Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

No właśnie też miałam o nią pytać, ma ktoś nr tel do niej??

edit: Kami była na volcie dzisiaj 🙂
No właśnie...może popatrzę na używane dla nowej dzidzi. Kołysanki tez mam, u nas się nie sprawdziły.
Kami   kasztan z gwiazdką
18 października 2012 11:58
Melduję się dalej w dwupaku  😉 Byliśmy wczoraj u lekarza, jutro na ktg, skurcze raz na jakiś czas się pojawiają ale małej się nie spieszy... Śmialiśmy się wczoraj przy badaniu, żeby Monika pierwszy i ostatni raz w życiu szła w stronę światła  😎

Widzę, że chwalicie owieczkę - widziałam ją ostatnio w sklepie i się właśnie zastanawiałam czy nie kupić małej  🤣
kurcze Cierp1enie przez Ciebie licytuję teraz tą owieczkę  😁 ile nowa kosztuje ? 🙂
żyrafkę gdzie znajde?
mi brakuje dalej:materacyk,karuzela,baldachim(potrzebny?),zabawke na wózek,wannienke,przewijak,pieluch tetrowych..
kocyka,butelek i nie wiem co jeszcze 🙄
Moim zdaniem baldachim to tylko siedlisko kurzu i dodatkowy kłopot... ale ładnie wygląda 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 12:13
Młoda odkryła magię pluszowego króliczka-gryzaczka :P

Mojemu baldachim służy do zabawy w "akuku"  😉 i jak się uda mu do niego dobrać to ma zajęcie na conajmniej kilkanaście minut  😉

nie ma możliwości aby sie urwał, dlatego nie ma zagrożenia podczas zabawy  🙂



CzarownicaSa śliczna jest Twoja Rajka!!  🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
18 października 2012 12:15
Ja też nie kupowałam baldachimu i różnych wiszących serduszek, bo też uważam to za kurzołapacze  🙄 Przyjaciółka kupiła, bo łóżeczko tak pięknie wyglądało i szybko się pozbyła - nawet mi proponowała, że mi odda  😎
Karuzelę dostałam od mamy - fajna z muzyczkami i światełkiem, tylko żałuję że zabawki nie są odczepiane. Musiałam je prać w misce razem ze stelażem - nie oglądałam już karuzel, ale może zwróć uwagę czy zabawki można odczepić właśnie do prania  🙂 Zabawkę mam dla Moni jedną, plus jednego misia którego dostała. Więcej nie chcę kupować, bo pewnie każdy kto nas po porodzie odwiedzi coś przyniesie  😀 Za to wczoraj wydrukowałam jej czarno-białe wzory na kartkach - pamiętam, że córeczka przyjaciółki potrafiła się długo w nie patrzeć jako noworodek i mogłyśmy spokojnie pogadać  😁 Butelkę mam jedną - jak będzie potrzeba więcej to wyślę męża do sklepu, ale że nastawiam się na karmienie piersią to nie chcę niepotrzebnie inwestować. Tak samo smoczek jest jeden.

Raja śliczna  😜
udorka tak myśle to tylko element dekoracji,nie wiem już sama czy potrzebny 🙂

CzarownicaSa cudowna  😜
Butelkę mam jedną - jak będzie potrzeba więcej to wyślę męża do sklepu, ale że nastawiam się na karmienie piersią to nie chcę niepotrzebnie inwestować. Tak samo smoczek jest jeden.



Ja kupiłam dwie butelki i użyłam ich może z 3 razy... i to wszystkie 3 razy to były próby - nieudane. Cyc mamy żądzi... a idąc do pracy nauczyłam niekapka by nie uschnął 🙂 ( mleka modyfikowanego ani kaszek nadal nie chce )
Ja mam baldachim, jest świetny, żeby go targać przy zasypianiu  😤
Ale używamy w okresie muszo-komarowym.

Żyrafka też mnie korciła,długo. Ale myślę, że to jednak niepotrzebny lansiarski gadżet.
I to mówię ja, która kupiła organizer na zabawki kąpielowe dla dziecka za prawie stówę, zamiast włożyć do plastikowego wiaderka za złotych pięć.
Ale tak świetnie pasował do wieloryba ochraniaczana kran.
Dziewczyny nie wiem gdzie mogę się o to zapytać,a na forum nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. 🙄 Jak mogę przestać śledzić wątek,żeby mi się już nie pojawiał w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." 👀
In.   tęczowy kucyk <3
18 października 2012 12:30
Na prawde nie znalazlas bardziej odpowiedniego watku na to pytanie? Np "wszystko co chcielibyscie wiedziec (...)"? 😵
no tak ale żadnego ładnego baldachimu nie mogę znaleźć 🙂
materacyk chciałam kupic w ikei ale tpo piankowe są więc odpusiłam  🙄 przez allegro materacyk zamówić?
przewijak jaki kupić taki na komodę ? wannienka taka zwykła dobra bedzie czy kupowac całą komode z wannienką?
mamy spory pokoj więc juz sama nie wiem 🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 12:39
Dziękujemy :kwiatek:
To, że spory pokój to nie znaczy że można go zagracić 🙂
Ja mam przewijak na łóżeczko nakładany, wanienkę bez żadnych udziwnień ani stojaków. Kupiłam małą i mały się w niej ledwo mieści już od dawna ( na leżąco na styk ), więc może nie warto kupować "uroczych" małych... Materacyk piankowy mam ( wiem, że samo zło  😀iabeł:, ale córka miała gryka-kokos i też żadnej rewelacji ) ale mały i tak nie używa łóżeczka poza 3-4 godzinami w nocy.
Polecam za to aspirator do noska! ( ten do odkurzacza rewelacja )

edit: Karina, nie rozpędzaj się z zakupami, zobaczysz z czasem co Ci będzie potrzebne a co nie, tak na prawdę noworodek nie potrzebuje prawie nic oprócz ciepła i miłości 🙂, żadnych bajerów, zabawek, gadżetów... jak najprościej.
udorka o co chodzi z Twoim ostatnim zdaniem...w związku z aspiratorem...?

Baldachim mam bo był w komplecie razem z łóżkiem, nawet go nie złożyłam. Nie lubie takich rzeczy.
Wanienka moim zdaniem bez udziwnień. My krótko korzystaliśmy bo później Filip miał leżaczek i kąpał się w dużej wannie. Boska sprawa.
Przewijak ja mam zwykły, na łóżeczko, u nas akurat leży na blacie w łazience bo jest miejsce. Używany do dziś!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 października 2012 12:49
bo to zawsze jest tak,że jak jest sie matka pierwszy raz w zyciu,to troszkę samem chce się nacieszyć tymi gadzetami,troszke samemu chce się uspokoic własne sumienie,żeby broń Boze nikt nie pomyslał,że jest złą matką 😁

przy drugim (tak sądze 😉 ) kupuje się to co niezbędne..

przy trzecim - to czego brakuje,a nie zostało po pierwszym i drugim 😉
Muffinka - jest taki aspirator do noska, co podłącza się pod odkurzacz - bardzo fajnie ściąga i do tego ekspresowo... Olek się nie zdąży zorientować a już jest "wysmarkany" - www.katarek.pl
Szczerze? Jakieś dziwne. Raz że żeby użyć muszę wyciągać odkurzacz z szafy?? Dwa że w nocy tego nie zrobię. Trzy że to głośne i nieprzyjemne. Nie, nie przemawia to do mnie! Poza tym mój odkurzacz na pełnej mocy wciąga tak ze wciągnąłby mi aspirator razem z dzieckiem, gdybym zapomniała zmniejszyć moc. Brrr
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 13:00
Ja mam zwykły i boję się, że coś małej uszkodzę mocniej wciągając, a co dopiero odkurzaczem...
Też mam zwykły i jest idealny.
To ma reduktor - jak zmniejszę moc do minimum to nawet nic nie ciągnie. Spoko - testowałam na sobie przed użyciem 🙂 Właśnie wadą jest wyjmowanie z szafy i hałas w nocy, ale skuteczność niesamowita.
no własnie troche w tym racji Ktoś
myślałam o takim zwykłym stojaku drewnianym z ikei na przewijak,sa dwie półki pod tym przydadza się na pierdołki:pampersy,kosmetyki itp
wannienke chciałam kupic tą taką profilowaną na plecki,czy lepiej zwykłą i leżaczek?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 13:03
W ogóle można coś dziecku uszkodzić jak się za mocno pociągnie?
udorka no może...ale wyciąganie z szafu odkurzacza mnie skutecznie zniechęca 😉

Karina moim zdaniem zwykła i leżaczek, ale co kto lubi.
W ogóle można coś dziecku uszkodzić jak się za mocno pociągnie?

Zawsze można wyssać mózg.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 13:06
Ja się serio pytam :P
No to ja całkiem serio odpowiadam  😁

Karina moim zdaniem zwykła i leżaczek, ale co kto lubi.


Zgadzam się, bo leżaczek zawsze można wyciągnąć w miarę potrzeb.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się