Zima 2011/2012

Gdynia "tylko" -9 aktualnie. Normalnie prawie odwilżą powiało  🏇
W Warszawie -16, a czuć jak -30. Zero śniegu, zero perspektyw, że ten mróz niedługo pójdzie. Do kitu taka zima, jest naprawdę beznadziejnie 🙁
Jakie to odczuwanie zimy jest subiektywne.
W sobotę -27 wszyscy jak struci.
W niedzielę słonko. Każdy jak skowronek bez czapki.
Że upał. A było tylko -17 stopni.  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lutego 2012 16:02
DOŚĆ, spieprzam z kraju 🏇.. dzisiaj o 5😲 -25C mam ochote tylko bluzgać ... 🤔 😀iabeł: 😤
u nas dzisiaj -14 i z tej okazji aż po lody do sklepu pojechaliśmy😀
A.   master of sarcasm :]
06 lutego 2012 16:48
Czego narzekacie, przynajmniej przepowiednie o koncu swiata nie spelnia sie  😁
[quote author=_Gaga link=topic=73930.msg1292065#msg1292065 date=1328515945]

Wolę nie pytać ile jest u sznurki    😲 pewnie termometr stuka w szybę aby go wpuściła do domu ;-)
[/quote]
ha zaskoczę Cię;]
szukam bikini w szafie, tylko - 14 na termometrze w tej chwili;]
Znaczy masz Hawaje - przyjmiesz mnie i moje futrzaki celem ogrzania?? ;-)

Wreszcie znalazłam nakrycie głowy na mróz.
Taniu - nic się nie znasz
brakuje gogli  🤣 🤣 🤣
Cieplusio -10 tylko i piękny śnieżek 🙂
i u nas pada sniezek
nareszcie, tylko oby nie za duzo teraz dla odmiany
U nas dzisiaj rano trochę śniegu i -12
_Gaga, zapraszam!
u nas dzis dalej cieplutko! - 8!
taa. popruszylo sniegiem. cieniutka warstwa. jedyny efekt- slisko na drogach :/
WarszaFka zasypana. U mnie w pracy rekordzista spóźnił się godzinę  🏇
Kraków centrum-napiernicza. To znaczy sypie.
Cariotka   płomienna pasja
15 lutego 2012 10:34
Kraków ---> Bieżanów wiocha też sypie i to tak porządnie 🙂 a za oknem dwa stopnie
galopada_   małoPolskie ;)
15 lutego 2012 10:36
u nas jedynie (!) -6 i sypie strasznie, a do tego straaasznie wieje. W końcu moj ulubiony rodzaj zimy  🏇
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 lutego 2012 13:37
taaaak  💃 sypie, sypie, sypie. tylko -2, ale mam nadzieję że nie stopnieje 🙂
Cariotka   płomienna pasja
15 lutego 2012 14:02
u mnie 3 na plusie🙂
okolice wroclawia- sypalo przez 24 godziny. drogi zawiane, nieodsniezone, samochody w rowach, trasy krajowe niemal nieprzejezdne. macie snieg 🤔
ovca   Per aspera donikąd
16 lutego 2012 10:46
I sypie ciągle. W dodatku jest +4 stopnie, więc za kilka dni wszystko popłynie...
Pursat   Абсолют чистой крови
16 lutego 2012 10:52
Ja jestem teraz w Szczyrku, dzisiaj miałam jechać do domu, ale drogi zasypane, śniegu po pas, nie da się ruszyć z miejsca... 😤
mój sąsiad wczoraj wrócił ze Szczyrku, też nie za ciekawie mu tam było, jeśli chodzi o drogi. w Zagłębiu wczoraj zadymka, wiało i sypało na przemian lub jednocześnie, dzisiaj błoto na drogach, chodnik na wsi nieodśnieżony i musiałam przebijać się przez śnieg sięgający momentami końca kozaków :/
ja sie ciesze, ze cala i zdrowa dotarlam do Niemiec... 'ucieklam' z Polski, mrozy po ponad 20 stopni i to za dnia, warunki na drodze do Niemiec po prostu fatalne, niewiele brakowalo, zeby nie dotrzec na miejsce, ale na szczescie wypadek skonczyl sie dobrze. Za to w DE dokladnie odwrotnie- temeratura +7 stopni, jest wrecz wiosennie...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lutego 2012 18:15
mokry śnieg, dużo mokrego śniegu, wszystko mokre
a ja właśnie siedzę w Ełku u rodzinki, skończyłam przed chwilą odśnieżać podjazd, bo od kilku godzin sypie niemiłosiernie! ciekawa jestem jak u koniów, czy też zasypało😉
W dzień +5, w nocy u nas 0.
Mnóstwo mokrego, topniejącego śniegu, który nie może wsiąknąć w zamarzniętą ziemię, więc wszystko pływa! I drobny deszczyk do tego!  😜
A u nas nic nie topnieje, tylko pół dnia sypało, tak że musiałam kilka razy odśnieżać, bo ani przejść ani samochodem wjechać. W miejscach nieruszonych śniegu do połowy uda, a zaspy na metr. Mój ojczym zresztą wieczorem się nieźle zakopał w śniegu samochodem i musiał się wspomagać łopatą i sąsiadem 😎
Ale coś chyba idzie w stronę odwilży, bo przed chwilą padał deszcz ze śniegiem, no i temp ok. 0. Coś czuję, że szykuje się mała powódź..   🙄

edit: literówka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się