Stajnie: kujawsko-pomorskie

Jeżeli po konia jadę w piątek, potrzebuję weterynarza na pojutrze- z dnia na dzień nie znajdę. Tak właśnie wygląda uprzejmość ludzi w tej branży 🙂
naata, próbuj pogadac z p.Anią 😉
nata, doktor Michał Borowiński też jeździ w nasze strony. To bardzo dobry fachowiec i zrobi ci co trzeba.
vissenna   Turecki niewolnik
07 stycznia 2015 14:02
Jest jeszcze Berenika Chybicka
dziękuję bardzo, sprawa już załatwiona 🙂
UWAGA!
Chcielibyśmy uwagę na nieuczciwych pensjonariuszy ze stajni JARUŻYN!!!
WŁAŚCICIELE KONIA IGNAC, zwanego przez nich GUCIO/GUSTAW, NIEZAPŁACIWSZY ZA PENSJONAT POTAJEMNIE PRÓBOWALI WYWIEŹĆ KONIA ZE STAJNI....

Pensjonariuszy stajni Jarużyn zszokowała i zniesmaczyła ta sytuacja. Właściciele Gustawa próbowali wyprowadzić go po ciemku, podczas wichury za stajnię, gdzie czekał już transport. Najpierw twierdzili, że zabierają konia tylko na jeden dzień, jednak po interwencji zarządu stajni uregulowali zaległe opłaty za pensjonat. Wszystkim zainteresowanym, szczególnie właścicielom stadnin do których mogli przeprowadzić się Ci państwo, udzielimy informacje dotyczącą nazwiska tych państwa.

Prosimy o udostępnienie tej informacji aby zapobiec dalszym oszustwom.
Jeździ ktoś w Grodnie Dwór (koło Złotowa)  z p. Kasią Prożyńską?
Czy znalazłaby się dobra dusza, która zrobiłaby mi zdjęcia podczas jazdy? 🙂 Stajnia mieści się niedaleko Torunia, ze swojej strony mogę zaoferować również zdjęcia i bardzo miłe towarzystwo 🙂
patrycjasz, a gdzie dokładniej?  🙂
Cocosowo poszło PW 🙂
patrycjasz, hej, ja też Toruń! 😉 jak cos to pisz 😀
Libeerte również wysłałam wiadomość 🙂
Cześć 😀
Poleci ktoś mi stajnię w Bydgoszczy, w której mogłabym się rozwijać jeździecko, może z możliwością przygotowania się do srebra? Bardzo mi zależy żeby dojeżdżał tam jakiś autobus, bo nie mam autka :P Często polecacie Jarużyn, a coś bliżej centrum?
Czy gdzieś w okolicach Bydgoszczy (tych bliższych) jest sianokiszona w stajniach?
W mojej obecnej stajni jest a ciekawa jestem, czy jeszcze gdzieś tak karmią?  👀
Fajnie byłoby jeszcze, żeby karmili trzy razy dziennie.  :kwiatek:
Hala itp nie jest mi potrzebna. Ktoś? Coś?
ja jestem z okolic dalszych pewnie, ale mam sianokiszonke, a karmie ile razy chcesz 😉.
OBIBOK  😕 dlaczemu tak daleko?
Euphorycznie, aż tak ci zależy na sianokiszonce?można wiedzieć dlaczego?  Czy bardziej żeby karmili 3 razy dziennie? Z której strony Bydgoszczy, i ile km cię interesuje żeby stajnia była?
no kurde, godzinka drogi , a jeszcze pewnie przez bydzie musialabys sie przebijac  😫
a powiedzcie mi, jest w Bydgoszczy gdzieś pralnia przyjmująca końskie derki?
Jest na chodkiewicza pral chem
Witam,

sprawa dość nietypowa, chcę jeździć ale ciałko trza zrzucić 🙄 więc szukam stajni gdzie mogłabym się uczyć z ziemi. Poczytałam troszkę i wydaje mi się, że to dobry pomysł. Obędę się z końmi, nauczę pracy przy nich itd. Podpowiecie? Jestem z Torunia, mam auto więc mogę dojechać.
Pracy z ziemi możesz się nauczyć w Stajni w Czarnym Błocie. Myślę, że nie byłoby problemu, a później mogłabyś tam jeździć  z bardzo fajną instruktorką. 😉
obsesja, tak, jak Julka pisze 🙂 Opcjonalnie pisz na PW.
kalaarepa, dzięki 😉
Dziękuję za odpowiedź ale moze są jeszcze takie miejsca bo fajnie sobie porównać i wybrać to gdzie się dobrze czujemy.
A jak odpuszczę kiszonkę i zapytam o wysłodki?  :kwiatek:
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
26 lutego 2015 19:44
Napisalam w tmacie Odznak  ale powtarzam tutaj bo jednak chodzi o kujawko-pomorskie  🏇 prosze nie zabijajcie  👀
Mam kilka pytan zwiazanych z BOJ :
1. Czy wiecie moze kiedy i gdzie w okolicach Bydgoszczy odbeda sie Egzamin na BOJ ?
2. mam 3 mlodych jezdzcow ktorzy beda zdawac Braz i tutaj pytanie nastepne czy moga wszyscy zdawac na jednym koniu? Czy to zalezy od osrodka w ktorym sie zdaje?
Bede wdzieczna za kazde info :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Bielice mają robić, do Bydgoszczy kawałek, ale kuj-pom
W okolicy Bydgoszczy to Cavallino chyba co roku robi. https://www.facebook.com/OJKCavallino  😉
Euphorycznie u mnie wysłodków po sufit  😁 😁  😂 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się