Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Kami   kasztan z gwiazdką
16 listopada 2013 00:05
Tamtam ozłocę Cię!!! Znalazłam ich jakiś czas temu, ale mieli jedne zajęcia dla dzieci w wieku Moni akurat w czwartki, kiedy my mamy basen (a z niego nie zrezygnujemy  😎 ). A teraz widzę, że jest nowy termin w piątki  😅
Ktoś w Was jadł w ZaKładce? O rety, klimat trochę ęą czy tam ąę ale jedzenie... ojejku  😜
estena   Wariat nad wariaty.
19 listopada 2013 19:00
Dziękuję za rady  :kwiatek: udało mi się dopaść kogoś, kto już był na operetce i też polecił mi Baron Cygański, teraz czekam by móc zamówić bilety
dziewczyny potrzebuję dobrego dermatologa z Krakowa  :kwiatek:
estena   Wariat nad wariaty.
20 listopada 2013 14:16
Polecam dr Molik, która przyjmuje prywatnie na ul. Długosza, pomogła mi w problemach skórnych, na które nikt inny nie mógł znaleźć lekarstwa  :kwiatek:
Też polecam dr Molik. Na NFZ przyjmuje na Szwedzkiej 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
25 listopada 2013 08:44
Czy ktoś się orientuje skąd odjeżdżają busy na zator przez brzeźnicę lub na oświęcim przez brzeźnicę i posiada jakiś rozkład jazdy? Potrzebuję szybko info, z góry dziękuję  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
25 listopada 2013 09:05
Gdzie oprócz Nowego Kleparza kupię jeszcze łososia bałtyckiego  👀 i w jakie dni?
Gdzie oprócz Nowego Kleparza kupię jeszcze łososia bałtyckiego  👀 i w jakie dni?

Taki dość dobry rybny sklep jest na ul. Wieniawskiego. Boczna Pilotów. Jakby za Almą.
Ale nie wiem czy jest i w jakie dni.
Kami   kasztan z gwiazdką
25 listopada 2013 09:45
W tamtych rejonach niestety już rzadko bywam  🙁 wszystkie rybne, które znam mają tylko norweskiego, a na kleparz mi ciężko z małą podjechać...
estena Busy przez Brzeźnicę to z reguły tylko na Zator, na Oświęcim jeżdzą przez Alwernię 😉
Te brzeźnicowe odjeżdżają spod Galerii Krakowskiej - albo z tego nowego parkingu przy Pawiej (tam większość jeździ) albo z ul.Ogrodowej. Co do rozkładu, to niestety pewnie tylko u busiarzy.
Kami   kasztan z gwiazdką
25 listopada 2013 11:22
Dziewczyny szukamy osoby (dziewczyny/kobiety) do pomocy na stoisku z biżuterią na targach bożonarodzeniowych na Rynku Głównym. Targi startują w ten piątek i trwają do 6 stycznia. Stawka to 10zł/godzina, około 12-13 godzin dziennie, dni do dogadania (mamy jeszcze jedną osobę, więc można się wymieniać). Warunki trochę ekstremalne, ale w budzie jest piecyk więc ogrzać się można, trzeba mieć porządne zimowe ciuchy. Potrzebujemy miłej, kontaktowej osoby, myślącej (w zeszłym roku dziewczyna poproszona o rozmienienie 50zł wróciła z workiem miedziaków....), miłe będzie doświadczenie w handlu. Popytajcie rodzinę i znajomych, może ktoś chce dorobić (a można naprawdę sporo  😉 ). Wszelkie pytania i "zgłoszenia" bardzo bym prosiła słać na biuro @ faveo.com.pl - bo to mąż będzie się tym głównie zajmował  🙂

Modów bardzo proszę o nieprzenoszenie do wątku o pracy, bo to ogłoszenie tylko do krakowiaków i pilne  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
01 grudnia 2013 18:35
Up! Dziewczyny naprawdę żadna z Was ani Waszych znajomych nie szuka pracy  👀 a podobno bezrobocie...
szukają, ale prawdopodobnie nie szukasz studentki dziennej, która o 12h wolnych żeby iść do pracy może pomarzyć
Dokładnie miałam to pisać 🙂
Ja już prawie się zdecydowałam napisać, ale nie chcę wyjść na niesolidnego i wybrednego pracownika 😉 Po przemyśleniu - studia dzienne, zajęcia rozbite tak, że mam okienka 2-3 godzinne, przyszły weekend mam zaplanowany i jeszcze do tego mam problemy reumatyczne i nie wiem czy bym przetrwała na zimnie tyle godzin 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
02 grudnia 2013 07:47
Wiem niestety co to studia dzienne i jak ciężko wtedy coś zorganizować  😉 ale nawet wśród naszych znajomych ciągle słyszę, że ktoś nie ma pracy i szuka, a jak mówimy co i jak to się zaczyna wybrzydzanie... I bynajmniej nie mówię tego o Was, tylko to paranoja, że teoretycznie mamy na pęczki bezrobotnych, a jak przychodzi co do czego to nie ma komu pracować. I tak jest drugi rok z rzędu.... A jak już słyszą, że trzeba będzie pracować w święta, sylwestra i nowy rok to z reguły śmieją nam się w twarz  😵
estena ChemiK

czy do pani dr na NFZ trzeba mieć jakieś kierowanie?
ile kosztuje prywatna wizyta?

edit: literówka w nicku
prosze wpisuj dokladnie nicki. Na NFZ nie trzeba skierowania. rejestracja czynna od 7.30 ale zeby sie dostac trzeba buc juz przed 6 w przychodzi (bylam 2 tyg temu)
A jak już słyszą, że trzeba będzie pracować w święta, sylwestra i nowy rok to z reguły śmieją nam się w twarz  😵


Święta, sylwestra i Nowy Rok, to ja bym akurat bardzo chętnie, bo wtedy mam czas, a tak to durny plan na uczelni sprawia, że nie mogę praktycznie nic złapać. Z mojej grupy praktycznie nikt nie pracuje w wymiarze innym niż ulotki :/
estena   Wariat nad wariaty.
06 grudnia 2013 00:05
Epikea ja płacę zawsze 80 zł za wizytę prywatną  😉
ChemiK sorki już poprawiłam 😉
ups miałam nadzieję, na jakąś telefoniczną rejestracje

estena 80zł niby nie majątek... Muszę podumać co lepsze.
telefoniczna rejestracja jest. ale wg przepisow na 4 zarejestronawych w okienku przypada jeden telefon. chcesz wszystkie dane na pw? tzn kiedy przyjmuje tele na rejestracje etc?
jeżeli masz coś więcej niż to:
http://gromedicus.pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-dermatologiczno-wenerologiczna/
bo tyle znalazłam, to poproszę  :kwiatek:
Czy ktoś ma namiary na wytwórcę magnesików na lodówkę wedle własnego projektu?
Tanio, z dobrym dojazdem, lub dojazdem do Klienta.  🙇
Kami   kasztan z gwiazdką
06 grudnia 2013 14:49
Tania znajomi robią magnesiki ale drewniane, ręcznie malowane. Tylko musiałabyś zamówić większą ilość.
Tania znajomi robią magnesiki ale drewniane, ręcznie malowane. Tylko musiałabyś zamówić większą ilość.

Dziękuję, ale mam własny malunek i wolę taki cieniutki magnesik magnesik.  :kwiatek:
Znowu szukam eleganckiej restauracji, tym razem w pobliżu Hotelu Puro/Galerii Krakowskiej. Spotkanie biznesowe. Możecie coś polecić? Z góry dziękuję  :kwiatek:
Na restauracjach się niestety nie znam, więc nie pomogę.
Natomiast zadam pytanie - znacie dobrego lekarza reumatologa, który mnie nie będzie spławiał, najfajniej żeby przyjmował na nfz. Trochę biedna teraz jestem, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy dużo wydałam na innych lekarzy, a jestem w kryzysowej sytuacji jeśli chodzi o moje zdrowie...
Pytam tutaj bo najbardziej urzadza mnie Kraków i najbliższe okolice. Szukam KROWY! Takiej zwykłej Mućki do pogłaskania. Mi krowy nie obce, ale Przyjaciółka zawsze chciała tak z bliska krowe zobaczyć, pogłaskać. Któraś z Was może udostępnić?

Edit: literówka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się