Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

ash   Sukces jest koloru blond....
17 marca 2017 07:42
Buty dla dzieci czesto kosztują tyle co dla dorosłych Albo i wiecej... no co zrobić.
Zamówiłam wlasnie buty na wiosnę dla Tymka i kurde za tę cenę sama miałabym fajne
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 marca 2017 07:57
Ha, mamy zrebaczka! 🙂 Kobyla zrozumiala, ze w mojej sytuacji ma mnie dodatkowo nie denerwowac i postawila na kinder niespodzianke 🙂 wieczorem nic a nic nie wskazywalo, wiec poszlam do stajni dopiero tradycyjnie z maluchami na drzemke. A tam- worek owodniowy, dalej na padoku- lozysko, a zza matki wylania sie malutka dziewczynka 🙂 Pieknie ssie, biega, bryka, na drzemki mama 'kladzie' ja w stajni na slomie 🙂 Uff...

A po kilku naprawde fajnych nocach, znowu mamy wieczne pobudki i wstawanie przed 5...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 marca 2017 08:24
szafirowa, ale dzielna kobyłka! Gratuluję raz jeszcze 🙂

Pandurska, place zabaw są fajne do momentu, kiedy pododa nie pozwala wyjść z domu - wtedy można osiwieć 😉

Dzionka, Hania budzi się bardzo różnie, raz o 23:30, innym razem  o 3, dziś np. o 1. I uparcie wstaje o 5:56  🤣 Nieraz jeszcze zaśnie na 40 minut, ale najczęściej nie ma mowy. Cóż, po zmianie czasu będzie jak znalazł, tylko trzeba będzie ją przestawić, żeby nie chodziła spać o 21. Codziennie planujemy kłaść ją choć 10 min wcześniej i wciąż nie wychodzi.
slojma O masz! Widzialam tez Froddo na siebie i musze sie mocno zastanowic 😀

Lotnaa A widzisz, my zeby nie osiwiec chodzimy odkad P. skonczyla ok 9 mcy na plac zabaw w absolutnie kazda pogode. Deszcz, mroz i inne niespodzianki nam nie straszne.
ash, jakie kupiłaś?

Ja chyba pójdę w Emele, o ile Sarze będzie w nich wygodnie. Chyba z 5 modeli mi się podoba, więc wróżę sobie bankructwo 😉

Julie, ogromne gratulacje! :kwiatek: jeżeli miałabym się decydować na drugie dziecko to chyba właśnie z taką różnicą wieku między nimi. 😉 Będę podglądać co tam u
Was słychać, a już teraz trzymam kciuki za lekką ciążę i jeszcze lżejsze rozwiązanie. 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
17 marca 2017 13:20
Dzionka, Emele. Kupuje tylko je i Mrugały.
Teraz kupiłam te 🙂

maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 marca 2017 13:35
ash, ale czadowe, sama bym chodziła!
Ja pewnie znowu pójdę w takie adidaski jak rok temu, bo lekkie, wygodne, dobry antypoślizg, no i cena nie zabija. Wiele butków mi się podoba, ale kilka stów na dziecięce to nie na moja kieszeń. Ja chociaż pochodzę kilka sezonów, a Kijanka wyrośnie do jesieni :/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 marca 2017 14:06
maleństwo, o ile nie wcześniej 😉

Też szukam butów i nie mogę się zdecydować.  Albo są ładne i koszmarnie niewygodne,  albo wygodne ale brzydkie, albo i ładne i wygodne ale ceny mają zabójcze. Za każdym razem,  kiedy szukam butów dla młodej,  to mam ochotę powyrywac sobie włosy.  A dopiera co miałam dylemat kapciowy. Za to na lato na bank znowu kupimy sandałki Nike. Cena nie zwala z nóg,  a są meeega wygodne.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 marca 2017 15:21
Kurczak, jabwybieram brzydkie wygodne (bo adidasy to nie mój styl totalnie, ale dzuecku się lata super).
ash, boskie!!

Mi też się kilka wzorów z konikiem podoba właśnie 🙂

My po kontroli, stan zapalny minął, wszystko gut. Za to ja zdycham, niech mnie ktoś dobije ;(
Dzionka, świetne wieści! 💃 a Ty tam się wyliżesz 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
17 marca 2017 17:14
Co do butow to u nas po froddo poszlismy w clarks i geox maja dosc duzy wybor wzorow i dobre dla nogi.
Niesmialo tez chwale maja Vivi ktora juz drugi dzien bez pieluchy. Sama stwierdzila, ze juz nie chce.
slojma - brawo Vivi  😅
Julie gratulacje!!  :kwiatek:

Ja właśnie po waszej rozmowie o butach stwierdziłam, że chyba muszę małemu zmierzyć stopę bo może urosła przez te kilka miesięcy (odkrycie roku). No i faktycznie jest centymetr więcej i też się muszę za nowymi rozglądnąć chociaż obecne jeszcze przez chwilę dadzą radę chyba.

Dziewczyny z Wrocławia, dajcie znać co z jutrem. Sienka napisała, że jednak nie może, Zoote też. DoSia i figura miały dzisiaj potwierdzić ale się nie odzywają i tylko falletta dała znać, że może. 😉
Dziewczyny wpadam z pytaniem  dotyczącym kostek edukacyjnych dużych. Czy dla dwulatka to odpowiedni prezent?  czy bardziej dla mniejszych dzieciaczków?
ash   Sukces jest koloru blond....
17 marca 2017 18:42
Donia Aleksandra, wrzuć zdjecie, bo kostek moze byc wiele o rożnym poziomie trudności.
My mamy takie gdzie trzeba dopasować litery i cyfry, ale Tymek rozpracowal to momentalnie i zabawka juz tak nie cieszy
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 marca 2017 18:55
slojma, gratsy i zazdroszczę. Moja ani prośbą, ani groźbą, ani przekupstwem :p
Myslałam nad tą:
Donia Aleksandra, myślę, że to dla młodszego dziecka raczej. Mój bratanek jak miał 2 lata uwielbiał wszelkie puzzle i układanki, może taki trop?
slojma   I was born with a silver spoon!
17 marca 2017 20:08
bazylka, maleństwo dziekujemy :kwiatek: mialysmy dzis na koniec dnia wpadke w sumie z mojej winy bo pobieglam jeszcze do pokoju zostawiajac dziecko w lazience w uraniu, wiec kucnela i siusiu do majteczek polecialo  🙂 Vivian w wakacje byla bez pieluchy ok 3 tygodnie, a gdy polecialysmy do Polski byl regres i pielucha wrocila. Zobaczymy jak bedzie tym razem.
ash   Sukces jest koloru blond....
17 marca 2017 20:37
Donia Aleksandra, oj zdecydowanie dla młodszego dziecka. Moj dwulatek by to olał.
U nas puzzle, układanki drewniane, rybki na magnes, piłka i garaż samochodowy. Resorakow mamy 80 sztuk 😀
Bardzo dziękuje za rady 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
18 marca 2017 17:12
Dziewczyny, jakby ktoras była zainteresowana to mam do sprzedania 100% bezwypadkowy fotelik recaro zero 1, kupowany jakos w połowie grudnia 2016 nowy ze sklepu. Dziewczynski kolor. Jakby cis to PW.
Jak tam ciężarówki i inne mamy ? Jutro idę do lekarza , może uda potwierdzić się płeć naszego per Jajka bo ostatnio nie chciało się ujawnić 😉 Ale mam inne pytanie, w zeszłym roku rozpoczęłam serię depilacji laserowej(ligth sheer) którą musiałam przerwać ze względu na ciążę. Po wybraniu 6-7 zabiegów było ok, ale po 5 msc przerwy znowu zaczynam ''porastać''. O ile golenie bikini jestem w stanie przeżyć to pachy muszę golić co drugi dzień.
I to jest pytanie, czy istnieje jakaś cudowna metoda dla kobiet w ciąży na pozbycie się zbędnego owłosienia ? wosk niestety odpada bo mój próg bólu znacznie się obniżył  😎
O, Wizja i jak sie go uzytkowalo? Nie pasuje wam jednak?

Co do butkow to kupilam w piatek lasockiego dla Igutki, ale nie chciala w nich chodzic w ogole - no i faktycznie mimo ze sliczne, to sztywne. Wahalam sie miedzy nimi a Elefantenami i wybralam tansze, ale jednak stwierdzilam ze nie ma co oszczedzac. Oddalam dzisiaj ccc i kupilam Elefantenki - co prawda zamszowe i troche sie boje ze zaraz beda uswinione, ale zupelnie inne - mieciutkie, gietka podeszwa. A niech ma, jedne a porzadne 🙂

Poza tym mamy ciezkie zabkowanie z fest biegunka od kilku dni, biedne mega marudne to moje dziecie.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 marca 2017 19:48
ner, a pokaż jakie! Śliczne są ich butki, następne może właśnie od nich kupie.
Zdrówka dla was!

Maleństwo, coś dla Ciebie 🙂
http://mamadu.pl/130969,wychowanie-bez-pieluchy-bzdura-lekarz-ostrzega-rodzicow
piekne naprawde, a wy w Niemczorach duzo wiekszy wybor macie! Oszalec mozna 🙂 Jutro cykne bo w necie znalezc nie moge ich w ogole.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 marca 2017 21:02
Lotnaa, haha, dzięki. No pęcherz Kaliny jest nijak nie dojrzały jeszcze :p Póki co odpuściliśmy zupełnie, wałkujemy teorię i czekamy na jej gotowość.

Dziecko mnie dziś zaskoczyło.
-Tatusiu, gdzie ciani jibka? (czarna rybka)
_Nie ma, umarła.
_Aaaa... Duch?

:-O
Nerechta, poka butki 🙂

Maleństwo, hehe, tata-dyplomata roku 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się