Jaki kantar najlepszy? Jakich używacie? Jakie polecacie?

kortina, napisz do cavezzy 😉 Mają dobre ceny i wiem, że kiedyś robili kantary z haftem. A co do złotych okuć pewnie wszystko jest do dogadania 🙂
KLIK i KLIK
harja, dzięki, napisałam do nich od razu i przed chwilą otrzymałam odpowiedź, że nie ma ani złotych okuć ani opcji haftu 😁 Także trochę sobie poszukam..
Obiecane zdjecie Babe w kantarze amiszowskim
kortina, w takim razie powodzenia, nie bedzie to pewnie latwe :-P
Planta fajny jest 🙂 i na pewno dlugo Wam posluzy  😉
Pilnie potrzebuje czegos na padok, co wytrzyma nieco dluzej. Odpada Api. Cena i czas to priorytet. W jakie firmy warto uderzac?

Mustang mi jednak nie uszyje tych, co chcialam. Zero odpowiedzi na zapytania, ze starej strony wyparowaly :/  Jakby ktos widzial jakies niedobitki w sklepie, to full biere w ciemno w ilosci 4 sztuki.
keirashara, w Amigo mają mustangi - z podszyciem i bez: KLIK, KLIK
Jakie kantary xfulle polecacie?  Strasznie mały wybór mi się wydaje..  chętnie klasyczna kolorystyka i poszycie futerkiem, ale niekoniecznie. 
lenalena, Horze Justin 😉 baardzo fajne, i występują w rozm. xfull
harja, - dzieki, ale szukalam nie produkowanego juz chyba modelu, z takiego smiesznego, plecionego sznurka, wrzucalam dwie strony temu 😉
keirashara, kurczę, faktycznie! Przepraszam, zupełnie o tym zapomniałam :kwiatek:
harja, - i tak musze podzienkować, bo podlinkowałaś bardzo fajne cenowo kantarzyska 🙂 Akurat te z podszyciem są w całkiem miłej promocji 🙂 Patrząc na obecne tempo niszczenia kantara na tydzień... przyda się zapas 🤣

Tych sznurkowych raczej nigdzie już nie dorwe, nie wiem co w lecie zrobię, jak się znowu będą dziady wycierać :/ Z tymi futrzakami to wiecznie coś.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 marca 2016 17:53
Keirashara moja Bi dostała w prezencie Api superstar http://archiwum.allegro.pl/oferta/full-kantar-dla-konia-api-super-star-fuksja-i4118039869.html i jest zadziwiająco fajny. Mięciutko podszyty, solidny i estetyczny. Cena tez niewygórowana, zazwyczaj nosi fulla a ten ma cob
keirashara, wytrzymałościowo akurat sa super. Mam kilka sztuk juz wiele lat i dobic nie moge ;-)  chyba ze masz niszczycieli z nadprzyrodzonymi zdolnosciami :-D
A patrzylas na kantary ManMat? Ponoc dobre dla wrazliwcow, ale cena dosc wysoka.
harja, - własnie nigdy, przenigdy nic nie niszczyły. Jeden kantar na 5 lat. A ostatnie 3 tygodnie - kantar/tydzień 😵 I każdy w tym samym miejscu, na części nachrapnikowej... nie wiem co dziad ćwiczy.
Pomyśle na lato pomiędzy manmatem, a po prostu futerkami. Futerka o tyle upierdliwe, że często myje konie i odpinanie/wpinanie mnie wkurza. Nie mówiąc o tym, że jak popada, to schną dwa dni.

Rudzik, - api odpadają, w warunkach padokowych sprzączki rdzewieją w oczach... sprawdzone 😉 Podszycie popękało po miesiącu. I musze mieć regulowaną część nachrapnikową, bo oba stwory mają niestypowe głowy - jeden bardzo wąski w tym miejscu, wpada w coba, drugi garbonos z łbem jak garnek.

Chwilowo zamówione, całkiem pancerne, mam nadzieje trochę wytrzymają. Oby...
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2016 18:50
lenalena, popatrz na Schockemohle ze starszych kolekcji (czyli wcześniej niż z 2015 roku). Kantary nie do zdarcia, podszyte co prawda nie futerkiem, ale fajnym, miękkim materiałem (coś jak polar?), z którym nic złego się nie dzieje.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2016 07:30
keirashara u nas dobrze sprawdzają się Kavalkade.
A ja ostatnio dorwałam do przymiarki takie cudo...chyba będziemy szukać takiego jak fundusze uzbieramy.
lusia a co to za śliczności? Bardzo ładny jest! 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2016 11:00
Koleżanka z DE już jakiś czas temu obczaiłam u Equi Platon takie 💘
Tylko ciągle ciężko wolne środki odłożyć, bo mam już jeden skórzany z VH.
A takie podobają mi się od dawna.
lusia722, nieeee no weź, nieładny...
Jeśli jest taki czarny, ze srebrnymi okuciami.....  😍 😍 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 marca 2016 16:33
Burza mówisz? Ja chciałabym czarno/złoty.
lusia722, dla mnie koszmarek. Już lepiej klasyczny cieniuchny skórkowy.
Odcienie na zdjęciach katalogowych bardzo się różnią (chodzi o granatowy), ktoś może wie czy ten granat to ten ciemny niebieski czy jest taki jak na tym zdjęciu na koniu?
http://br-konie.pl/kantar-brass/produkt/171/
Plus jak rozmiarówka tam wypada? Jeśli mój nosi cob na ostatniej dziurce od góry, a full na drugiej dziurce od góry to w który mam celować w BR?
Nie tanszy bedzie taki sam z mustanga? Identyczne robia i chyba mocniejszych nie ma.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
17 marca 2016 14:38
Hej Kantaroholicy 😉 Poratujcie sklerotyczkę :kwiatek: Pilnie szukam kantara z kółkami do podpięcia wodzy. Jakiś czas temu pokazywał się na fb, a ja kompletnie nie pamiętam firmy  w głupi łeb Coś ale busse, ale dużo ładniej wykonany i z opcjami wyboru kolorów taśm.
http://www.pasi-konik.pl/pl/p/BUSSE-Kantar-do-jazdy-Riding/6351
Na_biegunach coś typu halter?
Na_biegunach Kantar ManMat może?  😉
keirashara, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale jakby co to proszę: extra full -  http://www.fermowo.pl/kantar-hit-uwiaz-roz-4-p-479.html
i full - http://www.fermowo.pl/kantar-i-uwiaz-p-478.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się