M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

ogurek, - gdyby nie chodziło o 250ml moje życie byłoby łatwiejsze 😂 no, ale upierdliwie ta wielkość pasuje idealnie do przepisu.
Poncioch, Evka, Majorka, - dzięki! 🌻
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 kwietnia 2024 08:30
keirashara, polecam sklep Prymus agd, ale raczej trzeba stacjonarny odwiedzić, bo jest o wiele szerszy asortyment niż online.
keirashara, Bolesławiec ma taką filiżankę o pojemności 0,25L
https://manufakturawboleslawcu.com/collections/filizanki/products/filizanka-spodek-mm
Oraz bardzo dużo kubków o pojemności 0,28L, gdybyś dopuszczała małe odstępstwa 🤣
[[a]]https://manufakturawboleslawcu.com/collections/kubki?page=1&rb_filter_metafield_6d9948d6ff5fd35b7b3964efb1d85d71=0%5C%2C28[[a]]
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 kwietnia 2024 12:40
Na Amazon znalazłam wiele na 250 ml, warto tam zajrzeć 🙂
Jakie macie opinie na temat paneli laminowanych vs paneli winylowych?
o, ja też chętnie poczytam. W jednym ze sklepów dostaliśmy info że winyle są bardziej podatne na zarysowania niż laminaty podobnej klasy. Ja i tak chyba się zdecyduje bo imho lepiej wyglądają.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 czerwca 2024 12:34
Fokusowa, mi początkowo bardziej podobały się winyle, ale wybrałam laminowane Quick Step strukturalne. Na razie jestem zadowolona, bo już parę razy oberwały (np. kilka dni po ułożeniu uderzyłam w podłogę kawałkiem szafy z wystającym wkrętem, przesuwałam szafę) i nie pozostał ślad.
ekhem, generalnie winyle muszą być kładzione na top idealną powierzchnię i najlepiej jeszcze klejone. Laminowane - nie klei się tego i na dodatek jak dasz dobry podkład to zniwelowana jest największa wada paneli - stukanie. Podkład potrafi też zniwelować niewielkie nierówności na wylewce.
Ja mam w domu Quick Step Impressive Ultra, grubość 12mm, klasa 33. Mamy je już 3 lata. Dom z ogrodem, jeszcze bez tarasu - zamiast tarasu piasek sobie leży 🤣🤣🤣 i 2 psy plus minus 30kg biegające tam i z powrotem. Po umyciu są jakbym je dopiero z paczki wyciągnęła.
Natomiast na korzyść winyli - w większości mają dużo fajniejsze wzory i kolory.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się