Jaki kantar najlepszy? Jakich używacie? Jakie polecacie?

Pursat   Абсолют чистой крови
25 marca 2009 14:50
A to mój świeży nabytek:
ten  kantar jest przepiękny  😜
asds   Life goes on...
25 marca 2009 14:54
Pursat to nowa kolekcja rewelka!


Jak szeroki w nachrapniku jets? W sensie taka sama rozpietosc jak w Eskadronach z regulacja nachrapnika 😀
KuCuNiO   Dressurponyreiter
25 marca 2009 16:02
Pursat, bardzo ładny. Ja poluje na taki sam z tym, ze brązowy:-)
asior   -nothing but eventing-
25 marca 2009 16:05
A oliv nigdzie nie ma 🙁 Na allegro jest tylko pony.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 marca 2009 16:14
Mi też się bardzo podoba 😍 Ciekawa jestem czy będzie pasował do chudzielca 😉

Asds, nie wiem jaka jest standardowa rozpiętość w tych regulowanych. Mój jest w rozmiarze cob i wygląda to tak:


Oczywiście plus minus, ale mierzyłam w takim mniej więcej ułożeniu, jakby leżał na łbie 😉
PURSAT Piękny  😍

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego ESKADRONa chociaż jest antykiem  😁
Pursat aajjjj jest cudowny  💘

a ja szukam jakiegoś kompletu (kantar, uwiąz) w żółtym odcieniu  🙄 najlepiej jakiś bananowy... jasny żółty lub coś w stylu Gelb eskadrona. Możecie mi coś polecić ?  😎 bo ja jakoś nie moge się takiego doszukać nigdzie  🤔
Miii. może z Mustanga, kantar i uwiąz w tym samym kolorze możesz dobrać, są w Amigo



Mają jeszcze Eskadrona

Fantazja właśnie o taki kolor jak ten uwiąz Mustanga  💘 tylko te kantary do kompletu są takie... nijakie...
no a ten eskadron akurat mi się nie podoba  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
25 marca 2009 18:16
Ja się zakochałam w tym moim Eskadroniku, aż żal mi go na konia zakładać 😁 😜

A czy ten nachrapnik się dopasuje do końskiego łba? Bo na razie jest trochę sztywny i zamiast układać się w łuk, wygląda tak:
Ponia   Szefowa forever.
25 marca 2009 18:35
Od wielu wielu lat używam kantarów z Oławy.Niektóre z nich mają po 8lat i nadal pomimo codziennego użytkowania trzymają się super, no poza  utratą paska z konikami z nachrapnika;]
Czy Wasze Eskadrony też się tak przekrzywiają?



Z drugiej strony wygląda normalnie:

asds   Life goes on...
25 marca 2009 20:35
Nasz kantar Eskadrona jak na razie lezy idealnie i nigdzie się nie przekrzywia

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 marca 2009 20:50
asds, to woda,czy piasek 😁 ?
asior, jesli chodzi o oliv to w Pasazu na hipo sa Niciaki w roznych rozmiarach.

fin, mam dokladnie ten sam kantar i tak samo sie przekreca. Kupilam innego Eskadrona, ale juz wiekszy i lezy idealnie. Wydaje mi sie, ze przekreca sie, gdy jest za maly.
asds   Life goes on...
25 marca 2009 20:59
asds, to woda,czy piasek 😁 ?


woda i biedne uwięzione na wyspie ogierzysko  😀 😁
A oto moj upolowany przepiekny Niciak ze starej kolekcji.... 😉

asior   -nothing but eventing-
25 marca 2009 22:32
Klami - widzialam je w Eltanie tez. Wolalabym zwyklego...
niestety tak, przekrzywiają się, podejrzewam że ze względu na cieżar sprzączek
pocieszające że jak się "rozchodzi" to leży lepiej...
eskadronki bardzo mi sie podobają  ale
wczoraj zakupiłam zwykłego podszywanego mustanga za 25 zł
jak na padok do niszczenia jest super
jednak 3 - ka w tej rozmiarówce jest malutka
wiec jesli jakis kon nosi duuuza 3- ke to raczej tego kantara na łeb mu sie nie wciśnie
poniuś - rozumiem ze kantary z oławy to mustangi
asior   -nothing but eventing-
26 marca 2009 08:24
Ponius, zapomnialas podpisac zdjecia  😁
Kucunio Precelek dawała eskadrona z futerkiem w ogłoszeniech... za 60 zł. Zwróć się do niej bo może jeszcze go ma....tu link: http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,2.90.html
patataj   tyle smaku - we fraku
26 marca 2009 16:06
Ja mam taki:


Kantar podszywanyz taśmy nylonowej z podszyciem na pasku potylicznym i nachrapniku w ładnym liliowym kolorku 🙂

Mam go kilka miesięcy i sprawdza się bardzo dobrze. Teraz jest zakładany tylko do wyprowadzania, czyszczenia i spacerów, ale wcześniej był chodzony prawie cały dzień i jest w stanie bardzo dobrym. Niedrogi, ale solidny i ten kolorek 😍

Poza tym mam jeszcze kantarek sznurkowy,a le to to służy do ćwiczeń i spacerów, a nie codziennego użytku 😉

Edit:promocja kantara Eskadrona +uwiąz
http://www.konik.com.pl/sklep,1321,,,03,,pl-pln,678435,0.html
Słuchajcie a jakie macie moskitiery?? Sezon robalowy już powoli się zacznie... Szukam czegoś dla mojego zwierza by mógł wychodzić na padok i żeby na jazdę też miał... Wybór jest w sumie dość duży ale nie wiem co najlepsze 😀
Klami przefajny zestaw ! 😀 ja mam uwiąz, ale jakoś nie moglam znaleźć kantarka, gdzie zakupiłas?
wisienka, w tutejszym sklepie jezdzieckim. Jak sie nie myle to kantary Nici sa zawsze sprzedawane w komplecie z uwiazem.
http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?cPath=17_38&products_id=2570

uwiąz mam taki, pokićkało mi sie 🙂 dostałam  więc nie wiem, chodziaż kantar mało mi sie podoba.


ale dostalam taki : http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?cPath=17_38&products_id=490 zielony w środku od dołu i uważam, że jest świetny 🙂
Słuchajcie a jakie macie moskitiery?? Sezon robalowy już powoli się zacznie... Szukam czegoś dla mojego zwierza by mógł wychodzić na padok i żeby na jazdę też miał... Wybór jest w sumie dość duży ale nie wiem co najlepsze 😀


http://www.decathlon.com.pl/PL/flyeyes-70141788/
na razie tylko Full
wisienka, moj to jest wlasnie ten Nici, ktory wstawilas z amigo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się