Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością j.k.

ElaPe, ale chyba chodzi nie o NNW tylko o OC. Są polisy, które może zawrzeć (jak na dzisiaj) tylko osoba uprawniona.
Czytałam jakiś artykuł (nie pamiętam już gdzie) że będąc instruktorem rekreacji ruchowej można zrobić instruktora szkolenia podstawowego eksternistycznie? Jaka jest różnica między tym a zwykłym kursem? Może ktoś wie gdzie są organizowane takie kursy?
Czytałam jakiś artykuł (nie pamiętam już gdzie) że będąc instruktorem rekreacji ruchowej można zrobić instruktora szkolenia podstawowego eksternistycznie? Jaka jest różnica między tym a zwykłym kursem? Może ktoś wie gdzie są organizowane takie kursy?

na pewno takie kursy organizuje KS Bór Toporzysko w małopolsce
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
17 kwietnia 2012 08:50
Kossowo, różnica jest chyba tylko taka że mając IRR nie musisz chodzic na kurs ISP tylko przychodzisz na sam egzamin. Na stronach pZJ są te wszystkie zasady kursów.
Ciekawy i dość krytyczny artykuł na temat zmian w kursach pojawił się w kwietniowym nr KONIA POLSKIEGO, niestety nie mam skanera, żeby go tutaj wrzucić, dlatego polecam gazetę.
Byłoby super gdyby komuś się udało zeskanować ten artykuł🙂 jak dorwę konia polskiego to zrobię zdjęcia w wstawię
Za 4 zł można kupić e-wydanie. Może to trochę off ale jak już coś ważnego/aktualnego napiszą, to dajmy im zarobić bo niebawem czasopisma końskie znikną na "ament"
Mam jeszcze idiotyczne pytanie, czy będąc IRR powinnam mieć od razu zdaną brązową odznakę i tylko prosić o jej wydanie? mieliśmy na kursie poziom i tak srebrnej, ale teraz się orientuję że mimo iż jestem IRR nie mogę jechać żadnych zawodów....
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
17 kwietnia 2012 20:11
IRR do odznak nic nie ma, musisz odznakę zdać oddzielnie.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
23 kwietnia 2012 11:57
Czy ktoś coś słyszał o kursie instruktorskim w bliskich okolicach Warszawy lub w Warszawie z możliwością dofinansowania przez UP?
No to piszę co wiem.
TKKF podpisał umowę z PZJ. Od tej chwili kursy instruktorów rekreacji ruchowej:
- będą prowadzone według programu zatwierdzonego przez PZJ,
- mogą być organizowane tylko w ośrodkach certyfikowanych PZJ co najmniej II klasy,
- do kursu dopuszczać będzie srebrna odznaka lub egzamin na poziomie odznaki przed komisją egzaminacyjną PZJ,
- w egzaminie końcowym będzie uczestniczył przedstawiciel PZJ.
Oczywiście dotyczy to kursów, na które pozwolenia wydaje TKKF.


Od kiedy ta umowa wchodzi w życie?
W Jaroszówce ma się odbyć kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Szczegóły mało znane, wiem, że rozpoczyna się w okolicach 15 czerwca i wszelkie informacje można uzyskać u pani Augustyńskiej.
W Jaroszówce ma się odbyć kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Szczegóły mało znane, wiem, że rozpoczyna się w okolicach 15 czerwca i wszelkie informacje można uzyskać u pani Augustyńskiej.


A można prosić o kontakt? Jaroszówce Społowicza?
Siedzę i szukam jakiegoś kursu jak najbliżej województwa Lubelskiego. Wie ktoś coś o jakimś ?🙁
MagBan93   Hennowata rudość :]
18 maja 2012 10:37
Czy w czerwcu planują się jakieś kursy? Najlepiej w woj.łodzkim ale na to nie liczę...
W czerwcu jak dotąd znalazłam tylko kurs organizowany przez greenway ale aż w Olsztynie. Podpinam się pod pytanie (aczkolwiek nie liczę na łódzkie...)
ushia   It's a kind o'magic
18 maja 2012 15:51
Ciekawy i dość krytyczny artykuł na temat zmian w kursach pojawił się w kwietniowym nr KONIA POLSKIEGO, niestety nie mam skanera, żeby go tutaj wrzucić, dlatego polecam gazetę.


wcale sie nie dziwie, że krytyczny, poziom IRR i tak spadal systematycznie, a w tym momencie to juz w ogole porazka, praktycznie kazdy moze sobie zorganizowac kurs i wydac legitymacje :/

oj trzeba sie bedzie przeprosic z PZJtowskim ISP...
Czy w zachodniopomorskim są organizowane w ogóle kursy? Jak tak to gdzie ?
dodam jeszcze, że prawdopodobnie po kursie IRR (ok. 30 czerwca) zostanie przeprowadzony egzamin ISP. o więcej info proszę się dowiadywać u pani Augustyńskiej (http://www.spolowicz-jaroszowka.pl/?p=2263 - wszystkie potrzebne namiary), bo sama wiem niewiele.
siwulaaa   imponderabilia - to dzikość serca...
24 maja 2012 21:47
spam
 spam/offtopic w kilku watkach
Czy gdzieś na pomorzu są organizowane kursy instruktorskie? Może ktoś coś polecić?
Witam 😉 wiecie moze gdzie warszawie oklicach oraganizuje sie kurs badz na mazowszu 🙂 ? w najbliszym czasie.. ?
[quote author=jestemzlasu link=topic=71.msg1360404#msg1360404 date=1333529854]
No to piszę co wiem.
TKKF podpisał umowę z PZJ. Od tej chwili kursy instruktorów rekreacji ruchowej:
- będą prowadzone według programu zatwierdzonego przez PZJ,
- mogą być organizowane tylko w ośrodkach certyfikowanych PZJ co najmniej II klasy,
- do kursu dopuszczać będzie srebrna odznaka lub egzamin na poziomie odznaki przed komisją egzaminacyjną PZJ,
- w egzaminie końcowym będzie uczestniczył przedstawiciel PZJ.
Oczywiście dotyczy to kursów, na które pozwolenia wydaje TKKF.


Od kiedy ta umowa wchodzi w życie?[/quote]

Podbijam. Od kiedy to wchodzi w życie? I co to może oznaczać dla osób, które zrobiły kurs przed tą umową? Poziom kursów wcześniej był różny i w wielu przypadkach niższy niż srebrna odznaka. Tak wspominam swój kurs...
Mogę się mylić, ale według informacji, które dostałam, umowa już weszła w życie.
Dla osób, któe robiły kurs wczesniej nie zmienia to nic.
risotto   Życie końmi prowadzone
16 czerwca 2012 12:07
Wybiera się ktoś w sierpniu na kurs do Lalina ?
chesnut Wiem że w Przywidzu był  bo moja koleżanka była 🙂 Ale nie wiem  kiedy będzie  znów ..
Pursat   Абсолют чистой крови
25 czerwca 2012 21:14
risotto, ja nad tym intensywnie myślę. 😉
risotto   Życie końmi prowadzone
26 czerwca 2012 17:11
Pursat ja już się zapisałam 🙂
MagBan93   Hennowata rudość :]
26 czerwca 2012 20:10
ja zastanawiam się nad Lalinem sierpień czy wrzesień...
Ma ktoś opinię na temat tego ośrodka i ich kursów?
na YT jest trochę filmików
Wiecie czy tam trzeba jechać na ten egzamin wstępny żeby się zakwalifikować na kurs czy nie trzeba?
risotto   Życie końmi prowadzone
26 czerwca 2012 20:16
Moja koleżanka tam robiła i bardzo sobie chwali. Czytałam też w necie sporo opinii i ja jestem pewna, że kurs tam właśnie odbędę 😉
Egzamin wstępny chyba odbywa się wraz z rozpoczęciem kursu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się