Stajnie: kujawsko-pomorskie

smartini   fb & insta: dokłaczone
03 listopada 2015 20:32
kurcze, domowa stajnia też się liczy?  😂 dopiero co zamówiłam dengie, saracen i dodson na testy dla staruszka a kilka propozycji czeka na drugiego kalekę aż wróci do domu  😀iabeł:
także... te 10 worków to na tydzień? miesiąc? 😀
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] No chyba coś ci się pomyliło! Wrzucanie ogłoszeń wszędzie, gdzie sie da, czyli spam, powielanie tego samego posta wiele razy, zawalenie chyba całej strony wątkami ze swoją reklamą, kompletne olanie regulaminu forum. Daję uciszenie, proszę je spędzić na lekturze regulaminu oraz nauce podstawowych zasad PR
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 listopada 2015 22:01
Odezwę sie w takim razie na priv jutro 🙂😉
Potrzebuję weterynarza, który pomoże w diagnozie końskich oczu. Mamy w okolicy jakiegoś specjalistę?
Zelmutek, pomoże na pewno Ania Nowakowska. Tzn. mojej koleżanki koń miał problemy z okiem i konsultowała się w kliniką na Służewcu, ostatecznie tam się skończyło, ale p.Ania bardzo pomogła wsztsyko ogarnąć, podawała różne leki i sprawdzała stan
Witam chciała bym zaopiekować się koniem lub 2 konikami dać im dom i opiekę z tym żeby były one oswojone mogą być starsze mam miejsce i czas aby się nimi zająć więc , gdybyście wiedzieli o jakimś koniku to dajcie znać POZDRAWIAM
Dzieki wszystkim za pomoc w szukaniu pensjonatu dla mojego Hucułka 🙂 zdecydowałam sie na stajnie eureka. Bardzo przyjaźni ludzie i dobre warunki. Kryta ujeżdżalnia itd. Pozdrawiam  🙂 😉
Zelmutek Katarzyna Gajos jest dobra, polecam 😉
Tylko co to znaczy w okolicy?
ogurek, miałam na myśli województwo 😉
Libeerte, OBIBOK, dziękuję  :kwiatek:
LittleAnn92, pochwal się jakimiś zdjęciami z tej stajni. Może z czasem opowiesz coś więcej? Nie kojarzę tego miejsca, a jak warte uwagi, to też warto zapamiętać, że takie tu gdzieś mamy 🙂
Zelmutek, ale np. z takiego Włocławka bliżej jest do Warszawy niż do Chojnic
Ktoś jest w Jarużynie i wie na jakim etapie są teraz zawody?  👀
ogurekZ tego co mi się obiło o uszy Kasia Gajos teraz w Gdańsku siedzi ,ale nie wiem w 100 %.
Dramuta12, ja byłam 😉 pewnie Ci to już nie potrzebne, ale ok. 13 to się kończyła LLka
Ja z pytaniem- wie ktoś gdzie można dostać jeszcze pasze Besterly, oprócz tych punktów wymienionych na ich stronie? Najlepiej Toruń, Bydgoszcz, Włocławek.
W prawie każdej większej wsi znajdziesz przedstawiciela De Heus, to duża firma paszarska a Besterly to ich marka dla koni, dogadasz się to ci ściągną
Może mi ktoś powiedzieć ile mniej-więcej "bierze" A. Nowakowska za zrobienie zębów?
Kogo jeszcze w naszych okolicach do takiego zabiegu ściągacie?
elena Kasia Gajos jest w Chojnicach caly czas 😉. czasem gdzies wyjedzie na parę dni, ale nie przeniosla sie nigdzie. kurde, jak sie przeniesie to ja stajnie zamykam 😉
OBIBOKw Chojnicach ma gabinet. Nie wiem możne takie plotki. 😀
Ja z pytaniem. Czy u Was też tak ciężko w naszym województwie znaleźć odpowiedniego dzierżawcę konia? Generalnie szukam osoby, która jeździłaby moją klacz za darmo, ale póki co trafiam na same "dziewczynki", nie odpowiednie.

Ewentualnie, czy możecie mi kogoś polecić, kto chce się rozwijać a za bardzo nie ma środków?
Ettma to chyba nie jest kwestia województwa. Moje przemyślenia są takie, że w ogóle ciężko jest znaleźc dzierżawce do konia. Ja sie poddałam po 2 latach a uważam, ze nie mam złej lokalizacji 30 km od Białego Boru ale w pomorskim jeszcze i też albo nastolatki ZA DARMO oczywiście ja tej opcji nie brałam pod uwagę albo DOBRZE JEŻDZACY co anglezowac nie potrafią a wodza to do trzymania równowagi służy  😫.
Ja szukałam współdzierżawcy i nic (tyle, że mój koń wymagający). Nawet za darmo. Raczej ciężko będzie znaleźć osobę, która współpracuje z koniem, a nie się wozi. A gdzie dokładniej trzymasz konia?
Trzymam konia i mieszkam w Lubiewie. u mnie koń po treningu ujeżdżeniowym -  trudny ale nie diabeł. Jednak do mnie ciężko dojechać. A kobyła stoi i nic nie robi. Ja wsiadam w weekend, ale to i tak nie zawsze.
A nie oczekuje żadnej opłaty, a jednie tego by koń się rozwijał i chodził jak najczęściej  🙇
Ettma Przepiękna kasztanka!  😜 To sp?  👀
No niestety, ciężko o dzierżawcę, który będzie się chciał rozwijać z koniem a nie tylko powozić.
Cyba lokalizacja nie ma na to większego wpływu.  😵
To czysta wielkopolanka  - aż po pra, pra pra dziadki :P świetna jest ruchowo, pojętna tylko trochę ... eeeeelektryczna  😜
Bajeczna jest!  😍 Daj Boże żebym znalazła taką jak będę drugiego szukać  😁 😜
Dramuta12 W przydomowej stajni obecnie na 3 konie. Mój koń też dla "jeźdzca" bo chętnie galopuje ale jest zrównoważony a w obsłudze pełen spokój stoi jak osioł, nie kopie, nie gryzie, nie jest złośliwy  🙂. Stajnia znajduje sie w cichym i spokojnym miejscu idealnym na relaks, jest ogrodzony plac jednak bez profesjonalnego podłoża.

Szukałam kogoś kto w ramach hobby lubi spędzac czas przy koniu, lubi jego pielęgnacje (dba o konia) a nie traktuje go przedmiotowo, bez bardzo dużych ambicji sportowych (chociaż koń dobry). Jednak taką osobę co oprócz tego jak wsiądzie na konia "rozsądnie" (rekreacyjnie) pojeździc to nie zrobi sobie ani koniowi krzywdy nie będzie go ciągnąc, szarpac, kopac  🙄 .
Obecnie ogłoszenie wycofałam ale jakby ktos cos to odpowiem na pw.

Ettma za darmo to chyba w tej chwili nawet psa nie dostaniesz ze schroniska bo jakoś tak się przyjęło, że jak za darmo to ludzie nie szanują i chyba coś w tym jest  🙄
Konia mam przed domem więc i osobę, która by ją użytkowała miałabym na oku 🙂
ale znaleźć fajnego właściciela konia tez nie tak łatwo 😉 pewnie ze można komuś jeździć konia za darmo, chociaż trenerowi zapłacił by gruba kasę, a jak właściciel znajdzie czas, to po wszystkim 😉

Ettma, nie mam tutaj nic do Ciebie, to tylko takie spostrzeżenia od drugiej strony 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się