i zaściankowość z Ciebie aż się wylewa!
😜

rosek0, znajomi rodziców mieli. Koniec końców zmienili jednak na zamknięty, ale tylko dlatego, że im się pies władowywał tam jak się nie paliło i nie było mocy, żeby go tego oduczyć 🤣
rosek0, ja nie miałam takiego wrazenia, było to zawsze fajne doznanie siedzieć przy żywym ogniu ale jest kilka ale
- ja bym sie bala wyjsc z domu i zostawic palący, wystarczy ze polano sie osunie i tragedia gotowa
- taki kominek prócz frajdy to marnowanie drewna, cała energia idzie w komin, nie wykorzystuje sie potencjału kominka
- zdarzyło sie ze strzelały iskry i przypalaly podłogę wokol

W sumie to powazne minusy. Dzieki 😉
Dodo, i tak się nie wybronisz! Hejtujesz jak nic, zazdrość i zaściankowość z Ciebie aż się wylewa!
😜



nawet przeczytałam definicję hejtu - bo nie wiedziałam co to (nie to pokolenie) - więc wg. sznurki w NIENAWISTNY sposób i dodam, że BEZWZGLĘDNY atakuję ją personalnie  😁 😁

chętnie bym zobaczyła gdzie ot co…

BTW - remontu ciąg dalszy - panowie robią od 7 rano dalszą rozpierduchę, jutro jestem umówiona z gościem od podłogowego ogrzewania, wyszły babole (jak to w gotowym budynku) + byłam w BriciManie na zakupach cegieł, cementu i innych dupereli …
Dodo, pamiętaj o fotach "w trakcie".
[quote author=sznurka link=topic=7003.msg2267526#msg2267526 date=1421325838]
4. Na forum zabrania się:

a) zamieszczania:

- tzw wycieczek osobistych i obrażania pozostałych użytkowników forum,


proszę o cytat gdzie Cię obraziłam i jakie wycieczki osobiste na Twoją osobę zamieściłam?

zaznaczyłam, że jeśli kilka osób zwraca mi uwagę, to zaczynam się zastanawiać nad czymś, a jak widać nie wszyscy to robią
[/quote]


Ej, ale to chyba do mnie było! Moje ostrzeżenie, nie oddam!  🤣  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 stycznia 2015 14:25
escada jak postawią ściany do pokoju i kibla, zrobią regipsy to wrzucę, na razie samych folii i cegieł nie będę dawać  😁
Nie myślalam, ze tu tylko glaskanie po glowce, ochy i achy moga byc...
Sznurka, po tym co przeczytalam odechcialo mi sie jakichkolwiek odwiedzin Twojego agro. I niestety nie bylabym w stanie go juz polecic. Rozumiem, ze taki szarak Ci wisi, ale jednak szkoda, bo miejsce piekne i wydawalo mi sie takie... serdeczne.
Dworcika, idealnie to ujęłaś, 100% prawdy!
Dworcika, ale że ze mną serdeczne? nie znamy się od wczoraj 😎 przecież nigdy mnie nie lubiłaś;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się