M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 czerwca 2019 10:09
ash, ja mam firmy Ravanson, jest wydajny, nie za wielki, ale fakt, jak ewuś pisze, głośne to to. U nas też schladza w dzień, a na noc wyłączam.
ash   Sukces jest koloru blond....
04 czerwca 2019 10:27
ewuś, keirashara, jakie macie modele?
Dla mnie może chodzić cały dzien w sypialni bo i tak tam nie siedzę, ważne żeby na noc było chłodno
galopada_   małoPolskie ;)
04 czerwca 2019 12:34
my jesteśmy po 5 spotkaniach z projektantką kuchni, mamy już w sumie 95% projektu. Zostało wybranie części sprzętów, ale rozkładający się okap na pilota już zaklepany i tak samo jak w przypadku drewnianych blatów nie miałam szans na dyskusję. Męska miłość od pierwszego wejrzenia (włączenia na wystawie)  😁 😁
Macie jakiś sprawdzony środek do pielęgnacji parkietu?
ash, szczerze mówiąc nie pamiętam. Kupowany był jako używany, więc nie mam nawet pudła. Jak będę wieczorem pamiętać, to sprawdzę jakie ma oznaczenia.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2019 10:32
Dekster, zależy jakiego, inaczej i czym innym pielęgnuje się parkiet lakierowany a inaczej olejowany 😉
galopada_   małoPolskie ;)
05 czerwca 2019 20:37
Szukam płytek heksagonalnych na ścianę do kuchni, o wymiarach ok 10-12cm, czarny połysk - nie rzuciły się którejś z Was w oczy wlasnie takie w jakimś sklepie stacjonarnym / internetowym?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2019 20:44
galopada_, może takie?.
galopada_   małoPolskie ;)
05 czerwca 2019 20:52
emptyline, oo coś takiego! Tylko chętniej taniej bo mamy kawałek sciany do wypłytkowania 😁

Edit. Tak ze stówkę mniej za m2 celowałam  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2019 21:16
galopada_, obawiam się, że może być ciężko przy tych małych. Heksagony nie chcą być niestety tanie. 🙁
galopada_   małoPolskie ;)
06 czerwca 2019 11:00
emptyline, widziałam mniejsze i większe niż te, które mnie interesują i mieściły się w budżecie. Jeszcze będę szukała  🙄 najwyżej zrezygnujemy z tego kształtu...
emptyline   Big Milk Straciatella
07 czerwca 2019 00:11
galopada_, większe są w okolicach 120zł. Małe zawsze widuje droższe. Ale trzymam kciuki. Natomiast te kształt jest parszywy do układania, za to jak pięknie wygląda!
galopada_   małoPolskie ;)
07 czerwca 2019 05:57
emptyline, dzięki :kwiatek: wczoraj odebralismy wstępny projekt. Brakuje jeszcze formatek po bokach wyspy, ale dokupimy je za jakiś czas bo będą z tego samego materiału co nasze blaty,  więc mocno to szarpie po kieszeni 😁 plus wybralismy grubość 38mm żeby wmontować na jednej z nich chowane gniazdko. Była też możliwość wersji 19mm (tańszej o prawie połowę) , ale wtedy nie ma jak ukryć mechanizmu gniazdek  🙄
Musimy zrobić bardzo szybką akcję wykonczeniowo-wprowadzeniową  żeby mieć tylko jak zjeść i się umyć.Później powoli będziemy wykańczać resztę  😜
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
16 czerwca 2019 15:59
Hej 🙂 Czy ktoś może ostatnio się budował i robił rekuperację połączoną z klimatyzacją? Jakieś rady? Czy to ma sens czy lepiej kłaść oddzielne rury?? Dziękuję za wszelkie porady.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Hej, przychodze z pytaniem, bo google mi nic ciekawego nie wypluwa  🙂. Czy znacie moze jakas firme, ktora robi parawany pokojowe na zamowienie? Najchetniej w nietypowych rozmiarach (tzn dosyc wysokie i dlugie, ok 4m). Google pokazuje tylko sklepy z gotowymi parawanami, max 2m.

Z gory dziekuje i przepraszam za brak polskich znakow, nie mam w pracy 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lipca 2019 12:58
Kto pamięta moją kuchnię? W końcu doczekałam się remontu  🏇
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 lipca 2019 10:05
Poszukuję komody z szufladami- metalowymi koszykami. Czy ktoś widział coś takiego?  :kwiatek:
Chodzi Ci o coś takiego jak na buty,że się z gory otwiera?czy wyjezdzana szuflada?ikea ma takie "komody".Lenart-sprawdź sobie.
Safie, poka foto przed! Teraz jest pelna profeska, sliczna kuchnia!

Ja aktualnie poszukuje dekoracji do domu  😅
Czy komus swita jakakolwiek marka, ktora robi na zamowienie czarno biale mapy w tym stylu: https://www.instagram.com/p/BwPQumQgAAX/ ?
Chcialabym moc cieszyc oczy dwoma konkretnymi miejscami ze swiata, ale nie moge namierzyc nikogo kto by to rzyczenie spelnil  😵
City art posters zrobi mapy czegokolwiek, ale w drewnie, a ja chce zwykla, czarno biala mapke...  😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 lipca 2019 22:13
buyaka, mam tylko takie dwa zdjęcia. Jedno to meble, jakie były długo, a drugie, jak już nie wytrzymałam i je przemalowalam
buyaka, maptu.pl, chyba że masz znajomego który ogarnia programy GISowskie to zrobi Ci to w 5 min, są też darmowe programy to możliwe, że sama też dała byś radę  😉 U mnie robił kolega i wyszło tak: https://www.instagram.com/p/Br5uPTCnddA/?igshid=4rqejznkeex0
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lipca 2019 10:11
buyaka, mapiful
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2019 19:33
Buyaka, właśnie Instagram mi podrzucił: mapaplakat.pl
wooo, safie, no teraz to widac roznice! Bardzo elegancko teraz, az sie chce gotowac pewnie  😁

Dzieki dziewczyny bardzo za namiary na firmy  :kwiatek: Bede zamawiac!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 lipca 2019 07:11
Jeszcze czekam na pana z uprawnieniami, żeby płytę gazową podłączył.
galopada_   małoPolskie ;)
17 lipca 2019 18:52
Dzisiaj odebralismy klucze  😵 lekkie ( 😉 )  opóźnienie, bo deweloper obiecywał marzec. Teraz ruszamy szybko z robotą. Kuchnia zamówiona razem z agd,  zostaje umówić transport i montaż, projekt jednej z łazienek gotowy tylko czekamy na dostawę płytek z fabryki, podłogi wybrane  💃 w sierpniu przeprowadzka  😅
galopada_, gratulacje! Widzę, że powielacie nasz schemat - sierpniowa przeprowadzka i pełny survival. Do dziś pamiętam nasz pierwszy poranek, kiedy malowałam się do odbicia w spłuczce. 😁

Jeju, a my już 2 lata na swoim. 😲
galopada_   małoPolskie ;)
23 lipca 2019 19:57
Szukam od dwóch tygodni czarnych błyszczących, gniazd wtykowych i wszędzie są tylko matowe, które gryzą się z moimi wymarzonymi czarnymi blyszczacymi, szklanymi ramkami  😵 sieciówki przeszukane, pojedyncze małe sklepy w okolicy też, a zdjęciom w internecie nie wierzę  🤣 gniazdka będą zamontowane na czarnym błyszczącym szkle w kuchni i chce żeby były praktycznie niewidoczne na pierwszy rzut oka. Nie spotkała któraś z was gniazd w połysku?  🙄

Już mam dość. Ze wszystkim pod górę.  😂 Transport kuchni był umówiony na dzisiaj, ale nam zamówili za duża wersję okapu, więc termin przesunięty  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lipca 2019 20:44
galopada_, opcja bardzo droga to gniazdka na szkle klik
galopada_   małoPolskie ;)
23 lipca 2019 21:04
safie, ja właśnie o takich na szklanych ramkach mówię 😉 tylko te środki (gniazda wtykowe) są wszędzie matowe. A cenowo w porównaniu do moich chowanych zamontowanych w wyspie i tak wychodzą tanio, a jestem zdesperowana więc zapłacimy ile będzie trzeba  😁 tak samo podeszłym do tematu formatek na bokach wyspy z dębu o grubości 4cm żeby tylko dalo się zamontować te chowane gniazdka,  a B. do bajeranckiego okapu bo mu (nam  :hihi🙂 podobało się jak się otwiera 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się