Konie czystej krwi arabskiej

Trzymam kciuki i czekam na relacje zdjęciowe we wrześniu 😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
15 lipca 2014 07:08
ojej cudny kon ale rzeczywiscie cywilizacja 21 wieku go nie dosiegla....



Ja zagladam z mala prosba - chcemy wygrac cos milego dla Armaniego - moze komus nasze zdjecie sie spodoba i odda na nas swoj glosik? Trzeba polubic strone organizatora. https://www.facebook.com/hkmpl/app_278570008849002?app_data=31

Za pomoc dziekujemy!!  :kwiatek:
Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie stoi Welon?
Zależy mi na stanówce tym ogierem.

http://www.bazakoni.pl/welon-zen-wyprawa
Córka Pirueta 5-ta na MEMJ w rajdach ! 😀
KLIK

szamanka
Polubione 🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 lipca 2014 09:39
Dziekuje 🙂   :kwiatek:


Mala aktualizacja zdjec mojego siersciucha ^^  😍


EDIT: zmiana rozmiaru zdjecia


Szamanka ma chłopak urok.  😍

(ale zaraz dostaniesz ostrzeżenie za wielkość zdjęcia)
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 lipca 2014 12:57
kurcze kombinowalam z ta wielkoscia i dalej zle?? ehhh... kombinuje dalej 😉

Powinno juz byc dobrze 😀


EDIT: zmiana rozmiaru zdjecia


Nadal źle.
Najlepiej wstawić do galerii, która sama zmniejsza zdjęcia do regulaminowego rozmiaru.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 lipca 2014 14:00
Być. dziekuje za rade  🙇 :kwiatek:
edit
To i ja dołączam do tematu 🙂
Edana, prawie dwa miesiące moja 🙂
Śliczne te Wasze koniska  😍
anka_tbg93 witamy w wątku. Rodzinnie się robi - masz bratanicę mojej rudej. Podobieństwo rodzinne mocno widoczne  😉
Napisz coś o niej więcej.  :kwiatek:
czesio jesteś niesamowita  💘  💘 Czekam niecierpliwie na wrzesień. Mimo wszystko widać, że to ładny koń. Czy to wałaszek czy ogier? Jak ma imię?
Dziewczyny piękne te Wasze koni  😜
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lipca 2014 06:57
anka piękna jest, sliczna główka;-)


tylko moja niby arab a nie podobna hehehe  xD
derby dlaczego niepodobna? Ładna jest przecież.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lipca 2014 07:23
nie ma urody typowo arabskiej, sporo ludzi mnie pyta najwyżej czy ma coś z araba bo trochę podobna;p hihihi
Super wiadomość o Piruecie i jego córce. Również matka tu zagrała ważną role z Forexem, Celebesem, Czortem i Pietuszokiem (same genialne ogiery) w rodowodzie. Można się cieszyć i pytać czemu w Polsce nie ma takich koni z takimi rodowodami
Derby moja tez malo szlachetna, jeszcze umiesniona jak kaban :P
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lipca 2014 07:27
faith Twoja chociaż umięśniona moja jak hmmmm   salceson gruba;d

plus teraz robi....nic

Murat dla mnie to ona najpiękniejsza;d      😍

derby, faith nie znają się ludzie i tyle.  😉

To ja lubię obserwować miny ludzi na wsi, jak idę z rudą na spacer i często nas ktoś zaczepia porozmawiać, i wtedy zwykle jest:
- Jaki ładny koń, taki elegancki... Jaka to rasa, bo taki ładny, jak arab po prostu...
- No bo to jest arab  🙂
- Ojej, naprawdę? Prawdziwy arab... <oczy cztery razy większe, bo jak to, środek wsi i "prawdziwy arab">

Moja też gruba, choć mięśni jej nie brak. Ale i tak w tym sezonie nie jest nawet w połowie tak gruba, jak była w zeszłym - to mnie pociesza.  😎
Derby To moze paradoksalnie wyszlachetnieje 😀 ja tez teraz mialam 2 tyg przerwy, bo upaly takie, to juz troche brzuch sie obnizyl, a teraz jeszcze zeby do roboty, wiec przestawiam na hacka poki lekarz nie dojedzie, nie wiem jakie beda efekty 😉
Ktos z was jezdzi na hacku?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lipca 2014 07:33
Faith może hihihi


eliza chyba na hacku śmiga swoją🙂

Murat no u mnie też czasami takie zdziwienie, nie wiem dlaczego...heheheh
Wszystkie są piękne 😍
derby e tam, co się przejmujesz ludźmi, ważne, że we dwie tworzycie super team. Ja uwielbiam oglądać wasze filmiki.
Mój "aparat" znowu wczoraj wysadził z siodła koleżankę ale twarda była z niej sztuka, wsiadła ponownie i po kilku moich radach chodził jej jak w zegarku 😉 Potem wsiadłam ja i byłam zachwycona, stara się chłopak jak może- uwielbiam tego konia 💘
Na hacku chyba jeździ / jeździła Być.?

Moja też dwa tygodnie nic nie robi, ale nie przez upały, tylko przez deszcze. U nas codziennie burza, wszystko nasiąkło wodą jak gąbka, o placu można zapomnieć, o terenie tym bardziej, nawet halę nam podmoczyło chwilowo, na szczęście już wyschła.

derby no bo wiesz, arab to przecież kosztuje grube tysiące euro, to taki konik dla piosenkarzy i biznesmenów, a nie że "zwykłe ludzie" mogą sobie takiego kupić.  🤣
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lipca 2014 07:42
Murat właśnie o Być piszę, Eliza🙂


no tak, jak ktoś araby tylko z tv zna to nie dziwne  xD

larabarson dzięki!  :kwiatek:
Myślę, że na takich wsiach jak u nas, gdzie ludzie jeszcze gwarą mówią, a konie to są do pługa ewentualnie do bryczki, to araby chyba głównie właśnie w telewizji się widuje. (swoją drogą takie miejsce 30 km od Krakowa...  :icon_rolleyes🙂
To ja wam pokaze konika dla piosenkarzy w wersji kaban  😂

Oj tam kaban, dobrze utrzymana po prostu.  😉
Moja i tak grubsza.  🍴 (tylko fotki nie mam dla potwierdzenia)
faith ja jezdzilam troche na hacku 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się