Konie czystej krwi arabskiej

Złota była zajezdzana naturalnie, co jej absolutnie nie przeszkadza w obecnym treningu klasycznym. Pewna jestem  ze cholernie duzo pomogło. Ze dzięki takiej własnie zajazdce Złota jest jaka jest pod siodłem czyli : odważna, kontaktowa, niebrykająca, ufajaca jeźdźcowi...

Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 stycznia 2010 19:38
Araby są wrażliwe i nie lubią niesprawiedliwego traktowania.
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2010 08:03
A mój arabek był klasyczny, ale ponieważ jego właściciel uczył go ścigać się z autem, Płomień wściekał się jak dotykało się jego pycholka i ma problemy z emocjami, szybko popada w panike, są też momenty gdy popada w katatonie. Więc teraz jest sznurkowym koniem, bardzo polubił pana Carrot sticka, line i swój halterek.
Averis   Czarny charakter
14 stycznia 2010 08:20
Wojenka Myślę, że każdy koń nie lubi niesprawiedliwego traktowania- tylko po prostu jedne dają temu wyraz bardziej niż inne.
Czasami mam wrażenie, że z arabów robi się takie nadkonie zapominając, że to dalej tylko zwierzęta 😉 To nie żaden przytyk, tylko moje prywatne odczucia, bo araby lubię  :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2010 08:49
Może masz racje, ale wg mnie każda rasa się czymś charakteryzuje🙂 W moim odczuciu folbluty to też bardzo wrażliwe konie, ale to już osobny temat 🤣
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 stycznia 2010 08:57
Jeździłam na TWK na oo i xx...XX owszem,są wrażliwe,ale można je zmusić do wielu rzeczy, o które araba trzeba ładnie poprosić 😉
Araby są b.inteligentne,dlatego dużo kombinują.Może to być w pracy zarówno ogromną zaletą jak i wadą 😉 .Nadinteligentny koń często sprawia kłopoty  🤣
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2010 09:52
Mój arab próbuje mnie pokonać na wszelkie sposoby swoją inteligencją 😵 Aż czasami nie mam siły, ale jak zauważy że na mnie to nie działa i też jestem inteligentna, i opanowana, to idzie za mną jak pies 😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 stycznia 2010 13:17
Atamanka Piękny konik!
Mi wpadł w oko Erson z m arabians, ciekawa jestem ile ma teraz w kłębie i w jakim przedziale cenowym jest.  Kochany! 💘
zmierzyć mogę dzisiaj, ale cen nie znam
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 stycznia 2010 15:18
Moj zarośnięte chłopaki  😍



Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 stycznia 2010 15:28
Wojenka, Cudne te twoje chłopaki 🙂 🙂

A twoja stronka się nie wczytuje ani w podpisie ani w profilu.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 stycznia 2010 15:32
Mamy chwilową awarię...
Postaram się ją przywrócić do życia.
Zoyka z dzis
heh i tak nie umiem zrobic ładnego zdjęcia
w rzeczywistosci duzo ładniejsza

Pia nie lubi fotografii- prawie na wszystkich zdjęciach odwraca sie... zadkiem. Pewnie przez do ofutrzenie🙂 Ale jest przeprzekochana, zresztą obydwie to Księżniczki 😍
Wojenko- Muja piękny!!  Jakie dodatki do paszy dajesz? Napakowany nieźle i widac ze kawałek konia z niego.
Moje dziewczynki dosc drobne są... mam nadzieje ze do wiosny podskoczą w góre, szczególnie Pia.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 stycznia 2010 17:09
Dziękuję, no właśnie -jak na grudniowej prezentacji widziałam jego rówieśników to się zdziwiłam,że on dwa razy taki  🤣
Od września tylko owies +  witaminy lub algi morskie 🙂 No i marchew,jabłka z tych pure nature 😉
Ciekawa jestem Twojej Zoyki na żywo...
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
14 stycznia 2010 17:13
Wojenka ,świetnie chłopaki wyglądają a mały Ci rzeczywiście rośnie jak na drożdżach, goni tatusia i chyba go jednak przerośnie 😉.

To jeszcze dorzucę kilka moich zimowych kobitek🙂.






Wojenko- pięknie rośnie, a Twoje zdjęcia mrrr 😜 Zapraszam w odwiedziny do nas 😅

Kawusia- stadko super, Anatolia slicznie wygląda 😉Ethne juz taka duża, jak ten czas leci.... juz niedługo panna chyba do krycia będzie, planujesz kryć?
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
14 stycznia 2010 17:51
Złota dzięki, Ethne kończy w lutym ...2 lata, jest mega baba, dorównuje wzrostem Anatolii która ma 155 w kłębie, niektórzy radzą ją pokryć żeby przyhamować wzrost, ale nie mam serca takiego dzieciaka 😉.

Twoje dziewuszki też słodziutkie, chętnie bym na żywo Twoje stadko popodziwiała, może na wiosnę 🙂...
ups Kawusia- cos mi sie ubzdurało ze Ethne konczy 3 lata... faktycznie mega Księżniczka🙂

dzis wieczorem wziełam do stajni aparat.. po derkowaniu na noc udało mi sie sfotografowac to:
co ty mi załozyłas? co ona jeszcze wymysli?🙂
edit- dodałam zdjęcie
Ethne boska 😀
Rośnie faktycznie duża ,Ghaz Dżakira też już przerosła Ghazuźkę  ale drobinka z niej,szkoda mi ją kryć jako trzylatkę ,Ghaza w jej wieku to już wielka kobyła była.Z zajeżdżaniem też czekamy do jesieni bo mi dziecka szkoda.
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
15 stycznia 2010 08:10
No patrz orjentica, te Etnodronsy to takie delikatne są, Ethne idzie w górę niesamowicie ale cała reszta drobna i dziecięca, głuuuugie szpułe nogi, wąska dupka, też czekam aż się z niej kobyła ramowa zacznie robić a nie taki pająk, ale ma jeszcze czas 😉.

Złota drekujesz swoje maluchy???
Kawusia, niedawno zaczełam derkowac na noc, musze przyzwyczajac do derek ... Pia ślicznie sobie sama ja zdejmuje, Zoya próbuje ale jej nie wychodzi..🙂

Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 stycznia 2010 09:02
Zlota robi z nich pudle 😉 😉 😉
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
15 stycznia 2010 09:41
Złota, rozumiem że chcesz u siebie kierunek pokazowy rozwijać 🙂? Jakies plany na ten sezon, pokażesz gdzieś swoje maluchy?
e tam odrazu pudle 🤣

to ze byc moze pojada do Białki to nie robi z nich pudli...  Maja byc i pięknie i dzielne 😁 ale na ''dzielne'' to za młode jeszcze...
Spoko spoko z moim podejsciem dziecinstwa im nie zabiore..
Wojenko- Twój Muja tez do Białki chyba wyruszy..?

fajnie jest przygotowac modziaka do pokazu. Jest motywacja do codziennej pracy, konsekwentnej, maluch sie uczy, tu kapiel, tu przyczepa, nowe miejsce.. Na zle w przyszłosci nie wyjdzie🙂 Oczywiscie  spokojnie i z głową.. bez parcia na sukces.

Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 stycznia 2010 10:34
Pewnie się pokaże, ustawiać się już umie  😁
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
15 stycznia 2010 11:06
Ja pierniczę, to ja do Białki się wybiorę bo będzie komu kibicować 🙂!
Że wojenka umie ustawić to wiem a Ty Złota też sama trenujesz swoje konie, czy gdzieś wysyłasz do treningu? Ja to wogóle nie wiem jak się zabrać za taką naukę ustawiania...a wydawało by się że tak prosto 🙂.
uczę się Kawusiu...codziennie przy nich sie ucze 😵
tzn staram sie.. popracowałam troche przy szkoleniu, popatrzyłam, spróbowałam przygotowac Złotą, udało sie.. a teraz sie bede uczyc na maluchach..
Wcale nie jest takie łatwe...ale pomalutku, spokojnie...
majek   zwykle sobie żartuję
15 stycznia 2010 11:26
Kurcze, dzień przed tym, jak kupiłam Esa, poprzednia właścicielka trenowała na nim golenie  😵

Złota będę Wam kibicować na odległość....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się