Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

My mamy jakiś stary nawilżacz ale w sumi enie używaliśmy, nie było takiej potrzeby. W razie co trzeba bedzie kupić inny, nowy, bo ten jst dość głośny.
sznurka fajna fotka a na sprawozdanie z budowy czekam 😉
jeju a my jeszcze nie zaczelismy sezonu grzewczego....

ogrzewamy sie kominkiem, a u dzieciakow w pokoju nie jest jeszcze zimno....

ale o nawilzaczach mysle juz od zeszlego roku- bo zawsze jest za suche powietrze jak piec jest właczony.

Biała - Gratulacje!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 października 2012 18:22
Biała wielkie GRATULACJE!!! 😅 Dawaj zdjęcia 😍

Słyszałyście o tym wypadku w Zabrzu? Jak oglądałam filmik to mi się aż słabo zrobiło... 😲
U nas też jeszcze nie ma włączonego ogrzewania. A w zimie w sypialni grzejemy minimalnie.

Słuchajcie, mam takie w sumie głupie pytanie...czy body u tak "dużego" dziecka jak Filip się sprawdzają? Drażni mnie to że jak młody szaleje na placu zabaw to koszulka która wsadzam mu w spodnie zaraz mu się wysuwa i ma gołe plecy. I katar już 2 tydzień 😎 Więc pomyslałam o body ale...to chyba upierdliwe rozpinać je za każdym razem jak dziecko chce na kibel...chyba że nosić tylko na dwór. A może kupić jakieś długie podkoszulki, może jak będą dłuższe to się ze spodni wysuwać nie będą.

Czarownica jakim wypadku?

edit znalazłam i obejrzałam filmik. Ufff
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 października 2012 18:26
http://www.mmsilesia.pl/427385/2012/10/1/wypadek-w-zabrzu-przy-placu-teatralnym-mitsubishi-w-jechal-w-kobiete-z-dzieckiem?category=naSygnale

Tłumaczenia faceta kompletnie nie rozumiem. Albo chciał zdążyć na chama, albo coś robił takiego, że zignorował pasy.
wczoraj widziałam to w tv, masakra jakaś
Odruch ojca jest dla mnie "dziwny" ale to pewnie szok poprostu.

A taki filmik to koszmar senny dla mnie jako kierowcy samochodu. Nie to że będę miałą wypadek,  tylko że potrące jakiegoś pieszego. Nie wiem dlaczego ale tego boję się najbardziej. Dzieci i rowerzyści na poboczu wiejskich dróg omijam szerokim łukiem.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 października 2012 18:36
Ojciec to w pierwszej chwili to chyba chciał konkretnie lać gościa z samochodu. I wcale mu się nie dziwię...
Może ojcowie reagują inaczej 😉 Ja jednak leciałabym do mojego dziecka!!! I chyba nawet w takiej sytuacji olałabym męża.
A ja się nie muszę już zastanawiać nad butami w kratkę, bo wyprzedane  😤
A wlazłam żeby kupić.
A to wszystko wina Cierp1enie, bo mi tą stronę pokazała  😤
O!
Jakby komuś się rzuciły w oczy, to proszę mi dać znać.  :kwiatek:

U nas w mieście był taki wypadek. Tylko, że gość w aucie zasłabł. Rozjechał wózek z dzieckiem na przejściu na zielonym.

Biała 🙂 GRATULACJE  😀  🏇
Biała kurcze ale fajnie taki krótki poród 🙂 moje gratulacje
A ja się nie muszę już zastanawiać nad butami w kratkę, bo wyprzedane  😤
A wlazłam żeby kupić.
A to wszystko wina Cierp1enie, bo mi tą stronę pokazała  😤
O!
Jakby komuś się rzuciły w oczy, to proszę mi dać znać.  :kwiatek:



co złego to nie ja  😉
No, ale sama powiedz, że nie są te rzeczy świetne, no kurcze.. one mówią "kup mnie, kup mnie"
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 października 2012 20:31
Biala kurcze, rewelacja! To sie nazywa tempo 😉 GRATULACJE!

Pytanie z innej beczki- czy ktoras z Was miala miesniaki w/na macicy? Bo ja mam generalnie 'predyspozycje' do wszelakich lagodnych guzow jakie tylko sa. Mialam juz wycinane wlokniaki, kaszaki, to teraz mam urocze miesniaki... sztuk 3. Podobno nie powinny poki co przeszkadzac, no ale kurcze- skad to, po co to?
szafirowa, ja mam, w trakcie ciąży nieznacznie się powiększył, ale nie było żadnych problemów. Gin kazał obserwować po porodzie, tzn. co jakiś czas robić pomiar na usg.
Biała ale jestes hero :-) :-) :-)
Pokazuj Oskara.
Biala, gratulacje!!  :kwiatek:
Biała, gratuluję! Jestem w szoku, że można tak szybko urodzić 😀

Wstawiam śmiechofotki mojego 5 miesięcznego chłopaka 🙂
Biała gratulacje!!!

Kenna jak fajnie patrzy 🙂 super chłopak.

Nie ogarniam tych zabawek i bajek. A czym Sue interesują i co zbierają teraz chłopcy.
halo to miód na moje serce, znaczy nie tylko moje takie opóźnione  🤣
Ale tak szczerze to coś w tym jest. Muszę powiedzieć,ze jak odrabiam z Tymkiem lekcje, to naprawdę różne, niecenzuralne ( przynajmniej wobec dziecka ) słowa kłębią mi się w głowie. I gdy po raz piaty czytam polecenie ( pomijajac fakt,ze czasami sama go za pierwszym razem nie rozumiem), a moje prawie 8 letnie dziecię patrzy na mnie z mina debila  to mam ochotę go udusić. Ale jako osoba cywilizowana i eko mama tylko to sobie wizualizuje i ze spojrzeniem łani, anielskim głosem czytam po raz 6  👿.
szafirowa, nie znam sie ale ze mna na pooperacyjnej lezala mama, ktorej wyluskali taki wielkosci sporej mandarynki podczas cc. Ona i dzidzia zdrowa. Bedzie dobrze 🙂

kenna, hyhy super komiks. Uroczy Milanek.
halo to miód na moje serce, znaczy nie tylko moje takie opóźnione  🤣
Ale tak szczerze to coś w tym jest. Muszę powiedzieć,ze jak odrabiam z Tymkiem lekcje, to naprawdę różne, niecenzuralne ( przynajmniej wobec dziecka ) słowa kłębią mi się w głowie. I gdy po raz piaty czytam polecenie ( pomijajac fakt,ze czasami sama go za pierwszym razem nie rozumiem), a moje prawie 8 letnie dziecię patrzy na mnie z mina debila  to mam ochotę go udusić. Ale jako osoba cywilizowana i eko mama tylko to sobie wizualizuje i ze spojrzeniem łani, anielskim głosem czytam po raz 6  👿.

Demon w momencie gdy po 2 godzinach siedzenia nad matmą moje dziecko w czwartej klasie zabiło mnie stwierzdeniem, ze 6x6 to 66 poczułam, że muszę wyjść z pokoju bo moja cierpliwość już się wyczerpała i mam ochotę jej autentycznie przylać... Wydałam z siebie straszliwy okrzyk i wyszłam... Z siebie także gdy odkryłam, że nowa pisownia nazwy młodego człowieka płci męskiej to hłopak 😁. Musiała mi młoda przeczytać, bo ni czorta nie wiedziałam co to...
Biała GRATULACJE!!!

(Mój Maksencjusz wychodził całe 8 minut, zdążyłam nawet zmienić pozycję ze stojąco/kucającej na weterynaryjną  🤣 Fajne uczucie, taki szybki poród!)

Słuchajcie, mam takie w sumie głupie pytanie...czy body u tak "dużego" dziecka jak Filip się sprawdzają? Drażni mnie to że jak młody szaleje na placu zabaw to koszulka która wsadzam mu w spodnie zaraz mu się wysuwa i ma gołe plecy. I katar już 2 tydzień 😎 Więc pomyslałam o body ale...to chyba upierdliwe rozpinać je za każdym razem jak dziecko chce na kibel...chyba że nosić tylko na dwór.


Muffinka, przecież sam sobie rozepnie, minimalnie upierdliwe jest zapięcie - całe dodatkowe 30 sekund, ściągnąć spodenki, zapiąć, podciągnąć
mac szkoda tylko,ze to jest tylko zabawne jak sie o tym piszę.
Ostatni tekst Tymka. Wchodzi tata do pokoju Tymka, który właśnie odrabiał lekcje i pyta: Gdzie jest mama ?
A Tymek na to : znowu wyszła z pokoju i poszła liczyć głosno pod ścianą. Zawsze dochodzi do 10.  😉

No i co moje dziecię, że jeszce raz powtórze 8 letnie wykonało  😲 👿 🤣
Jedziemy do szkoły, prawie dojeżdżamy i słyszę :
- Mamo zasikałem troche spodnie  🤔.
- O rany  Tymek nie mogłes mi powiedzieć, żebym sie zatrzymała  👿- mówie za nim jeszcze sie obróciłam.
- No nie chciałem Ci przerywać jazdy  🤔.
Obracam sie i co widzę  . Moję dziecie trzyma butelke po wodzie którą przed chwila wypiło, ale juz zdążyło napełnić.
- No niestety na zakretach kołysało i sie troche ulało- uzasadnienie Tymka  na moją mine  😲.

Ostro!

Biała -  :kwiatek:

akzzi niestety nie zmieniłam lekarza,wszędzie zapisy za dwa tygodnie,a moja lekarka znów na ostatniej wizycie mnie opierdoliła że nie mam usg połówkowego i czemu jej nie przypomniałam  😵 powiedziała,że to na już  zeby się zapisywała na usg do niej i co? odwołali mi wizyte,dziś miałam miec.Dopiero za ponad 2 tygodnie mam wizyte....
Karina gdzie Ty chodzisz do tego lekarza? Jakaś dziwna na Twoja pani doktor. Może idź prywatnie na to usg.
szpiatal mazovia,metro natolin.prywatny szpital na nfz..
szukam własnie lekarza zeby zmienic,ale ciezko z terminami 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 października 2012 09:04
Karina idź na grapę w Konstancinie do Pancześnika. Przyjmuje w każdy poniedziałek, wizyta kosztuje 60zł. Jak powiesz, że pilna sprawa i ciąża, to pewnie każą Ci przyjść między pacjentkami jakby miejsc nie było.
Biała tez tak chcę !!! 😉 Super 🙂

Sznurka - z powodu moich planów już nie mogę się doczekać zdjęć z nowego lokum 😉 może coś podpatrzę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się