Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Dziewczyny napisałam że moje dziecko "urodziło sie" bo ja nie miałam z tym wiele wspolnego. Miałam cesarkę na sam koniec 42 tygodnia 😁
ash, maleństwo kilka razy tak próbowałam, ale kiedy  podsuwam przesuwam jej na zmianę nogi i ręcę a nie trzymam pod brzuchem to leci i się  wkurza. Będziemy próbować dalej , nie poddam się  😉
A co karmienia nocą, to Emi ostatnio odstawiała takie cyrki z cycem, że ucięłam karmienie do zera w nocy i obyło się bez protestów z  jej strony. Dzisiaj czwarta noc , budzi się raz lub dwa, ale wystarczy wziąć na ręce , przytulić i śpi dalej. W gorsze noce budzi się częściej. Niestety idą zęby i czasem daje popalić  🙄 zobaczymy jak bez cycka wytrzymiemy w te gorsze czasy 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 listopada 2015 13:25
vill_18, i chyba całe szczęście  😉

[quote author=vill_18 link=topic=74.msg2455490#msg2455490 date=1448400570]
A mi mówili 4,5 kg i urodziło się 4.8 kg, wiec ten tego... 🤣
[/quote]

Mi mówili 2800 a wyszło 3340  🙂
Boziuuu moje dziecko w końcu zasnęło... jest nerwowa po szczepieniu i chyba ją jeszcze boli bo obrzęk ma duży 🙁  a tak w ogóle to się chwalę córką 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 listopada 2015 14:16
Chuda, słodziaczek! Jakie te dzieci małe są na początku! 😉

Dziewczyny, wstawiajcie fotki! Mało! Ciężarówy, pokażcie brzuchy! Dzionka, Lotnaa, Gienia!
Dziewczyny, dziękuję za rady ze spirytusem na kikut 🙂
Wczoraj nareszcie odpadł, ale dzięki jeszcze innemu środkowi, także przyszłe mamy na kikut: a. wywalić octenisept przez okno b. próbować rozcieńczonym spirytusem i c. jak nie pomaga polecam A-Derma Cytelium.

Dodam tylko, że hoduję klocka, ważyliśmy się dzisiaj i ma już 4,54kg a urodzeniową miał 3,54kg. Korzysta tylko z maminego bufetu, nie umie płakać tylko od razu krzyczy, chociaż już mu łezki potrafią lecieć. Jest zdrowy, głośny i nie daje spać rodzicom.
Też się domagam fotek dzieciaków!! Wrzucę brzuch jak mnie usatysfakcjonuje ilość dzidź, ot co 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 listopada 2015 21:06
Wstawiaj, a nie wydziwiasz :p
Eee, dzieci są ciekawsze niż brzuchy 😀 Wrzucę jak mi mąż zrobi ładniejsze jakieś 🙂

Zwiedziliśmy dzisiaj trochę nasz wybrany szpital z okazji szkoły rodzenia - wygląda obiecująco 🙂
Dziewczyny, dziękuję za rady ze spirytusem na kikut 🙂
Wczoraj nareszcie odpadł, ale dzięki jeszcze innemu środkowi, także przyszłe mamy na kikut: a. wywalić octenisept przez okno b. próbować rozcieńczonym spirytusem i c. jak nie pomaga polecam A-Derma Cytelium.

To ja podam odmienną wersję.
a) nic nie robić
b) nic nie robić
c) ewentualanie octenisept, ale tylko jak widać, że coś się babrze.
🙂

Dawać brzuchy i maluchy!  🏇

Chuda, Jakie słodziątko!  💘 Jest się czym chwalić, wrzucaj więcej!

RaDag - jak się czujecie? co z tymi przeciwciałami - lekarz Cię uspokoił? no i jak Emisia zareagowała na wieść o rodzeństwie?

Niestety lekarze nie uspokoili mnie. Na razie badać krew, monitorować wg wytycznych rckik i czekać na ich zalecenia.
Pocieszają mnie objawy ciążowe. Męczę się szybko, zapadam w sen zimowy i mdłości męczą mnie straszne- co ciekawe popołudniami, więc obiady, to katorga. Ratują oliwki.
edit. Emi bez większej reakcji.
RaDag - tzrymam kciuki, żeby wszystko było ok i żebyście mogli się cieszyć czekaniem bez większych stresów :kwiatek:
RaDag, wszystko będzie dobrze. Nie znam się na tym kompletnie, ale skoro lekarz jest spokojny, to należy mu wierzyć 😉

Przyszedł mój wymarzony fotelik 😍 Z jakiegoś dziwnego powodu wygląda na to, że to będzie moja ulubiona rzecz dla dziecka 😁
kupował ktoś ostatnio rotarix? jaka cena? ja zapłaciłam właśnie 392zł za 1 dawkę  🤔 zastanawiam się czy aż tak zdrożał
moje dziecko wyrosło (po 1,5 m-ca) z butów rozmiar 26  😵
Jeśli chcecie fotki brzuszka to proszę (chociaż jakość nie powala) 🙂
Domagam się brzucha Dzionki więc wrzucam moją "dzidzię"  😁









Wyrobiłam normę na kolejny rok  😎
Atea - ale przyszły łamacz serc niewieścich  💘
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 listopada 2015 11:57
Chuda, śliczna!!! 🙂

Atea, rewelacyjny synek i zdjęcia  🙂

Madness, bardzo zgrabny brzuszek - który to tydzień? 

Ja już mam prawdziwą piłkę, ciśnie wciąż na pęcherz i inne cuda. Może w weekend jakieś fotki uda się ustrzelić.
U mnie 25 tydzień minął, brzuch szybko rośnie 🙂
Dzięki dziewczyny.  :kwiatek:
Athea w dalszym ciągu uwielbiam  😜
Atea, odleciałam w kosmos! Chcę więcej! A najlepiej z Tobą!
bazylka, Lotnaa, RaDag, Dziękuję w imieniu mojego rozrabiaka :kwiatek:
amnestria, Dziękuję bardzo! Sama byłam zaskoczona, bo byłam na sesji i nie sądziłam, że takie rzeczy niepozorna, młodziutka Pani fotograf wyczaruje. Ze mną zdjęć jest mało, ja nie wiedziałam, że w ogóle będę o to poproszona 😉 Wstawiłam sporo zdjęć do galerii, jak jesteś ciekawa, to zajrzyj 🙂

W ogóle dawno na temat mojego synka się nie wypowiadałam, a oczywiście zmienił się w tym czasie niesamowicie. Nie wiem czy jeszcze pamiętacie, że generalnie mój syn był bardzo bezproblemowy jako niemowlę. Jestem bardzo zaskoczona jego rozwojem, w sumie pozytywnie, choć nastręcza mi to więcej roboty i zmusza do instensywnego ćwiczenia cierpliwości (czasem się nie udaje...). Z bobasa, który nie za wiele mówił, oglądał świat wiecznie zamyślony. Rzadko się uśmiechał, choć był bardzo pogodny. Teraz mam gadułę nie do przegadania. Wszystko jest w stanie załatwić sam, gdyby nie to, że ma 4 lata spokojnie mogłabym go wysłać po sprawunki do sklepu 😉 Skubaniec jest bardzo sprytny i zdaje się, że inteligencją przegoni rodziców 😁

Jest specyficzny, pewny siebie i towarzyski. Może nawet nieco za bardzo. Teraz moje macierzyństwo polega na ciągłym myśleniu "rany, czy ja go pcham w odpowiednią stronę?", "powinnam go zachęcać czy zostawić samemu sobie?", "spędzać z nim więcej czasu czy ułatwiać mu pobudzenie kreatywności?" Itd. Bobasy (dla mnie) są łatwiejsze! O ile zdrowe. Myślałam, że ilość wątpliwości się zmniejsza, a jest coraz trudniej 😉

Ale jest naprawdę fajnym, małym człowiekiem. Lubię go! Ma już taki ukształtowany charakter, niesamowite.

Trzymam kciuki za wszystkich rodziców nie ma chyba bardziej wymagającej "pracy" niż wychowanie dziecka. Korzyści nie do zastąpienia 😉
No wiedziałam od początku, że to idealny towarzysz dla Em.
może on jej byją przegadał i sprostał charakterniakowi  🤣 😉
RaDag A jak u Em i u Ciebie? Odetchnęłyście? 🙂
Madness, Fajna laska z Ciebie i piękny brzuszek! Kto tam sobie mieszka? 😀

Atea, Mister re-volciąt w swojej kategorii wiekowej. 😍  Z resztą, dziwne by było, gdyby było inaczej, skóra z matki (przepięknej kobiety) zdjęta. 😉
A ostatnie zdjęcie mnie wzrusza na maksa. 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 listopada 2015 15:24
Atea jest nieziemsko do Ciebie podobny! Ostatnie zdjęcie mega 😍
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
26 listopada 2015 15:35
Madness, ślicznie wyglądasz i super brzuszek  🙂

Atea, synek genialny i mega podobny do Ciebie  😀

Chuda, cudna!!!  🙂

A moje Dziecię wczoraj samo się wspięło w foteliku i stanęło pierwszy raz  😅 I szykujemy się na sobotę, na wielki dzień  😉 Wrzucam dwa moje śmieszki  😍
RaDag A jak u Em i u Ciebie? Odetchnęłyście? 🙂

A dzięki  :kwiatek:
Jest bardzo ok.
Szczególnie Em szczęśliwa, tak beztrosko.
Dorośli to zawsze sobie znajdą jakieś zmartwienia 😉
Jak ułożę do końca pracę i konie, to już będzie sielankowo 😀
Jest dobrze
Ania ja dzisiaj kupowałam. U nas w przychodni równo 300zl.
ateasuper sesja! Świetny chłopak!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się