Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Muffinka no tak w sumie racja,zawsze później do wanny ten leżaczek może się przydać 🙂
dziecko się z niego nie zsuwa tak?to jest taki materiałowy naciągnięty na drucianym stelażu ?🙂
Ja miałam leżaczek plastikowy, taką foczkę. Ale nie używałam przy noworodku, tylko jak młody był już starszy. Materiałowe też chyba ok. Nie wiem. Zawsze można podłożyć pieluchę tetrową.

edit: taką mam albo miałam bo nie wiem gdzie jest 😉

Ja używałam podkładów z gąbki, takie misie były.
Tylko, że moja w wieku 5 miesięcy przeniosła się do zwykłej wanny, bo była za duża na wanienkę.

BTW - moja mając niepełne dwa lata w tym momencie nosi rozmiar 98/104  😲
104 to jest chyba 3/4 lata...
Jezu! Skoro ma mieć wzrost modelki, to niech przynajmniej inteligentna będzie.  🙇
Filipa zaczęłiśmy kąpać w dużej wannie bo tak wychlapywał wodę z małej że nie mozna bylo się później ogarnąć 😉

edit a tak w ogóle jak patrzę na tą fotkę z wanny to aż mnie coś ściska, jaki Filip był malutki 😉
A ja nie wiem jak zapanować nad Młodym w kąpieli, przekręca się na brzuch, odpycha nogami, chwyta rękami, rzuca się w każdą stronę, nie da się go utrzymać... w momencie wejścia do wody wstępuje w niego bestia, jest jak króliczek na baterie Duracel, nie ma go jak utrzymać bo tak szaleje ( z radości )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 października 2012 13:21
pokemon, no moja nosi teraz ciuch z H&M na 104-110 😉 ma 105cm i wazy cos około 20 kg....
Muffinka - u nas kołysanki się sprawdziły 🙂 puszczane od pierwszego dnia 🙂

Kami - to do boju  🏇

karina7 - kosztuje nowa 127zł plus wysyłka
co do baldachimu to miałam przy Julci, fajnie sprawdza się na lato jako moskietera, komary nie wlatują.
Teraz przy Michałku nie będę miała.
Co do kocyka to dziś jest w biedronce za 14,99zł i kupił mi mąż 🙂 bardzo fajny, ale taki cieńszy.

no to dużo taniej licytuje 🙂 ja to chce kupić taki gruby kocyk jak ja miałam jak byłam mała 🙂
taki akrylowy?? to kupowałam koło 50zł u nas w dzidziusiowym dla Julki.
Dla Michałka będę kupować dopiero na następną jesień 🙂
tak milusi gruby bardoz kocyk 🙂 rodzę w grudniu i myśle że do wózka na zimę.bedzie świetny🙂
Ktos e tam ja mam drugie i chce zyrafke 😀

Ja bym taki aspirator odkurzaczowy chciala bo mnie frida brzydzi na maksa. Podobno jest tez o wiele skuteczniejszy. Ale na razie nie potrzebje na szczescie.

Pokemon nono Kazio jeszcze nie tak dawno nosil 104 😀. Teraz skoczyl na 116, stopa rozmiar 30, wielki chlop z niego sie robi.

Nie kupujcie akrylowych kocow ani polarkowych mozna przegrzac dziecko, zwlaszcza male niemowle.
Ja mam pokoj urzadzany w ikei lol i wszystko sprawdza sie idealnie 😉
kamkaz a dodałabyś więcej i bardziej wyraźne zdjęcia?🙂
te biedronkowe kocyki są fajne i tylko 14,99zł 🙂
Cierp1enie a są jakieś zdjęcia w internecie tego kocyka? 🙂
Karina

Po prostu mialo bys schludnie i funkcjonalnie. Z tym ze ja bluzy, sweterki i koszulki wieszam w szafie wiec narazie komody nie potrzebuje.
Od jakiego wieku można uczyć dziecko jazdy na nartach?
Cierp1enie bardzo fajny ten kocyk! 🙂 ale tak mi się dziś nie chce ruszać z domu🙂 jutro pewnie tez go jeszcze dostane,nie? 🙂

Kamkaz bardzo ładny pokój🙂
Karina7 - nie mam pojęcia, możliwe że będzie, bo na nasz mały sklep było ich trochę jeszcze, a mąż kupował koło 14😲0, gdzie zawsze nic o tej godzinie nie ma.
Karina7, ja mam przewijak z ikei, tylko pobejcowany na brązowo
wiaderko lepiej kup do kąpieli😀

kamkaz fajny pokoik!

gwash, kupuj,w końcu matce tez coś się należy od życia!

Eurydyka, dawno dawno temu uszyłam mu królika, który na niego czekał, i dwie kołderki - patchworki i to wszystko!maleństwo, ale mi miło!!!
Muffinka, kupuj, nie żałuj;] Ja jestem jak w amoku, namawiam do grzechu;]

Co do kocyków - ja lubię te ażurowe takie, no i dla mnie super kocyk to kocyk wełniany tetro, cienki, łatwy do zapakowania ale ciepły przy tym

Ja nie jestem fanka ani baldachimów, ani firanek, ani prześcieradełek z falbankami, ale co kto lubi, dla mnie zbieracz kurzu. Do kołyski dorzucił sprzedawca baldachim - zaniosłam krawcowej by uszyła pokrowiec z tego materiału na rogal

CzarownicaSa, piękne wcina pluszaka!

Dawno nas nie było 😁



jaka fascynacja mamą na 2 foto  😍
super 🙂
sznurka masz ten z ikei za 70 coś zł ?🙂 ten tani,drewniany ?🙂
bałabym się kąpać dziecko w wiaderku 🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 15:21
Sznurka a właśnie, Ty kupujesz materiały przez internet czy w sklepie stacjonarnym? Planuję młodej uszyć parę pluszaków, a najbliższy materiałowy mam potwornie daleko... i tak myślę, czy nie zamówić przez neta, ale wolałabym sprawdzony sklep.
Jaki boski Lewcio! 😀

A ja myślę, że będziemy kąpać w wiaderku.
A jak długo można w takim wiaderku kąpać? Bo jakoś nie wyobrażam sobie w wiaderku 3 mies Filipa 😉

sznurka śliczne foto. A pluszaków, podusi i innych też zazdroszcze Twojemu dziecku. Może jak moje się urodzi to już będziesz miała sprawną rękę, bo widziałam kiedyś gdzieś u Ciebie w fotkach taką poduszkę - gryzak i się zakochałam.
A do grzechu mnie namawiać nie trzeba, tylko niestety mój mąż mi nie pozwala za bardzo szaleć 🙁
Karina7, mam ten tani, Sniglar, kilka stron wczesniej wrzucałam foto

muffinka jak twoje się urodzi bobo na pewno będę juz szyła, może w przyszlym tyg spróbuję zasiąść?
mnie też mąż stopuje, ale ja wychodzę z zalożenia że tyle lat czekałam na tę chwilę, patrzyłam na koleżanki kupujące swoim dzieciom cudeka, oglądałam w necie, że nie bedę się powstrzymywać kiedy przyszedł mój czas
jakkolwiek to kretyńsko nie brzmi!
A Lewcio leży obok i wcina zyrafę!
E tam kretyńsko, ja to doskonale rozumiem. Zresztą pisałam Ci w pw, że jakoś mnie to wyjątkowo cieszy :kwiatek: Więc kupuj i chwal się zakupami - to chociaż u Ciebie sobie popatrzę 😉

Młody jakoś nieładnie zaczął kaszleć, chyba jutro przyciągnę tatę do nas żeby zobaczył. Choć to chyba nic takiego bo humorek świetny. Właśnie ogląda bajkę i wcina kanapki, popijając mlekiem 😉
Muffinka, wyściskaj od ciotki! Niech nie choruje!
Lubi mleko?
Wyściskam, dzięki :kwiatek:
Mleko modyfikowane pije - Bebiko 😉 Tylko wieczorem trochę, rano już nie za bardzo chce.
A takie zwykłe krowie to ciężko powiedzieć bo mało mu dawałam.Kakao mu czasem wchodzi czasem absolutnie nie. Kefir lubi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się