Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Kami, a RE RE KUM KUM na Szablowskiego (Bronowice)? Mieszkam tam (jeszcze dwa tygodnie!) i wiem, że na dole jest coś takiego na co mówią klub malucha właśnie 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
17 października 2013 21:53
Estena niestety to za daleko  🙁 Na Piltza mieszkałam parę lat i tam nie ma problemu z takimi klubami, a zachód krk ma jakiś deficyt...

Hiacynta patrzyłam na to, ale tam można oddać tylko dziecko na godziny (taki żłobek), a mnie chodzi tylko o jakieś zajęcia na które mogę z nią iść.
Estena dopytałam koleżankę, i tak, właśnie koło apteki 🙂
Czy nie znacie kogoś, albo sami nie będziecie może jechac jutro Z Warszawy DO Krakowa?
Po jutrze ja, ale no, w niedziele.
Cholibka, wolałabym na jutro. A w razie coś, mogłabyś zgarnąć kota z Wawy do krk?
Czy Chorzów zalicza się do okolic Krakowa? Z góry przesądzam, że raczej nie...
Doradźcie drogie krakowianki jak znaleźć kogoś z Chorzowa na r-v. :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 października 2013 15:43
Julie, a to nie bardziej Śląsk? 😉
Może popytaj w wątku o stajniach na Śląsku 😉
Aż wstyd się przyznać, ale nie mam zielonego pojęcia o geografii i podziale administracyjnym Polski południowej.
Rok temu grałam dość dużo w tą grę: http://www.gry.jeja.pl/19703,miasta-polski.html i potrafiłam strzelić w każde z dokładnością do kilku km... ale w praktyce na niewiele się to zdaje. 😉
Gdzie najtaniej mogę skserować książkę czarno-białą ok. 130 stron?  czy "powielanie" zalicza się do kserowania każdej strony x1 czy to po prostu robienie większej ilości kopii jednej strony?  😡
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
26 października 2013 19:51
Czy Chorzów zalicza się do okolic Krakowa? Z góry przesądzam, że raczej nie...
Doradźcie drogie krakowianki jak znaleźć kogoś z Chorzowa na r-v. :kwiatek:

A chodzi o Chorzów, bo to faktycznie miasto sąsiadujące z Katowicami czy o Chrzanów, bo to znowu okolice Krakowa. Co potrzebujesz? Bo i tu i do Chorzowa moge wpaść przy okazji wizyty u mamy w Katowicach...
Kto nie musi, niech dziś się nie pcha do centrum autem- zatkane całkowicie.  🙁
Ah święta, studenci wracaja na swoja prowincje  👿
Bardziej okolice cmentarzy.
szukam jakiegoś fajnego, w miarę taniego miejsca (wiadomo, studencka kieszeń raczej nie jest zbyt wypchana), w którym można wypić dobrą kawę czy zjeść pyszne tiramisu 😉 Możecie coś polecić sprawdzonego?
Był ktoś wczoraj na Billy Talent w Studiu  😍 ?
Ja! Było lepiej niż świetnie! Pomimo że nie było czym oddychać, z nagłośnieniem też było różnie, ale to jak Ben martwił się o pierwszy rząd, ludzie w stroju królika i słonia i ta cała energia od tłumu wynagrodziła mi wszystko!
lotka13 I to notoryczne polewanie wodą tłumu  🤣  Było rewelaaacyjnie! Śpiewałam wszystko, wyskakałam się, po prostu obłęd...
Moja siostra ma zdjęcie z królikiem i słoniem, pomysł nieziemski  😁
Szukam kogoś do pomocy przy sprzątaniu, Czyżyny. Jeśli macie jakąś poleconą osobę to bardzo proszę o namiary!

edit:  nieaktualne 😉
Nareszcie!! - brawa dla ... publiczności.
Byłam na spektaklu wedle koncepcji nowego szefa raz i też miałam ochotę wyjść trzaskając drzwiami.
O! Jest filmik:

Słusznie: HAŃBA!!!
Dava   kiss kiss bang bang
15 listopada 2013 08:46
Nareszcie!! - brawa dla ... publiczności.
Byłam na spektaklu wedle koncepcji nowego szefa raz i też miałam ochotę wyjść trzaskając drzwiami.
O! Jest filmik:

Słusznie: HAŃBA!!!


Trochę chyba za wcześnie jak dla mnie 😉 więc nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Widzowie byli oburzeni interpretacją teatralną (wulgarną itd.) ?
Poszłam wczoraj ze znajomymi do domu strachów na Floriańskiej.
Polecam wszystkim o mocnych nerwach!!

Link do fb: https://www.facebook.com/LostSoulsAlley

Koszt to 19zł od osoby (min. 2), im więcej osób tym taniej 🙂
Dava- tak. Ja się staram regularnie chadzać do teatrów i tylko Teatr Stu trzyma poziom. W innych od podniesienia kurtyny z niepokojem czekam na obsceniczne, wulgarne wyczyny. I zawsze są. Moja koleżanka się już ze mnie śmieje, bo ja bardzo konserwatywnie podchodzę do teatru. I siedzę i fuczę niezadowolona. Taką zupełnie inną bajką są spektakle operowe w reżyserii Laco Adamika. Przepadam za nimi.Wszystko jest zawsze jak należy z lekkim wietrzykiem świeżości.
Teatr Stary mógłby pozostać takim jak był dawniej. Komu to przeszkadza?
Aż się chce zaśpiewać:
estena   Wariat nad wariaty.
15 listopada 2013 09:11
A co do spektakli to czy był ktoś lub chodzi do operetki w Krk? Potrzebuję rady w jednej sprawie. Może być na PW 🙂
Do operetki nie, ale o operze to ja mogę dużo. Mam obok domu i byłam chyba na każdym przedstawieniu.
Ja, z moim słoniowym uchem, operę pokochałam nad życie.  😍
Strasznie mnie zaskoczył ten filmik. Niemniej jednak cieszę się, że wyszła taka sytuacja. Podobnie jak Tania teatr bardzo lubię, ale do tej pory myślałam, że jest to miejsce na jakimś poziomie. Sama bym nie wytrzymała na takiej 'sztuce'

A do opery wybrałabym się na barona cygańskiego. Ponoć świetny  🙂
(...)
A do opery wybrałabym się na barona cygańskiego. Ponoć świetny  🙂

To akurat operetka.  😉 Ale wystawiana chyba w gmachu opery.
Ja idę niedługo na Trubadura. Verdi i Vasyl Grokholskyi  😍
I znów Pan Laco Adamik. Mrrrr....
Kami - trochę pewnie za późno ale http://centrumpestka.pl/ i polecam stronkę 🙂 http://krakow.miastodzieci.pl/wydarzenia/20:zajecia-dodatkowe/
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1040833,dzien-otwartych-drzwi-muzeow-krakowskich-17112013-program,id,t.html?cookie=1 ktoś się wybiera? wszystko za darmoszkę tylko trzeba sobie zarezerwować bilety mnie ciągnie w podziemia i do schronu jak się czasowo uda to może jeszcze wieża ratuszowa🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się