Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Ja będę tak do 21:45
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 marca 2011 20:28
ktoś wie czy znajdę w Krk skup sprzętu fotograficznego? :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
16 marca 2011 20:41
Strucelka - kiedyś był taki sklepik na ul Zwierzynieckiej 🙄, jak idziesz od jubilata, to po prawej
ale nie wiem czy jest nadal 🙄
Ja będę od 18, jak znajdę miejsce... Jak nie to będę dzwonić do Ciebie Hiacynta 🙂 po 18 dojdzie tez moja koleżanka do której przyjezdzam 🙂 do zobaczenia jutro!

Ps.ita masz być!!!!!!!
postaram sie wpasc na chwile, ale nie obiecuje  😉 jak cos to Was poznam  🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 marca 2011 21:49
duunia znalazłam na Zwierzynieckiej ale komis, a nie chcę oddawać aparatu na półkę bez pokrycia. Dlatego pytałam o skup.
hej hej
znacie jakąś wypożyczalnie samochodów - raczej tańszą niż droższą :P - gdzie można wypożyczyć auto, które zmieści 7 osób?
dobra Dziewczyny!

wiecej tutaj nie zajrze pewnie do jutra do wieczora, wiec mam nadzieje, ze sie spotkamy na miejscu 🙂
kalosze zapakowalam, bo pogoda chyba podla! do zobaczenia i jakby co to Ita, Szepcik i Hiacynta maja moj numer 🙂
Lot mery zostal zawrócony do Warszawy  🤔
Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią,że dziś tak czy siak nie dam rady  🤔
Nav Ty nie bądź taka pewna czy akurat mnie bys poznała teraz,hihi..
Dorwałam(po wielu latach porażek fryzjerskich) znakomitą dziewczynę-mistrzynie nozyczek!
Naprawde szczerze mogę polecić ją wszystkim kobietom,które zraziły się i zaprzestały chodzenia do fryzjera.Ja bardzo wybredna,marudna, w dodatku z trudnymi włosami(krecace się od wilgoci najmniejszej,delikatne,trunde do ułożenia w jakąkolwiek fryzurę),łaziłam latami niemal zawsze w związanych kudłach.
Nagle JEST ZNALAZŁAM!! 😅 NAPRAWDĘ!!!!!
Nie dość,że za pierwszą wizytą doprowadziła do ładu moje zaniedbane i pozbawione dobrego cięcia(od około 10ciu lat) włosy do pożądku,to w dodatku zrobiła mi mega fajną fryzurkę. Z GRZYWKĄ! której się panicznie bałam zawsze! Nawet nie przypuszczałam ile zmienic wizualnie może nowy fryz. I nawet mój syn stwierdził- taka fryzura zobowiązuje(cokolwiek to znaczy  :hihi🙂
Pierwszy raz w zyciu podobam sie sobie z włosami jakie mam  😜 😜

Salon fryzjersko kosmetyczny NATURA, Nowa Huta, Plac Bieńczycki 15a(pierwsze piętro), tel.12 647 75 19. Pani Ilona.

p.s. nawet moją mamę ogarnęła  😁
rozumiem, że spotkanie odwołane?
Wlasnie dostalam smsa od mery, ze druga próba rowniez sie nie powiodla i znowu wyladowala w Warszawie.  mery nie bedzie, mandi nie moze, takze spotkanie odwolane  🙁
No to w takim razie do miłego kolejnego.

A czy Nav wie,że odwołane?Ma ktoś do niej namiar?
Dobrze by było Szepcik też powiadomić. Co najwyzej posiedzą sobie w swoim miłym towarzystwie i obgadają reszte,która nawaliła  😁
Ja zdazylam przeczytac wiadomosc Hiacynty, ze lot Mery zostal odwolany, wiec domyslilam sie, ze spotkanie pod znakiem zapytania  😉

a Szepcik pewnie wie od Mery? tak sadze
Nom jak już dotarłam do pracy, to na bieżąco znałam sytuację u Mery.... przyznam, że niefart straszny, żeby dwa razy być nad Krakowem i zawrócić. Też miałam przez to niezłe urwanie głowy :/
Nom jak już dotarłam do pracy, to na bieżąco znałam sytuację u Mery.... przyznam, że niefart straszny, żeby dwa razy być nad Krakowem i zawrócić. Też miałam przez to niezłe urwanie głowy :/

a z jakiego powodu? pogoda pod psem ale chyba nie aż tak bardzo?
Generalnie wiatr, boczny wiatr na pasie
Kami   kasztan z gwiazdką
17 marca 2011 20:49
A ja jak już się ze wszystkim wyrobiłam i miałam się zbierać to się okazało, że odwołane  🙁

Mam do was pytanko - gdzie w krk mogę zrobić depilację brazylijską ale pastą cukrową  👀 słyszałam dobrą opinię o Face&Body Institute, ale jedna opinia mnie nie przekonuje...
Ja robiłam w MariackiSpa 😉 Profesjonalnie, sympatycznie i wogóle 😉
http://www.mariackispa.pl/
hej Wam,
melduję się z... domu! tak jak dziewczyny już wiedzą od rana i popołudnia i tak jak pisały, moje dwa loty zostały zawrócone znad Krakowa z powrotem do Warszawy. trzeciej próby już nie podejmowałam, bo byłam zmęczona i chciałam wracać do domu... tak więc urlop w Krakowie przepadł, ale odezwę się następnym razem 🙂
moze okolicznosci czasowo-pogodowo-pieniezne beda lepsze  🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
17 marca 2011 22:14
Aimee tylko w cenniku mają bikini głębokie, a to co innego niż brazylijskie - ja bym chciała się pozbyć wszystkich możliwych włosków  😉 robiłaś głębokie czy brazylijskie właśnie?
Kami ja robiłam brazylijskie w Face&Body jakoś z 3 tygodnie temu. i polecam w 100 procentach 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
17 marca 2011 23:34
Ooo, dzięki za info  :kwiatek:
mandi a mozna wiedzieć czy duzo zabuliłaś za wizytę u fryzjera?  👀

mery a czy przez to, że leciałaś aż dwa razy i sie nei udało to dopłacałaś coś, albo czy zwrócą ci koszty biletów?
Mycie, ścięcie, układanie  30 zł  😉
Nie wiem jakie ceny balejażu na przykład, ale dopytam mamę,bo robiła(nawiasem mówiąc sliczny brązowo karmelowy).Ja planuję w najbliższym czasie strzelic sobie refleksy delikatne  😀
wow, to malutko  👍  chyba się wybiorę bo właśnie musze ogarnąć moja kłaki, a dużo tam jest pracowników?  👀
mery a czy przez to, że leciałaś aż dwa razy i sie nei udało to dopłacałaś coś, albo czy zwrócą ci koszty biletów? 

jesli odwołują rejs, to obowiązkiem linii lotniczej jest zapewnienie pasażerowi transportu do danego miejsca bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. jeśli np ktoś leciał do KRK a samolot został odwołany, to można próbować zmieniać rezerwacje na kolejny lot lub linia zapewnia transport do dworca, Ty kupujesz bilet na pociag, a później składasz reklamacje w liniach, o zwrot za bilet + rekompensate za bilet pociagowy. co prawda rozpatrywanie spraw trwa do 30 dni i niewielu osobom chce się w to bawić...

ja nie dopłacałam ani grosza za zmiany rezerwacji, bo mimo tego, że pracuje na lotnisku to kupiłam bilet pełnopłatny a nie zniżkowy, dodatkowo zjadłam obiad na koszt LOTu, a dziś zadzwoniłam do ich call-centera, zgłosiłam reklamacja i pan powiedział, że pieniądze za bilt niewykorzystany wrócą na konto w ciągu 14 dni.
a swoją droga to nie wiedziałam, że tak często latają samoloty kraków-warszawa  👀
new.day na zmianie są bodaj dwie fryzjerki (obok w pomieszczeniu kosmetyczka i takie tam, tipsy,makijaz permanentny itd),jak zadzwonisz to zapisz sie do Ilony koniecznie! Ona jest codziennie od 15 do 20.Profesjonalna i sympatyczna.Popatrzyła na moje włosy,twarz i odrazu wiedziała jak ciąć i w czym mi będzie ładnie.Nic nie narzuca! Ewentualnie sugeruje.Robi nawet bardzo ekstremalne i trudne fryzury.Sama widziałam  🙂 No i zna się na panujących trendach.Widać,ze to jej żywioł  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się