Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

Muszę fotkę zrobić 😉
Dramka- to kiedy te foty? Szczerze przyznam, że mnie to nie obchodziło, ale tak jakoś chcę zobaczyć ładny frak, tak trochę "na żywo" 😀
Czy posiada ktoś ten fraczek i może się wypowiedzieć?  :kwiatek:
http://allegro.pl/frak-konkursowy-evita-fair-play-promocja-gratis-i3611927998.html


Już trochę po czasie, ale może jeszcze się komuś przyda...
Moim zdaniem frak bardzo fajny. Ładnie leży, fajny w dotyku materiał, solidny i ładnie skrojony. Wychodzi chyba nieco mniejszy, noszę zwykle rozm. 38 i w przypadku tego fraczka ten rozmiar wydawał mi się nieco ciasny (ale mierzony na szybko i bez porównania z 40-tką). Zdecydowanie warto się zainteresować i mierzyć jak jest okazja.
Dokładnie ten:



Granatowy i prosty  😀
Nie da się ukryć, że piękny 🙂
Dramka, chyba najładniejszy, jaki widziałam 😜 💘
Naprawdę?  😲
Jak dla mnie tak, najbardziej mi się podoba 😉 Prosty, elegancki, granatowy, bez udziwnień 😉
Jak bardzo kremowe muszą być bryczesy dopuszczone do startu ? Wiem, że w przepisach są dozwolone, ale kwestia odcienia. Szukam konkursowych w jasnym beżu, ale większość jest dość ciemna. Startuje ktoś nie w białym i zechce podzielić się doświadczeniem ? Czepiają się ?
equi.dream, ja startowałam w bryczesach o podobnym kolorze jak te drugie na zdjęciu klik i się nie czepiali. 😉
To idealnie, bo takie mam i chętnie nie kupowałabym kolejnych, jaśniejszych 😉
Jak dla mnie tak, najbardziej mi się podoba 😉 Prosty, elegancki, granatowy, bez udziwnień 😉


I taki mi się marzył 😉
Dramka, więc nie wiem, dlaczego się zdziwiłaś, gdy napisałam, że najładniejszy? 🤣
Bo myślałam że większość lubi diamenciki, lamówki i kontrast  🤣
A fuj! Te wszechobecne diamenciki mnie dobijają, chociaż z różnym nasileniem - czasem mniej, czasem bardziej 😁 Swój też mam prosty, jedyne co, to kołnierzyk ma nie-prosty 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 listopada 2013 17:13
masakryczne sa! znalezc model bez tych dupereli naprawde jest ciezko  😁
Dramka - prześliczny jest 🙂. I powiem ci szczerze że tobie granat najlepiej pasuje 🙂.
equi.dream  -ja kiedyś znalazłam takie zestawienie  granatu z beżem 😍
Kolnierzyk welurowy mi sie akurat pasuje  😉

Teraz musze taki zdobyc dla swojej drugiej polowy
figaro szał  😍 mi się marzy z brązem albo butelkową zielenią + koniakowe oficery. Zobaczymy co z tego mi wyjdzie
equi.dream odważnie  😉
Co się nie dojedzie...  😁 Na sport w moim wykonaniu już nie mam co liczyć, to się chociaż stylistyką swą i konia pobawię.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
06 listopada 2013 12:40
Widaiałam u dziewczyny kiedyś frak, który mi się strasznie spodobał. Miał tak jakby od pasa baskinkę. Czy kojarzycie może jakiś model?
Taki?
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
06 listopada 2013 12:58
nie nie, ten widziałam pare stron wcześniej, jeszcze bardziej był zmarszczony, jak taka spódniczka aż.
Dramka, a jaki to model? 😍
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 listopada 2013 09:18
jak duży może być haft sponsorski na fraku (i czapraku)? szukam na stronie pzj i w ogóle nie mogę znaleźć regulaminu dotyczącego tego na nowej stronie, a sprawa dość pilna  :kwiatek:

Dramka, mnie też się ten fraczek podoba muszę przyznać 😉
W przepisach to chyba bylo?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 listopada 2013 12:18
no było, tylko tych przepisów na nowej stronie nie idzie znaleźć.
Dramka, a jaki to model? 😍


Lira  😀
sei, w moich Przepisach Ogólnych Art. 40 Reklama stoi: 200 cm kw. na każdej stronie czapraka, 80 cm kw. na marynarce/fraku.
Chyba warto sobie sprawdzić General Rules na stronie FEI - bo wkrótce "wchodzą" i w PL - może dlatego nie sposób "starych" na stronie znaleźć.
Mętnie mi się kojarzy, że jeszcze po 2011 była jakaś modyfikacja, ale też znaleźć nie mogę.
"Paczałabym" przyszłościowo 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się