prośba o pomoc- mini ankieta na studiach

Hej
Jeśli ktoś ma ochotę, bardzo proszę o odpowiedzi Prosiłabym o niesprawdzanie wiedzy u wujka google, bo zadanie jest właśnie takie żeby spr jaka jest wiedza Jeśli ktoś, kto odpowiadał jest z kręgów reso i praca socjalna prosiłabym o informację.
Bardzo dziękuję z góry za pomoc

a oto i pytania



    Co wiesz o zakładzie poprawczym i kto tam trafia?
    Schronisko dla nieletnich – kto tam przebywa i dlaczego?
    Gdy osoba niepełnoletnia popełni przestępstwo, czy może trafić do więzienia?
    Czym zajmuje się kurator sądowy?
    Czym zajmuje się pracownik socjalny.
    Czy przestępczość wzrasta?
    Czy potrafisz rozszyfrować skróty – MOPS, MOPR, SdN, ZK, ZP

ewik o woele łatwiej byłoby zrobić ankietę w jednym z darmowych serwisów
a jeśli tak bezpośrenio tutaj, to chociaż numery pytań
poza tym ankiety najczęściej mają odpowiedzi...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2011 08:12
Bez sensu jest taka ankieta, bo każdy będzie odpowiedzi od siebie zżynał.
Dzięki za sugestie 🙂
oto link do ankiety , odpowiedzi nie ma bo to zasadniczo kwestionariusz z pytaniami otwartymi 😉
http://www.ankietka.pl/ankieta/72847/ankieta-na-placowki-opiekuncze.html
Wysłane  :kwiatek:
Kwestionariusz z otwartymi pytaniami ma to do siebie, że zniechęca to wypełnienia. Bo to nie jest wcale taka mini-ankietka, kiedy trzeba jeszcze skonstruować odpowiedź.

I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia - nie masz żadnych zmiennych niezależnych? W sensie danych socjodemograficznych takich jak wiek, płeć, miejsce zamieszkania, itp.? To jaki jest cel badania? Co z czym będziesz porównywać..?
No właśnie nie mam zmiennych, to nie ma być takie badanie o określonym doborze próby. Pytania otwarte, bo tak sobie zażyczył prowadzący, odpowiedzi mają być spontaniczne  😁
Chodziło mu bardziej o sprawdzenie ogólnej świadomości w "narodzie" z zastrzeżeniem oczywiście, że nie mamy pytać ludzi z wydziału.
Wszystkim, którzy pomogli- dziękuję  😅
Poszło. Moja świadomość jest mała. Nie zżynałam.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się