Zima 2011/2012

Stare Żukowice -biało. Tak z 5 cm.
Mina małego osła na widok śniegu.... bezcenna.  😁
Ircia   Olsztyn Różnowo
14 stycznia 2012 10:04
War-Mazurskie okolice Olsztyna, śniegu sporo, są nawet zaspy  😀iabeł:  i wieje. 
Kilka kilometrów za Krakowem - biało. Odśnieżałam rano i już wszystko zasypane  🤔
to co sie stopilo znow napadalo. fuj. wieje, zimno, bialawo i slisko.
Pod Krakowem najpierw było znośnie, troszkę napadalo, ale bez przesady. A potem zrobiło się tak:





I na co to komu?
ja dzis nie bylam w stajni, dzwonie do szefa dowiedziec jak tam sytuacja, a on do mnie, ze u nich slonce swieci. Ja dalej otumaniona po zabiegu dalam sie glupia nabrac.  🤔wirek:  Oczywiscie u nich sniezyca i wiatr taki, ze konie po obiedzie wyladowaly w stajni, bo same juz chcialy z pola uciekac...
U nas wczoraj 'zamieć' śnieżna której towarzyszyły grzmoty.
Było tak przez kilka minut a potem zaraz stopniało i tak co chwile.
W nocy coś popadało i siedzi aż do teraz.

Ok. Tarnowa



swietny ten "latajacy" bernardyn!  😂
wlasnie w wiadomosciach mowili, ze jutro ma byc jeszcze wiecej sniegu.
nareszcie biało!!!! chyba juz dawno mi odśnieżanie takiej radochy nie sprawiało i nawet to że łańcuchy musiałam zakładac żeby spod domu wyjechać 🙂🙂🙂
Katja - ufo porywa ;]
zuza   mój nałóg
14 stycznia 2012 18:31
No izydorex niedaleko mamy stajnie  😉


(dodam,że na koniu to nie ja-ja stoję i prowadzę jazdę)

...
wlasnie w wiadomosciach mowili, ze jutro ma byc jeszcze wiecej sniegu.

nie strasz ,z koniem jadę
Lublin, Kraśnik - biało, ślisko. Jest taka śnieżyca, że widac tylko światła samochodów i te większe znaki.
Katja - ufo porywa ;]


widze, ze w takim razie ufo juz nie zadowala sie porywaniem tylko koni- trzeba psow pilnowac!    😂

u nas wieje, zimno, sypie i sypie. Ogolnie obledne sa te wielgachne platki sniegu  😜 wszystko byloby cudnie, gdyby nie bylo tak slisko  :/
ja z utesknieniem czekam na informacje o odwilzy i powrocie lagodnej zimy.
Ircia   Olsztyn Różnowo
16 stycznia 2012 17:42
Warmińsko-mazurskie  śniegu około 20 cm plus zaspy, na razie nie pada, ale drogi to jakaś masakra  😤
Ja nienawidzę  zimy i nikt mnie nie przekona że jest fajna, bo nie jest  😵 
Lublin zasypany i tradycyjnie nie odśnieżony  😀 I całe szczęście , bo w depresje wpadałam patrząc na strzałki kopytnych w tym błocie  😤
Nie jest. Ja latałam po śniegu w przemoczonych butach i dziś zdycham.
PRECZ z ZIMĄ!!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 stycznia 2012 18:01
wszystko byloby cudnie, gdyby nie bylo tak slisko  :/

ano, ja się ślizgam w glanach, a tym ludziom w butach na płaskim obcasie albo na szpilkach nie zazdroszczę 😉

ale dzisiaj obłędnie padało  😜 gęsto, dużo, uwielbiam  😜 nawet Oświęcim się jakiś taki uroczy zrobił 🙂
Lubin
tak dziś sypało 🙂


z tych gorszych... na placu mamy taką grudę, że z jazdy nici...  😤
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2012 18:28
Ja już za zimę podziękuję! Mam dość ślizgania się autem w mieście, dość odśnieżania i marznięcia... a to dopiero styczeń.
Pocieszam się, że wg prognoz w połowie lutego ma już przyjść wiosna...
Zima po bieszczadzku... 😵
PS.
1) Ten dach z tyłu to kawałek zasypanej stajni.
2)To auto to nie jest "resorak" tylko prawdziwa, ogromna ciężarówa z wirnikową odśnieżarką, żeby odkopać nasze zadupie.
no to taka prawdziwa zima w bieszczadach  😀 u nas takiej masakry nie ma,ale sniegu starczylo na zimowy jogging z koniem  🏇
Lubin.
Zima się skończyła. Temperatura na plusie, pada mokry śnieg. Jest potworna chlapa, ciapa i megamokro.
Padok pływa. Konie nie wyściubiają nosów ze stajni. Albo wychodzą na beton przed stajnią, popatrzą smętnie na chlapę i wracają do środka.
Jeszcze z tydzień takiej pogody i mokra sierść na nich zapleśnieje.  😁
@g@, ale eeekstra  😜 😜 😜

Koniecznie muszę gdzieś pojechać na śnieg, bo w mieście to nie ma co liczyć na większe ilości...
@g@ - ale u was cudownie 😍

Cień na śniegu - a no, po naszej zimie 🙁 już wolę śnieg, niż taka powódź jaką mamy dziś.

Dla ogrzania serc.
Jak jest zima....
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 stycznia 2012 17:33
w plusie i pada deszcz. z zimy nici 🙁
madmaddie boski ten kot  😂
raport z Krakowa
-10 -11
obejrzałam prognozę na 2 tygodnie w nocy -17 w dzień do -10  😵

Nie cierpię zimy!!  Nie cierpię jak mi zimno!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 stycznia 2012 08:00
U nas -6C ale odczuwalna jakby -10  🤔 Śniegu na szczęście tyle co kot napłakał i można przeżyć.  😉
Ważne że błota nie ma. Konie odpoczną od tego cholernego bagna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się