Stajnie: kujawsko-pomorskie

W Nieszawce hali nie ma, ale ujeżdżalnia jest na tyle dobra, że zawsze jest gdzie jezdzić 😉 Jak ujeżdżenie, to Nieszawkę polecam, ewentualnie Czarne Błota, ale tam nie byłam osobiście 😉
Dziekuje za pomoc!
WeronikaMarchewka Czarne Błoto! Dobra opieka, duże łąki, super trenerka na miejscu. 🙂 tylko hali nie ma.
Przejedz się, zobacz, Czarne Błoto to jakieś 30 minut od Torunia.
30 minut rowerem przez las 😁
Samochodem w 15-20 z centrum.
Wybiera się ktoś z Bydgoszczy na Cavaliade w sobote popoludniu i wraca w niedziele wieczór?
kalaarepa, najprawdopodobniej ja pojadę tylko czy nie dało by rady w sobotę z rana? Chciałabym na zaprzęgi zdążyć nawet bardzo...
Dworcika możliwe 😉. Nie mieszkam w Toruniu więc się nie orientuje w czasie dojazdu 🙂.  A do Błota jeżdżę 2x w roku 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 listopada 2014 23:35
Dworcika, nawet szybciej można ;D 20 min z centrum to jadę do Zarośla do domu, czyli kawałek dalej :P
Zakładałam czerwoną falę na światłach i korek w Przysieku, jak ostatnio 😁
Saganek ja popoludniu jade bo ide do pracy do 12
kalaarepa, no szkoda tak się składa że na dziś pewnie sama pojadę. A może ktoś z Bydgoszczy lub okolic chciałby się zabrać? Sobota rano wyjazd.
Czy jakaś dobra dusza mogłaby napisać, nawet na PW, jakich mamy dobrych trenerów w okolicy Torunia, Bydgoszczy, Włocławka? Najlepiej gdyby mogli dojeżdżać do klienta, lub który ma możliwość poprowadzenia treningu we własnym lub zaprzyjaźnionym ośrodku? Mierzę w kierunku skoków ale jeszcze do doszlifowania są podstawy.
Będę dozgonnie wdzięczna!  :kwiatek:
Na jakim poziome jesteś ?  Jeździłaś już coś w skokach ?
Inuravenne, jak skoki to zdecydowanie Piotr Masłowski 😉
Inuravenne, jak skoki to zdecydowanie Piotr Masłowski 😉


Tylko nie wiadomo ,czy w obecnej sytuacji będzie mu się chciało jeździć 100 km :/
Jest możliwość (ale nie mam pewności), że już gdzieś w Twoje okolice jezdzi i kawałek dalej będzie mógł pojechać. Musisz zadzwonić i się spytać 😉
A jeszcze jakieś propozycje? ogólnie moja wspaniała uczelnia zapewnia mi raptem 3 dni  nauki więc mam trochę czasu, żeby coś ze sobą zrobić póki nie zmrozi.

titina, ogólnie radziłam sobie w miarę ze skokami, ostatnio straciłam kontakt z własnym ciałem i wyszedł filmik instruktażowy pt: "Jak nie powinno się skakać".


titina, ogólnie radziłam sobie w miarę ze skokami, ostatnio straciłam kontakt z własnym ciałem i wyszedł filmik instruktażowy pt: "Jak nie powinno się skakać".
[/quote]

W takim razie zapraszam do siebie, a potem zobaczymy, czy nam się uda ściągnąć Piotrka.
vissenna   Turecki niewolnik
21 listopada 2014 12:50
Jeśli obowiązki rodzicielskie (niedawno mu się rodzina powiększyła) nie pozwolą na taki dojazd, zawsze jest jeszcze Zbyszek Szrejder. On też z Piotrkiem trenuje a sam również fachura z dobrym podejściem i warsztatem!
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w nieprawidłowym miejscu
sandrinas, zluzuj z reklamą...
O ile się nie mylę to nazywa się "Stajnie kujawsko-pomorskie" więc przepraszam ale nie mogę polecić mojej stajni ???
Jak widać - nie.
Dobrze zauważyłaś - wątek o stajniach. Ogłoszenia są w innym dziale.

Hej, pilnie potrzebuję weta w okolicach Rypina, dokładnie Kosiory. Macie kogo polecić? 🙂
Jeśli to mega pilne to zobacz tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,101.0.html
tak tak widziałam, ale który jest godny polecenia? 🙂
Anna Nowakowska, ale ona jest z okolic Torunia/Chełmży. Warto zadzwonić, może przyjedzie 🙂
naata, napisz w przybliżeniu w czym jest problem, może będzie łatwiej kogoś polecić 🙂
chodzi o badanie konia na sprzedaż, rentgeny, grzbiet, próby zginania itp 🙂
tak właśnie wyglądają mega pilne sprawy w tej branży 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się