Kim jest?

Taa...temat szpiegowski
Ale parę osób zmienia nicki rejestrując się tutaj, a w sumie fajno byłoby wiedzieć kto jest kim jeśli mowa o tych starych (z umarłej Volty) Voltowiczach 😉

Więc zacznę, bo co widzę, to mnie zastanawia...
Kim jest Konrad-W?
Ktoś nowy czy stary bezczelnie ukrywający się pod nowym nickiem? (czy ja po prostu jestem ciołek i nie doczytałam nigdzie? )
Moim zdaniem temat głupi. Może jeszcze uzasadnię. Uważam, że nie na miejscu jest zadawanie pytań oraz pisanie publicznie kto kim jest przez osoby trzecie. Równie dobrze możesz wysłać pw jeśli co Cię interesuje.
A Konrad W to prawdopodobnie mąż forumowej Moniki przez c.

-okw
trzynastka   In love with the ordinary
16 listopada 2008 01:26
cieciorka&okwiat czemu obie pod jednym nickiem?
bo zakładałyśmy konto jak cieciorka u mnie była u stwierdziłyśmy, że volta tymczasowa oznacza volta na góra 1 tydzień A teraz po prostu musimy podpisywać się pod każdym postem, bo ciecior jest już u siebie.

-okwiat
To ja się ujawnię-D&A na starej volcie😉
już gdzieś pisałam, ale i tak witać po avku :wink: maupa4
Okwiat - jeśli to są nowe osoby, to mnie to rybcia 😉 Nie chcę wiedzieć kto jest kim z imienia i nazwiska, ale jeśli był na starym forum i rejestruje się tu pod innym nickiem, to fajnie byłoby wiedzieć. Bo właściwie dlaczego nie?
To tak jak z tym 'rezygnuję z Volty po to, żeby za tydzień wrócić w innym wcieleniu' 😉
Kim jest Konrad chciałam wiedzieć właśnie w kontekście tego czy był na starej Volcie i czy zwyczajnie 'znam' 😉
mysia144 sie melduje 😉 chociaz i tak mnie tam mery nazywali czesto gesto 😉
ja chyba nie musze sie tlumaczyc P
okwiat, mysle ze to raczej watek do osob ktore zmienily nicki- zeby mozna je bylo poznawac, nikt sie nie musi przyznawac, tylko dlaczego nie i po co tu w ogole sie pojawia?

dwie pod jednym, bo pani weterynarz wziela nas chyba za pare
tez sie nie spodziewalam, ze tyle to potwra ale w sumie nie przeszkadza mi, podpisujemy sie i tyle 🙂

ciec
Ale mi chodzi o to, żeby nie pytać osób trzecich kto to jest X, tylko żeby ten X się przedstawił jeśli zechce. Tyle.

-okwiat
Dworcika napisał:
To tak jak z tym 'rezygnuję z Volty po to, żeby za tydzień wrócić w innym wcieleniu' 😉

bzdura ;P poprostu część osób zapewne tak jak i ja zalogowała się "jakoś" bo to forum zastępcze, na voltę wrócą ze swoimi nickami 😉
Gillian   four letter word
16 listopada 2008 18:43
hell-O 😀
Ekhem, a więc: who the fuck is Karo 🙂?
KS napisał: Ekhem, a więc: who the fuck is Karo 🙂?


Good question
ja tez zmienilam nicka, ale nie po to, aby sie ukrywac czy cos w tym klimacie - z reszta w tym tekscie umieszczanym na stale pod kazdym moim postem, zaznaczylam ze na starej volcie bylam taggi. a zmiana wziela sie stad, ze Havanka to drugie imie mojej kobylki, ktorej nie mialam gdy rejestrowalam sie na starej volcie😉
dworcika- ujawnij ip i sie sprawa skonczy- przynajmniej w wiekszosci bedzie mozna dopasowac korzystajac z mozliwosci wejscia na forum
Taaa...na to nie wpadłam 😉
Ale ja nie pytam jakoś wrednie czy coś...z ciekawości tylko 🙂 Bo jeśli to są ludzie, ktorych już 'znam', to fajnie wiedzieć właściwie kto 🙂
Hu de fak is Ma ( Mo?) B. czy coś?
asds_z_hreczką napisał: KS napisał: Ekhem, a więc: who the fuck is Karo 🙂?

Good question

a ja wiem, a ja wiem
PS
ktoz to?
ps? a nie sp?
jedna chwała;]
Dodo jest Dodo
i fon

niezmiennie
Burza Ja jestem sobą. Nie byłam praktycznie nikim. Mój niby nick kończył się na 970, acz był kiczowaty z lekka. Moim niebytem i tak niedużo zdziałałam na starej Volcie, tam raczej tylko czytałam. Nikt nie mnie zna oprócz paru osób z realu 🙂
ktos mi odpowie?
nie wiem czy oczywiste czy nie, ale kpik się kłania
ciężko się to to wymawia
poza tym chciałam się odciąc od insynuacji jakobym z bezbronnych ludzi kpiła hehe
kpiczku to jeszcze stary avatarek poprosze i bedziesz rozgrzeszona za zmiane nicka;-)
chciałabym, chciaaałaa, ale stary avatar już nie na miejscu, bo koń z niego już nie mój
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 01:05
ja chyba nie muszę pisać kim jestem;P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się