Stajnie: kujawsko-pomorskie

Wiem, że jest stajnia w Wabczu, to niedaleko od Chełmna.
a agrogórka?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 czerwca 2012 17:53
W Wabczu juz z tego co wiem nie ma nic. Gorka jest ale to typowa stajnia rekreacyjna. Chyba ze Grudziądz Cie jeszcze interesuje.
Wabcz "umarł" już dawno, Górka nie wiem, czy prowadzi pensjonat. W okolicy Chełmna najbliżej Brzozowo, Gołoty (w stronę Unisławia) od strony Grudziądza jest pensjonat w Paparzynie,a koło Swiecia - Kozlowo.
zulu   późne rokokoko
01 lipca 2012 18:49
Dzięki za opinie. :kwiatek:  Dowiedziałam się, że na Rybakach w Chełmnie jest mała stajenka na dwa konie - taka przydomowa wiata.
Czy ktoś może coś wie, co to za konie tam stoją i kto jest właścicielem?
Na rybakach są 3 stajnie, więc nie wiem, o którą pytasz. Jedna kiedyś była stajnią pensjonatową, druga nie mam pojęcia, trzecia to stajnia znajomego - nie ma, nie było nigdy koni w hotelu.
Dworcika   Fantasmagoria
02 lipca 2012 13:52
A Nowa Wieś? 😁
Trudny rejon, ale jak chodzi o coś mniejszego, bez wielkich wygód, to może te prywatne stajenki właśnie na trasie przez Wielkie Łunawy? (w stronę Podwieska coś stoi?).
Nowa Wieś cóż ... też w sumie niewiadomo, czy pensjonat jeszcze istnieje, bo przecież podobno nigdy go nie było hehehe, mimo, że ogłoszeń w necie trochę jest🙂 Może Domiwa wie, co tam u naszego "przyjaciela" i co z jego pensjonatem 😀
Dworcika   Fantasmagoria
02 lipca 2012 15:53
domiwa, jakieś wieści od K.? 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 lipca 2012 21:57
haha wchodze i co widze 😉 w sumie sama nie wiem;p a pensjonat tam w ogole byl? jedynie handel konmi kwitnie;d
Ja to zapraszam do siebie 😉

I swoja droga Kojot skad sie znamy bo mam pustke 😉?
No przecież, że był. Sama stałam z koniem w tym pensjonacie. Dominiko, jak możesz mnie nie poznać, pewnie koń nie ten w avatarze? 😀 Kobyły na MPA już Ci nie potrzymam, ani słomy z ochraniaczy nie wyciągnę 😀
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 lipca 2012 07:41
Jeden kon pensjonatu nie czyni;p
No wlasnie, gniadego w avatar a nie;d
Czy ktoś z revoltowiczów, może polecić jakiś fajny pensjonat z halą w okolicach Bygoszczy? Znajoma stała w jednej koło Fordonu, ale zdecydowanie nie poleca,a za to nie bardzo orientuje się tych rejonach, a poszukuje czegoś, dla kilku koni.
Ja mogę Ci polecić stajnie kjclassic która jest w Solcu Kujawski. Tutaj ich strona http://cross-impex.home.pl/kj_classic/
Dworcika   Fantasmagoria
03 lipca 2012 11:09
domiwa, a żeby to jeden tam się pensjonatował 😁 Oficjalnie to przecież tam w ogóle nie ma żadnej działalności, a za kotarką to wystarczy w necie spojrzeć - i sprzedaż kwitnie i ogłoszenia o pensjonacie były 😉
domcia406 też pomieszkiwałam jakiś czas w classiku i miło wspominam. Warunki mają świetne.
Czy ktoś coś wie o Ośrodku Rekreacji i Sportów Konnych Szablewscy?
Don Pedro, a którą stronę Bydgoszczy preferujesz?
Ja polecam Baskil (kierunek na Poznań/Inowrocław 14 km), Cavallino (na Inowrocław 17km) i Stajnię pod Aniołami (na Gdańsk 2 km) - ja tam teraz jestem.

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 lipca 2012 09:53
Szam Wprawdzie mam od nich konia do zajezdzenia u siebie w stajni, ale bylam i widzialam. Jest przepieknie, warunki super , wybiegi, łaki , super stajnia, bedzie pensjonat dla ludzi. Bardzo mili wlasciciele.
Edit już wiem🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nadmierna edycja (nie uciszenie, bo bez wplywu na dalsza dyskusje)
Wracając na chwilę do Wabcza. Ostatnio tamtędy przejeżdżałam, patrzę, a tam jakąś stajnię budują. Swego czasu coś mi się o uszy obiło, ale temat ucichł. Czy ktoś coś może wie na ten temat?
DOMIWA zgadzam sie że miejsce i budyni STAJNI  SZABLESCY są super jako obiekt wszystko ok! ale nie sądż tych ludzi po krótkiej chwili rozmowy to obłudni ludzie na zewnątrz piękni a w środku syf!!!!!!!!!! Jeśli byli by super to po nie całym roku miała by pełną stajnie pensjonariuszy a nie tylko 2 konie na pensjonacie ! Stajnia istnieje 1,5 roku a już w ciagu ostatnich 8 miesięcy odeszło 8 koni z pensjonatu więc nie swiadczy to dobrze o tych właścicielach zresztą są znani już ze złej opinii w kuj-pom!
Bydgoszaczanie, informuję, że w piątek 27.07.2012 do stajni w Myślęcinku przyjedzie znajomy z całym autem sprzętu jeździeckiego; western i klasycznego.
Odzież, sprzęt, siodła, ogłowia i wiele innych, sprowadzane m.in. z Austrii, Niemiec...

będzie na miejscu ok. godziny 16.00 - dałabym to do ogłoszeń, ale tyczy się głównie okolic Bydgoszczy...
Czy koło galerii ogrodniczej na wyjazdówce do Gdańska z Bydgoszczy jest jakaś stajnia?
Chodzi mi o ten obiekt zaraz za ROL-PESTEM.
Funkcjonowala kiedys stajnia tuz za Ciechocinkiem (jadac w strone Torunia).
Taka w dolince, w lesie. Widac ja bylo ponizej drogi.
W katalogu nie odnajduje tego obiektu. Czy jeszcze istnieje ?
Nie istnieje
Podbijam pytanie o Żołędowo.
Czy w okolicach Osielska są jeszcze jakieś stajnie prócz Myślęcinka, Rancza Igora, Jaśkowej Doliny i Jarużyna?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
26 sierpnia 2012 11:07
Może komuś się przyda, grupon na jazdę w stajni Victoria w Bydgoszczy: http://tnij.org/gruponkonie
Ktoś coś mógłby przybliżyć o KJ Młyńska Struga? Oprócz organizowanych tam zawodów? Ceny i jakość treningów, dojazd autobusowy?
Jeżeli chodzi o stajnie w województwie, to około 40 km od Bydgoszczy, 20 od Tucholi i Sępólna, przy drodze wojewódzkiej jest nowy pensjonat - Stajnia Zagończyk. Kameralnie, fajne tereny do jazd, konie codziennie wypuszczane na pastwiska, są dwie ujeżdżalnie, z przeszkodami i czworobok, blisko do jeziora, obok las z rzeczką 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się