Jak,gdzie i co kupić?

Cześć 🙂 jestem tu nowa, ale mam nadzieje ze ciepło mnie przyjmiecie 😀
bardzo podobają mi sie zestawy ze szmatoholików między innymi ten :   http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/107/2108#i
bardzo chciałabym taki kupić, ale gdzie?? nie moge takiego zestawu nigdzie znalesc 🙁... pomoglibyscie mi szukac ??  🙇
po kolejne czy taki zestaw bd pasował do gniadego konia  🏇 ? wiem ze moge zobaczyc na rewii mody, ale chcialabym uslyszec wasze opinie  😉
i jeszcze jedno ile takowy mógłby kosztować  👀 ??


założyłam ten wątek, żeby pomóc takim jak ja, któży chcą kupic cos do konia ale nie wiedzą co jak i gdzie  🤔
jesli macie taki problem to piszcie w tym wątku ... mam nadzieje ze uzyskamy odpowiedzi  😀 a moze sama w czyms pomoge  😎 ??

pomijam, ze watek dubluje w wiekszosci konska rewie. polecam kolezance poczytac forum, regulamin tez, a odpowiedz na wiekszosc pytan stanie sie jasna.
wątek zamknięty
Do konia proponuje kupić przyprawy ^^
wątek zamknięty
o ludzie  😵 
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
12 listopada 2011 22:18
MUJ BORZE  🤔 
wątek zamknięty
mam nadzieje ze ciepło mnie przyjmiecie 😀

No cóż, witamy  przegorąco 🤣
wątek zamknięty
nowa kolezanko na forum, powiedz prosze, ze nie posiadasz wlasnego wspanialego rumaka  🙇

ludzie no, przeciez to musi byc jakis kiepski zart  😵
wątek zamknięty
wchodzę tu z nadzieją, że to jakiś przydatny wątek -że jeśli ktoś będzie szukał czegoś fajnego i nietuzinkowego, to tu znajdzie info gdzie poszukiwaną rzecz nabyć... a tu Qniarka... Buu  🙁
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.