Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Dziękuję  :kwiatek:
To i ja zapytam, bo przede mną wesele przyjaciółki w Krakowie. Totalnie nie znam się na fryzjerach, a potrzebuję kogoś kto ogarnie moje cienkie włosy-nic i tak pospina, żeby noc przertrwały.
Okolice Kazimierza najlepiej, bo tam wesele. Możecie polecić kogoś, kto zrobi dobrze a nie usadzi do uczącej się praktykantki, która utopi mnie w lakierach? (nie żebym coś miała do uczących się- mam jednak takie niefajne wspomnienie z jednej z wyjściowych fryzur).
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 czerwca 2017 09:51
To ja też okołoweselnie - musze zwęzić sukienkę bo schudło mi się znacznie, pytanie kto zrobi mi to porządnie, w miarę szybko i nie za kosmiczne pieniądze? Macie jakąś krawcową do polecenia? 🙂
Z czystym sumieniem mogę polecić krawcową przy rondzie wyjazdowym z Wieliczki w stronę Gdowa. Umie zrobić cuda za rozsądne pieniądze.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2017 16:54
Pomadka, no patrz, akurat dzisiaj mi się problem 'sam' rozwiązał, miałam tu akurat wejść i przekreślić ^_^ ale nie zginie, zapamiętam, ktoś pewnie się też poczęstuje poleceniem 🙂
Wykruszył mi się nocleg na dziś i szukam czegoś godnego polecenia w Krakowie - nie wyrywającego portfel (150zł to jest maksimum!!!!), najlepiej ze śniadaniem i parkingiem. Hoteli i zajazdów milion, w Krakowie bywałam tylko przejazdem.
Polecam hostel Moon na Kazimierzu, ceny właśnie ok. 150 zł pokój/noc.


Potrzebuję odwiedzić ortopedę,najchętniej ogarniętego w kolanach, może być prywatnie. Znacie kogoś takiego?
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 czerwca 2017 07:26
DeJotka, ja mam ale w Warszawie. Ortopeda traumatolog, spec od leczenia bezoperacyjnego, więc jeśli w Krk ktoś Ci powie, że tylko krojenie, to jedź do niego, Luboiński 😉
W Warszawie też może być, bo właściwie żyję między dwiema stolicami 😉 Dzięki 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 czerwca 2017 09:31
DeJotka, polecam, magik ortopedyczny 🙂
W Krk masz dr Kruka, dr Felusia i dr Gonciarza 🙂
Do Kruka są długie terminy, ale to mega polecany specjalista kolanowy.
http://rehabilitanci.org.pl/ortopedia-2/ prywatnie, terminy długie, ale zdarzają się cuda.Chomicki-Bindas
Dzięki wielkie  :kwiatek:
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
05 lipca 2017 14:55
Witam 🙂
Poszukuję jakiegoś dobrego salonu fryzjerskiego. Chcę rozjaśnić włosy z bardzo ciemnego brązu i nie mieć spalonych wszystkich włosów. No i nie chcę znów chodzić z kolorem musztardowym na głowie.
Polecicie jakieś miejsce? 🙂
ja polecam Kreatora na Kobierzyńskiej. Jako bonus mają doskonałe ceny. Kamila Bałdys  https://www.facebook.com/KreatorKamilaBaldys/
Czy polecicie jakiś nocleg dla dwóch osób w Krakowie? Koniecznie przyjazny psom, będziemy z labradorem - potrzebujemy czegoś na 2/3 noce w październiku, bez żadnych dodatkowych atrakcji 🙂
Aparthotel Mały Kraków lub Aparthotel Station, oba rzut beretem od dwroca i rynku, przyjazne zwierzakom 😉
Aparthotel Mały Kraków lub Aparthotel Station, oba rzut beretem od dwroca i rynku, przyjazne zwierzakom 😉


Dziękuję za namiary, zaraz sobie obejrzę. Generalnie do Krakowa jedziemy na koncert, będzie to końcówka naszego urlopu więc dzień po będziemy jechać już do domu. Zależny nam tylko na noclegu i miejscu przyjaznym psom. Jesteśmy zmotoryzowani i niekoniecznie zależy nam na samym centrum Krakowa. Byłoby też miło gdyby ceny nie zwalały z nóg 😉

Usunęłam zdublowany post.
Heloł baby, szukam jakiegoś sensownego fryzjera, tak pomiędzy panią Bożenką z osiedla, a jakimś ą ę Żeli Papą, żeby mi doradził co do facjaty przypasuje i spoko ściął, ale nie żądał kokosów. To raz.
A druga sprawa - fryzjer, który po prostu mi pofarbuje kłaki na jakiś szalony kolor i nie będę musiała sprzedać konia i nerki. No i przy tym włosów nie zniszczy.
Nie bylam, ale sporo mojego fejsbuka tak i wygladaja super. Wyguglu sobie i zapytaj - Viru czesze hery.
Ooo, dzięki wielkie, w sumie wygląda jak to, czego szukam, na pewno zadzwonię!
Gdzie wykonać kubki z nadrukiem (zdjęcie)?
3 kubki, 3 różne zdjęcia, jako prezenty dla osób w firmie.
Gdzie, żeby były ładne zdjęcia (dość dużo detali na zdjęciu, więc musi być szczegółowy nadruk)? Cena nie gra większej roli, ale wolałabym nie zapłacić więcej jak 40zł za sztuke.
Pomocy!  :kwiatek:
ja robilam w empikfoto i jak dla mnie wyszli to 🙂 sama robisz projekt 🙂
żaczkowa   gone with the wind
26 listopada 2017 19:53
Krakusy, gdzie znajdę solidny i niezbyt wygórowany cenowo serwis telefonów? Mam szybkę do wymiany, jak na razie pytałam o wycenę w 3 punktach i różnica wynosiła 35% ceny 🤔wirek: i to nawet 2 w tej samej galerii, 80 m od siebie
P.S. najchętniej jeszcze jakby telefon zastępczy na czas naprawy dali, to byłabym wniebowzięta 😀
Mam nadzieję że nie dostanę opr za reklamę, ale nie jestem powiązana z tą firmą.
Zapytaj tutaj https://www.facebook.com/e11mtlab/ telefonu zastępczego raczej nie dają, ale mają (mieli) baaaaaardzo konkurencyjne ceny i mega szybki czas naprawy (nieraz w tym samym dniu). Napisz na fb do nich, to na pewno Ci powiedzą jaka cena i czas.
żaczkowa   gone with the wind
27 listopada 2017 10:15
O matko, toż to 100 metrów ode mnie! 😅 dzięki, już piszę :kwiatek:
[quote author=żaczkowa link=topic=751.msg2733900#msg2733900 date=1511777709]
O matko, toż to 100 metrów ode mnie! 😅 dzięki, już piszę :kwiatek:
[/quote]

W takim razie mieszkasz gdzieś koło mnie 😀 jeszcze okaże się że się znamy 😀

edit. znamy...  ale świat jest mały 😀
żaczkowa   gone with the wind
28 listopada 2017 12:55
ChemiK, haha ja nie ogarniam, nie mam pamięci do ludzi totalnie 😀 konie to co innego...
Kurde, mam ten problem, że w moim Szajsungu ponoć razem z szybą do wymiany jest cały panel. Teraz nie wiem czy w ogóle opłaca się go remontować 🤔wirek:
Czy ktoś może mi polecić dobrego okulistę, ale też nie za drogiego? Najlepiej okolice Zakopiańskiej, Borek Fałęcki, Łagiewniki i na trasie do centrum, ewentualnie coś w centrum (niedaleko Galerii Krakowskiej). Będę wdzięczna.
żaczkowa ile ci powiedzieli za wymianę wyświetlacza? mój Galaxy pare dni temu zaczał migać a teraz jest czarny przez wiekszosc czasu.. Wczoraj zapytalam w serwisie to wyszło okolo 200zł w zwyż... Troche ból..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się