Zima 2011/2012

W Krakowie jakieś białe zaczyna z nieba się sypać.
Taniu wsiadaj w pociąg i uciekaj do Szczecina
u nas bywa mgliście, deszczowo, czy wietrznie w listopadzie, ale białego paskudztwa z reguły nie ma ;-) (TFU TFU)
Ech... daleko do Szczecina. Pan z Nowego Targu przed chwilą powiedział mi, że u nich sypie od wczoraj.
oj tam oj tam , daleko to jest do Nowego Yorku ;-)
nicto w takim razie trzeba powoli przechodzić na coroczny tryb "oby do wiosny"
ale u nas jeszcze sucho i ciepło (jak na tę porę roku) :-)
Tania, ot sanie szykować trza i cieszyć się należy
Ja się cieszę 😍 Uwielbiam zimę! Nawet jak trzeba odśnieżać. 😉
Byleby tylko śnieżna była.
Jaka zima, gdzie? 👀
Melduje, ze na wybrzezu Atlantyckim zimy ani widu ani slychu, w sobote wylegiwalam sie na plazy, co prawda na bikini bylo zbyt zimno, ale slonce i tak mnie troche zlapalo 😎
zapraszam w odwiedziny 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 listopada 2011 07:56
[quote author=_Gaga link=topic=73930.msg1188708#msg1188708 date=1321428448]
oj tam oj tam , daleko to jest do Nowego Yorku ;-)
[/quote]

Ojj tam, bliżej niż się wydaje  😍 😁

Nie lubię zimy. Emu już na nogach, zimowa kurtka już na pełnym etacie. Co będzie przy temperaturach > -20?!
Zima jest bessesu😉
zanika mi aktywnosc mozgu, ciagle chce mi sie spac albo co najmniej lezecpod koldra, ble i fuj😉 no i ta ciemnica na dworzu :/
kocham zime  😍 😍 😍 😍 😜 😜 😜 😜
Nie lubię zimy bo jest zimno i ślisko! Droga do pracy wydłuża mi się o całe 30 min!

Ale dziękuję za temat, przypomniałyście mi przynajmniej o tym, żebym wyciągnęła swoją zimową kurtkę z szafy i ją wyprała, a dalej oddała do naprawy expresu! Chyba nie zdążę przed zimą  🤣
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 15:21
Warszawa-Wilanów pada śnieg 😉
No co Ty?  😍

A w Brzydgoszczy jak zwykle, szaro i buro. Właściwie to nawet odpowiada mi ta pogoda, ale perspektywa spadającego białego puchu z nieba zawsze cieszy 🙂
W wialnowie pada?? 🤔
u mnie Powsin-Kabaty nie,mam nadzieje że nie dojdzie  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 15:43
prószy na biało, więc chyba śnieg 😂 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 listopada 2011 15:50
Teraz tylko czekać, aż zima przyjdzie do Gdańska 😀! 😅
RightLeft   Trzeba zyć i cieszyć się szczęściem ...
18 listopada 2011 16:01
hehehehe ;>
W Zielonej Górze i okolicach  ni widu , ni słychu śniegu.
Tylko okropne mrozy  🙄  .
Za to biały śnieg - a u nas białe dachy i szyby samochodów  😤 .
Zaczyna się skrobanie przed wyjazdem   👿
Ja nienawidzę zimy. Zimno, trzeba się grubo ubierać, od razu wszystko przemaka, jest obrzydliwie biało, nie można wyjść na dwór (błagam, nie proponujcie spacerów po lesie itp. zimą jak na dwór muszę wyjść, to tylko jak do szkoły itp. i to jak najkrótszą drogą). Nienawidzę nart, sanek, łyżw, lepienia bałwana, igloo i co tam jeszcze. Może tylko podoba mi się w święta i nowy rok, ponieważ daje to taką miłą atmosferę, ale tylko i wyłącznie (!) w te dni. Najchętniej to był wpadła w hibernację, i obudziła się dopiero w Marcu  😁 Jedyne co może troszkę mi się podoba, to to, że po zimie następuje !WIOSNA! Kocham kocham kocham to cudowne powietrze gdy stopnieje śnieg, gdy kiełkują rośliny, listki, cała zieleninka  💘 Ja chcę już wiosnę  😤
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2011 16:14
Alten ja też nie cierpię zimy w mieście. Cieszę się tylko dlatego, że pierwszy raz od 5 lat mam wymienione opony przed pierwszym śniegiem i dera zimowa czeka juz na kopytnego. W tym roku się wyrobiłam 🏇
ash Ja nie mieszkam w takim typowym (dzięki Bogu) mieście  😉 Obok las, łąka... Ale to nie o to chodzi...
Ja bym już chciała,żeby było dużo śniegu,dużo mrozu i jak najdłużej,ale ja jestem zimowo-zboczona. Mogłabym mieszkać za kołem podbiegunowym.
O nie, ja jeszcze 3 tyg o kulach, proszę mi tu śniegiem nie sypać, bo się zabiję  😁

Chociaż nie ukrywam - kocham pierwszy śnieg  😍
Ale u nas na razie sucho i buro.
Ircia   Olsztyn Różnowo
18 listopada 2011 17:38
Ja nienawidzę zimy  👿  u nas mroźno, ale bez śniegu [ i oby jak najdłużej]  odśnieżanie to jakaś masakra, zimno mokro i biało brrrrr wolę zieleń  😤
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 listopada 2011 17:44
branka skoro ja przetrwałam zimę na kulach to ty też przetrwasz! 😀 Tylko pamiętaj, że w podkładki w kulach się wbija śnieg i po wejściu do mieszkania strasznie szybko topnieje= ślizgasz się. 🙁
branka, Ok. Niech śnieg pada poza Wrocławiem. 🙂 Obyś się porządnie wyleczyła!

E tam, nie znacie się. 😉 Zima jest super. Piękne widoki w lesie, zaj* podłoże [po śniegu się dobrze jeździ], cudowne wschody słońca, jasno w nocy, Boże Narodzenie, wykładowcy rozumiejący jak się człowiek spóźnił na zajęcia "bo przecież śnieg spadł, zaskoczył polskich drogowców"; można budować figury ze śniegu, łyżwy inaczej smakują.... 🙂
Co ja Wam wszystkim zrobiłam??? 😂 😂
Też nie lubię takiej szaro-burej zimnej zimy, ale śnieg uwielbiam 😜
Ale we Wrocku póki co ani widu, ani słychu...
Co ja Wam wszystkim zrobiłam??? 😂 😂

dobre! 👍


Nie mogę doczekać się śniegu, mimo obowiązku odśnieżania 🙂
Oby było jak najmniej dni szarej pluchy i błota w tym sezonie 😀
Ja już nie mogę się doczekać zimy!
A jakie mamy ''zapowiedzi'' na tegoroczną zimę? Mróz i śnieg czy plucha i odwilż? Bo ja liczne na to pierwsze!
Hm... zapowiada się dziwnie:
brak zimy
I obserwuję takie oznaki: dużo żołędzi i wiewiórka jak oszalała je zbierała, nasz amerykański trener wyjechał na zawody do ciepłych stanów, konie mają podkładki anyśniegowe . Czyli zima.
Z drugiej strony Treserowa kobyłka, zwykle jak mamut -ma w tym roku tylko włosy w uszach. Prawie nie porosła.
Czyli zimy nie będzie.
Ja dla mnie zimy może nie być w Warszawie - byle by była w Alpach w tym tygodniu, w którym pojadę na narty 🙂 Zima w mieście to nic fajnego. Ale te temperatury są mocno podejrzane - 13 stopni w grudniu? Dziwne...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się