Stajnie: kujawsko-pomorskie

Czy ktoś zna jakiegoś kogoś kto sprzedaje używane siodła i podjedzie do mnie do stajni z nimi żeby poprzymierzać? Tzn. jeśli ktoś w ogóle taki istnieje..
z mojego doświadczenia wątpię byś gdzieś takie usługi znalazł może w Na Koń [CIACH] spytaj zadzwoń wiem że mają dopasowywanie siodeł tylko nwm czy używanych
Pozdrawiam

Używki też są, ale bez szaleństwa w wyborze.
znacie jakiś handlarzy końmi z okolicy Torunia? albo gdzie znajdę pana Goca (nie wiem, czy dobrze napisałam nazwisko)?
martinaa szukasz  Tomasza Goca ?
tak. Szukam Tomasza Goca. Jakieś namiary posiadasz?
kalaarepa,  istnieje dziewczyna Basia Kolczewska, przyjeżdza do Ciebie mierzy konia i szuka Ci siodła pod twojego konia, przerabia  je na twojegu rumaka.
Dworcika   Fantasmagoria
10 lipca 2017 12:38
martinaa, pod Chełmnem jednego znam. Ale to tak między Chełmnem a Grudziądzem.
martinaa, ja go kojarzę z okolicą Żnina, ale to parę lat temu.
W samym chelmnie tez jest i jeden (chyba) w okolicach unislawia, miejscowości otowice? Moze ktoś kojarzy.
Dzięki za odpowiedzi. Pan Tomasz ma rancho w okolicach Żnina.
Pozdrawiam!
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale sprobuję.Czy ktos korzysta z usług podkuwacza Michala Kotkiewicza  i mógłby odpowiedziec mi na parę pytań?
Yasmine, korzystalam, możesz pytać na pw 🙂
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale sprobuję.Czy ktos korzysta z usług podkuwacza Michala Kotkiewicza  i mógłby odpowiedziec mi na parę pytań?


Kapitalny kowal, świetny podkuwać, ale też i doskonale werkuje  😀 . Zdecydowanie polecam , z ciężkim sercem, bo to oznacza mniej terminów dla tubylców  😕
A jak podejście do koni? Mam takiego ancymonka, co potrzebuje spokoju a nie przywalenia tarnikiem, bo wtedy po robocie 😉
A jak podejście do koni? Mam takiego ancymonka, co potrzebuje spokoju a nie przywalenia tarnikiem, bo wtedy po robocie 😉


Tego to nie wiem , bo ja mam konie bardzo dobrze wychowane, źrebaki również i nie ma z nimi problemu, ale człowiek ten wygląda na opanowanego i profi  😉
Dzięki za odpowiedź  😅
Szukam stajni w okolicach Bydgoszczy. Jakaś ciekawa, gdzie można pojeździć bardziej ambitnie, z w miarę normalnymi cenami na możliwości studenta.  😁
Szukam stajni w okolicach Bydgoszczy. Jakaś ciekawa, gdzie można pojeździć bardziej ambitnie, z w miarę normalnymi cenami na możliwości studenta.  😁

W samej Bydgoszczy to polecam Myślęcinek, jeśli chciałabyś coś więcej to na jazdy dla zaawansowanych gdzie są tylko 4 osoby lub jazdy indywidualne  🙂
Dworcika   Fantasmagoria
20 lipca 2017 11:58
anita333, masz swój transport? Jakie "okolice" w sensie odległości bierzesz pod uwagę? Skoki, ujeżdżenie, wszystko w kupie? 😉
Jeśli szuka ktoś transportu, to zapraszam do kontaktu - 660 793 640
Przyczepa dwukonna (duża) z siodlarnią
Baza wyjazdowa Bydgoszcz
Czy mamy w Toruniu jakiegoś rymarza godnego polecenia?
vissenna   Turecki niewolnik
14 sierpnia 2017 14:15
Czy ktoś ma pożyczyć lub sprzedać, wydzierżawić agregat prądotwórczy?
Okolice Nakła nad Notecią lub Bydgoszcz?

Znajomej w wichurze zerwało dachy, jest odcięta od prądu. Szczęściem i ludzie i konie cali.
W zamian może się zrewanżować drewnem (powaliło tyle drzew, że jest tego sporo).

🤔 👀
Co powiecie mi na temat stajni w Cielu koło Bydgoszczy ? Jako pensjonat bo z tego co mi wiadomo jazd tam nie ma.
Zna ktoś stajnię w Bydgoszczy lub bliskich okolicach, gdzie przygotują mnie do Srebrnej Odznaki Jeźdzkiej i będę mogła zdać ją na koniu z tej stajni? 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
16 sierpnia 2017 19:10
Co powiecie mi na temat stajni w Cielu koło Bydgoszczy ? Jako pensjonat bo z tego co mi wiadomo jazd tam nie ma.


Stajnia została a doszło do rozwodu właścicieli. Przejęła to chyba siostra właściciela.
Z tego co wiem, tam teraz nie ma już nikogo, kto by się znał na prowadzeniu stajni i koniach.
Kochane revoltowiczki (płci brzydkiej coś mało...) poszukuję we Włocławku, Kowalu ewentualnie bliskich okolicach stajni w której można coś ambitniej porzeźbić. Najlepiej z trenerem na ogarniętych koniach... Chodzi mi o dziewczę w wieku 12nastu lat z wielkim zacięciem do porobienia czegoś ambitniejszego... Gdzie mogę czegoś takiego szukać? Ps zupełnie nie znam tamtejszych okolic...
Ja znam i niestety nic polecić nie mogę
Jeżeli tak ambitniej-ambitniej, to Łąck i :Halo. 🙂 Straszna posucha w tych okolicach, jest kilka ośrodków, ale żeby spełnić wszystkie Twoje założenia, to nidyrydy.  🙂 A w drugą stronę to może Ciechocinek, Toruń?
Dzięki dziewczyny... Szkoda, że taka posucha... no nic najwyżej spróbujemy w Łącku. Toruń, Ciechocinek trochę za daleko... A jakaś przydomówka z ogarniętym właścicielem? Może coś takiego się znajdzie? I może dojeżdżający trener...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się