Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

Klami, liczę na gust sędziów, bo taką właśnie kupiłam 😉
Nie powinni się czepiać ...spooks robi najlepsze koszulki
To powinnam napisać w wątku o odznakach, jednak wybaczcie czy mogę mieć na egzamin BŁĘKITNY fraczek z BUFKAMI?
Piaffeczka, na odznakach nie ma wymogu co do stroju, ma być schludnie.
Ratunku !! W dalszym ciągu bezskutecznie poszukuję błękitnej koszuli konkursowej.
Podoba mi się ta Spooksa, o którą pytałam na poprzedniej stronie, ale jednak trochę się boję tych falbanek zamiast stójki. :/
lusia722, dzięki, ale w Polsce nie mają nigdzie tego koloru, a te z awilhorse to caffe latte a nie miód... 🙁
Klami, nie wiem czy Ci to pomoże, ale tu jest taniej http://www.zalando.pl/spooks-kimi-koszulka-polo-turkusowy-sk041d004-l11.html  😁.
Myślę, że pod frakiem problemu nie będzie, może być gorzej przy startach w samej koszuli...
Czy miałby ktoś może zdjęcia fraka Fair Play Evita Pro (kolor obojętny) na ciele?  :kwiatek: Bo nigdzie w internetach nie potrafię znaleźć...
Czy ktoś wie jak wypada rozmiarówka fraków B Vertigo?
xxagaxx, to jednak nie Pikeur ?
Klami, ja się po prostu pytam, akurat nie dla siebie, wiesz jak wypada rozmiarówka?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2014 22:55
W wątku o jeździeckiej rewii mody głucha cisza, to może tutaj mi ktoś pomoże. Czy jakaś inna firma oprócz cavallo i animo produkuje krótkie ujeżdżeniowe fraki?

I jak w ogóle wypada rozmiarówka fraków cavallo? czy gdzieś można znaleźć tabelkę z wymiarami/obwodami? Jeśli normalnie noszę ciuchy w rozmiarze 38 to w jaki rozmiar cavallo celować?
Ja sobie szyłam sama taki 🙂
Ale mam wrażenie że gdzieś mi mignął, taki z całkiem niższej półki.
I Kingsland miał cos takiego 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2014 23:40
Zorilla,  o faktycznie, zapomnialan o kingslandzie, ale on chyba nigdzie nie dostępny. Szylas sama, sama, czy u krawca? Zastabawiam się jaki byłby koszt uszycia takiego fraczku u krawca właśnie. Twój jest bardzo ładny 🙂
Dziękuje 🙂
Sama sama, sama staram się kształcić w tym kierunku projektowo/szyciowym.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Koszule konkursowe w wersji biała ze złotem i granatowa ze złotem.
Klami, typowo biała i granatowa ze złotem to Mountain Horse z krótkim albo długim rękawem.

Ta "beżowa" Kingslanda myślę, że też pasuje pod hasło ZŁOTO 😉

I to... chyba tyle, jeśli chodzi o złote dodatki. W pl nic więcej nie znalazłam  😉
Jeszcze taka http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/na-zawody/koszule-damskie/koszula-konkursowa-hkm-gloockler-golden-crown.html
e: nie, mój bład, ona jest czarno-biało-złota, a nie granatowo-biało-złota. Wybacz  :kwiatek:
e2: ale jest taka http://www.gnl.pl/koszula-konkursowa-cavallino-marino-varona.html IMO ładniejsza od MH
Puma, ta Kingslanda piekna jest ! Dzięki za link.
Karino1998, , dzięki za linki.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 kwietnia 2015 17:38
Ja tak na szybko czy na regionalnych skokowych trzeba jechać w białych bryczesach ?? Mogą być szare ??
Biale lub kremowe
Czy ktoś orientuje się może jak w kwestii przepisów wygląda noszenie tych jasnobrązowych/beżowych marynarek turniejowych Animo ??
Podobają mi się, widuję czasami na zawodach, ale jakos nie bardzo potrafie ten kolor przypasować do przepisów dyscypliny, które czytałam. Podobnie ten jasny niebieski.
Ale mowisz o skokach? Ja jeżdze w takim i jest ok 🙂
Zorilla, w skokach. Tyle, że ja mam na mysli te jasniutkie Animo. Widuję je czasami na zawodach i nikt sie ich nie czepia. Zastanawiam się jednak czy aby na pewno sa one zgodne z przepisami, czy raczej sedziowie przymykaja oko.
Wiem wiem, wyczytałam ale nie znam ich i nie wiedziałam jak bardzo są jasne, wiec podlinkowałam mój który przechodzi :P. Ale co do jaśniejszych no to nie wiem.
ma ktoś może któryś z fraków:
-york chic
-horze crescendo shirley
-busse wardorf ( albo jakoś tak, taki z diamencikami )
i podesłałby zdjęcia? nie mogę nic znaleźć w internecie na ich temat tylko jakieś "resztki", a dwa z nich nawet nie wiem jak z tyłu wyglądają bo jest wszędzie jedno i to samo zdjęcie ( busse i york )
ktoś coś ?

*nie wiem, czy dobry wątek, pisałam jeszcze w rewii mody*
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 maja 2015 19:44
Zaszalałam i kupiłam sobie frak Pikeur Tosca i kocham go miłością wielką. Jest dość ciężki, ale jak się spojrzy pod światło to prześwituje, jakby był z takiej siateczki. Jest przewiewny i to naprawdę bardzo czuć. Dziś jechałam w nim dwa konkursy i nie zgrzałam się zbytnio. Przy kasie stękałam, ale nie żałuję 🙂
Dysponuje ktoś zdjęciem obrazującym rzeczywisty kolor marynarki Euro Star Olympia w niebieskiej wersji ??

Tudzież tej marynarki Kingsland ?? Bardzo jasna jest ?
https://www.equishop.com/pl/fraki/7831-frak-abbey-softshell-damski-su15.html
Klami, odnośnie wcześniejszych postów, taki? (wybacz jakość zdjęcia)
Jeżdżę od dwóch lat, nigdy nie było problemu - czy to na zawodach rangi ogólnopolskiej, czy też przypadkowo pojechanych ujeżdżeniówkach regionalnych.

edit: dodaję lepsze jakościowo zdjęcie
Ktoś z Was ma/miał do czynienia z
Frakiem ORLANDO softshell - Covalliero

Jak się układają ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się