Puśliska

Mam te Winteca. Porażka totalna, W sumie całkiem długo już w nich jeżdżę, ale sądzę, że już całkiem blisko mam moment kiedy mi puści puślisko. Myślę, że to przez ten syntetyczny materiał, skóra by się aż tak nie porozciągała.
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 kwietnia 2009 18:22
są 60 i 70cm


80 są też- na 100%, jeździłam kiedyś w takich i były to 80cm
kujka   new better life mode: on
10 kwietnia 2009 21:06
Strucelka, to fajnie, ja tez umiem:
http://pasi-konik.pl/pl,product,376124,wintec,pusliska,ujezdzeniowe.html  70 i 80

policytujmy sie jeszcze 😀
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 kwietnia 2009 21:09
ms_konik, najpierw powiedz jak ty to robisz ?

To nie ja- to TŻ 🙂 i oczywiście dziurki się rwą(2 lub 3) na skokach, rzecz jasna 🙁.
Jak pytam TŻ-eta , jak on to robi- to on mówi, że nie wie 🙁
Ja mam swoje passiery i na pewno mu nie pożyczę, bo nie chcę się z nimi pożegnać...
Kieffer Gladiator???-muszę je oblukać...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2009 21:24
Strucelka, to fajnie, ja tez umiem:
http://pasi-konik.pl/pl,product,376124,wintec,pusliska,ujezdzeniowe.html  70 i 80

policytujmy sie jeszcze 😀


dobra, kto znajdzie 90 i 100? 😂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
16 maja 2009 14:49
spotkal sie ktos moze z pusliskami "odciazajacymi stawy kolanowe"?
kiedys gdzies w jakims sklepie internetowym widzialam ale nie pamietam w ktorym 🙁

ma ktos takie? faktycznie sa lepsze niz zwykle?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 maja 2009 14:55
Solina, a jak one wyglądały? Bardzo chętnie się dowiem, bo moje kolana w kiepskim stanie.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
16 maja 2009 16:36
ja jestem po operacji kolana zaczac jezdzic moge juz za 2 tyg i wlasnie szukam czegos co nie obciazalo by kolana.
nie pamietam jak wygladaly, wiem ze cene mialy lekko kosmiczna i ze na pewno byly w ktoryms ze sklepow internetowych jakies pol roku temu
a same dobre strzemiona nie wystarczą?? Bo jak ja zmieniłam strzemiona z jakiś plastików na sprengery to też poczułam WIELKĄ różnicę.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
17 maja 2009 18:11
xxagaxx, zastanawiam sie nad strzemionami metalab 'air system' i do tego myslalm o tych pusliskach tylko nie bardzo moge je znalezc
Próbowałam Ci pomóc, ale tez bezskutecznie... nic nie znalazłam..
ms_konik,  kieffer gladiator używam codziennie od roku. długość ta sama, dziurki ani trochę nie powiększone, nie trzeba konserwować. dla mnie nie ma lepszych. z tego samego materiału mają też paski do ostróg.
pointure   Dresiarz mentalny.
17 maja 2009 20:47
Ujeżdżeniowe Winetca mam już ponad półtora roku i są mega  😀
Nie wyciągają się, nie wycierają siodła, nie ma żadnych sprzączek, wystających pasków.
Szczerze mogę polecić 🙂
Mam pytanie...Czy puśliska 120 cm będą pasować na osobę o wzroście 160 cm ? Na ogół jeżdżę w strzemionach raczej skokowych 🙂
hmm, ja kupiłam standardowaej długości, mam 176, i do skokowki mam na prawie najkrotsza dziorkie, a w ujezdzeniowce na 5, 6, ale z drugiej strony. poweidzcie mi, jaki rozmiar jest okreslany standardowym?
Nie chce gadac głupot, ale chyba 140, lub 150
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 maja 2009 15:45
Standardowy to 140, zazwyczaj na każdego dobre.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 maja 2009 21:12
mam nadzieję, że tu też może być.
Ma ktoś takie strzemiona?


http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,160233,strzemiona,usg,aluminiowe,ruchome.html
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 maja 2009 15:11
słuchajcie, a jak dopasować długość puślisk?
Mam 165cm, i zastanawiam się pomiędzy 60 a 70cm w puśliskach ujeżdżeniowych Winteca.
asds   Life goes on...
20 czerwca 2009 13:16
U mnie w końcu nadszedł czas wymiany puslisk  na nowe. Chciałabym do Venezi kupic juz jakieś lepsze pusliska z płaskim zapieciem 🙂. A więc które polecacie. Co do Prestigów ostatnio słysze sprzeczne opinie że to skóra pęka lub sie przeciera. A jak sprawują sie Kieffery Gladiator, Stubbeny lum Lemetexy?
Ja mam gladiatory. I powiem ze ogolnie jestem zadowolona. W mojej Meredith nie ma zadnych przetarc czy otarc, pusliska nie powyciagaly sie ani nic. Jedyny minus to to ze czasami sprzaczka wchodzi mi za gleboko i uwiera w uda. Ale wystraczy ja wyciagnac i jest ok.
asds nie wymieniłas ich,ale ja polecam Passier'a bardzo fajna skorka narazie uzywam trzy miesiace ale sa jak nowe.Kosztowały mnie niewiele bo bodajze 150zł. 😉
kujka   new better life mode: on
20 czerwca 2009 13:41
Strucelka, mysle ze 60 spokojnie beda ok 🙂
asds   Life goes on...
20 czerwca 2009 13:49
xxagaxx Jak to sprzaczka wchodzi za głeboko?

Misia A masz moze foto Passierów i gdzie je kupowałas?
nie wiem jak Ci to wytlumaczyc. Ta sprzaczka jest tak plaska ze niemalze mozna cale puslisko przeciagnac przez ten zamek. I czasami (nie wiem od czego to zalezy ale na jezdzie mi sie to nie zdazylo) ta sprzaczka wchodzi do polowy zamka, przez co zmienia swoje ulozenie zamiast w pionie to w poziomie, i uwiera.
asds   Life goes on...
20 czerwca 2009 14:43
Osz kurde  😲
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 czerwca 2009 17:13
Ja mam gladiatory i bardzo jestem z nich zadowolona.
Osz kurde   😲


nie spokojnie. To moze brzmi tragicznie, ale wcale tak nie jest. Mam wrazenie ze dzieje sie tak gdy po jezdzie podciagam strzemiona do gory. I wtedy przed kazda jazda musze wyciagnac ta sprzaczke. Na jezdzie nie ma takiego problemu.
asior   -nothing but eventing-
20 czerwca 2009 21:49
Asds - Stubbeny sa super. Mam swoje 5 lat i trzymaja sie swietnie  🙂
asds   Life goes on...
21 czerwca 2009 14:06
No własnie pamietam ktoś niedawno się ogłaszał w ogłoszeniach z stubbenami czarnymi tylko nie pamiętam kto 🙁(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się