Stajnie: kujawsko-pomorskie

vissenna   Turecki niewolnik
11 sierpnia 2014 15:37
To może na PW, żeby nie było, że z reklamą tu wychodzę  😀iabeł:
Poproszę  :kwiatek:
kapaarepa na Szwederowie w blaszaku przy rynku jest pralnia gdzie piorą derki.


http://bliskausluga.pl/wizytowka/11065-pralnia-ekologiczna-eko-serwis o tą chodzi? Ile kosztuje pranie derki zimowej?

Czy ktoś z Was może polecić jeszcze jakąś inną pralnię w Bydgoszczy, gdzie przyjmą zimowe derki?
W Auchanie niestety jedna pani powiedziała, że piorą derki a jak przyjechałam z dwoma to była inna i stanowczo odmówiła. Wolałabym na przyszłość bez takich cyrków...

Zależałoby mi, żeby było jak najtaniej, bo mam dwie derki.
Witajcie!
Jako, że od października zaczynam studia w Bydgoszczy i chciałabym wrócić do jazdy konnej po 2 letniej przerwie, przeczytałam cały wątek i wypisałam sobie interesujące mnie stajnie. Są to:
Stajnia p. Szrejdera w Morzewcu
Cavallino w Brzozie
Dilmar Kobylarnia u p. Renaty Wójcik
Gościeradz
Jarużyn
Baskil w Cielu
Prawdopodobnie i tak skuszę się, żeby odwiedzić wszystkie po kolei, ale chciałabym najpierw wybadać teren tu na forum. Przez jakieś 7 lat woziłam się głównie rekreacyjnie, czasami wpadały jakieś tam zawody, ale nic wielkiego, bo wtedy mnie to nie kręciło. A teraz zaczęło, więc szukam stajni sportowej skokowej, gdzie ktoś zająłby się porządnie moim jeździectwem. Fajnie byłoby gdyby była możliwość dzierżawy konia, ale nie jest to warunek konieczny. Plus nie ukrywam, że chciałabym trochę pojeździć po zawodach  🏇
Po stronach internetowych najbardziej przemawia do mnie Morzewiec i Cavallino, ale wiadomo, że pozory mogą mylić. Macie dla mnie jakieś sugestie? Może jakąś stajnie powinnam wykreślić od razu na początku?  🤔
w Kobylarni nie ma szkółki. O ile byś tam nie znalazła kogoś kto by ci konia poddzierżawił to raczej stajnia odpada jak nie masz swojego konia.
Od października zaczynam studia w Bdg i szukam osoby, która prowadzi treningi na swoim koniu prywatnie (teraz mam taki układ w swoim mieście i jestem szalenie zadowolona) :kwiatek: wszelkie info proszę na priv!
Naturalsi, najprawdopodobniej na Wojska Polskiego piorą, byłam dzisiaj pytać, jutro mają wiedzieć na 100% 😉
Mogłby mi ktoś podać jakieś namiary na stajnię p. Leszka Ojczenasza w Solcu Kujawskim? Adres, albo nr telefonu  :kwiatek:
monczis w Morzewcu stoją konie prywatne i nie ma szkółki. Nie wiem czy mają też jakieś konie do dzierżawy - sądzę raczej, że jedynie konie skokowe sportowe do kupna. Nie widziałam nigdy, żeby Zbyszek prowadził komuś treningi na swoich koniach.
junona - widziałam, że kiedyś prowadził jazdy na Osterze i Lukasie ( o ile dobrze pamiętam). Jak jest teraz to nie wiem, bo tych koni już nie ma.
suchajka, ale co masz na myśli? w jakim sensie? Chcesz tam konia wstawić czy jeździć w szkółce?
Naturalsi, najprawdopodobniej na Wojska Polskiego piorą, byłam dzisiaj pytać, jutro mają wiedzieć na 100% 😉


Oddałam na Chodkiewicza 66 do punktu Pralchemu, dzisiaj odebrałam, derka jak nowa  😉. Polecam!
xxagaxx, chciałam jeździć ale dowiedziałam się że drogo się cenią. Na studencką biedę niestety nie ma rady.
dlatego ponawiam pytanie ktore juz tu zadawalam: jest tutaj jakas osoba prywatna z Bydgoszczy, ktora trenuje na swoim koniu(za rozsadna cene)? Lub zna ktos taka osobe? Na priv poprosze wszelkie propozycje. Bardzo mi zalezy, bo nie jestem zainteresowana klepaniem tylka w typowej rekreacji. Strasznie ubogo w tej Bydgoszczy ze stajniami 🙁
suchajka, mam wrażenie że wszędzie tak ostatnio :P Ja z Trójmiasta, też wyboru nie mam zbytnio. W Bydgoszczy ciężko o ideał, choć mi łatwiej bo ja ze swoim kopytnym. W tym roku na pewno zabieram go ze sobą, ale pewnie dopiero od drugiego semestru.
jedzie ktoś na mistrzostwa woj. kuj-pom. w solcu w ujezdzeniu i ma zamiar sie wybrac i ma miejsce wolne w przyczepie lub ma chec zrzuty na takową 😉
hejka. Kto w okolicy Bydgoszczy w rozsądnej cenie robi koniom zęby? Mój kuc potrzebuje takiego specjalisty...
:kwiatek: :kwiatek:
saganek, polecam Annę Nowakowską! 😉 https://www.facebook.com/hippicaannanowakowska?ref=ts&fref=ts
xxagaxx, no to nie ma o czym gadać jak masz swojego konia. Na pensjonat podobno fajna stajnia w Cielu, tyle wiem tylko 🙂 a jakie studia podjęłaś (bo jak rozumiem, w Bdg?)?
vissenna   Turecki niewolnik
04 września 2014 17:04
atri ja się wybieram z 3 końmi, więc jadę na dwa razy. Konie zabieram spod Nakła, więc jeśli jesteś z tego kierunku to pewnie możemy się zgadać.
vissenna ja stoję w stajni na piaskach victoria w bydgosczy jest od strony nakła troche wyzej , takze jakby nie było by porblemu to ja bardzo chętnie 😉  ps wie ktos gdzie moge wypozyczyc przyczepe?
Hejka. kto w kujawsko-pomorskim usadzi mnie w siodle? jestem po  przerwie kiedyś dużo jeździłam, ale teraz nie mogę się coś ogarnąć. Słyszałam o stajni Janowo Młyn. Ktoś coś?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 września 2014 21:56
W kuj-pomorskim, a konkretniej?
domiwa szeroko widziane okolice Bydgoszczy, ale mogę zapuścić się gdzieś dalej też o ile warto jednak Włocławek byłby trochę za daleko...
saganek może spróbuj w Stajni w Czarnym Błocie?  Jest to pod Toruniem 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 września 2014 07:51
Ah to i tak nie ten rejon niestety🙂 My Grudziądz 😉
domiwa a co masz na myśli w grudziądzu? Czemu nie podjechać można...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się