Konie czystej krwi arabskiej

Wlasnie sobie uświadomiłam ze mam pol brata Pepity w stajni, Perseusza😀
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
17 sierpnia 2015 18:56
Bronze oczywiście, że bezcenne! Ale Niuń jest śliczny! I jaką grzywę ma  😜 Na co dzień nosi w warkoczu?
Bronze piękny twój rumak.
A ja się chciałam zapytać o klacz z licytacji siwa w jabłkach? Dla mnie była naj naj.
anil numer 😉 Połowa aukcji to były siwe klacze.
Bronze   "Born to chase and flee.."
17 sierpnia 2015 19:41
Iwona - i tak i nie. Zależy od pogody. Warkoczykuje tylko w sezonie błotnym i przeplatam co kilka dni. Teraz lata "na dziko" ;-)
Dziękuję za miłe słowa  😍
Bronze, Piękny ten Twój rumak 🙂

To ja jeszcze wkleję dwa własne zdjęcia wczorajszych bohaterek 🙂

Wieża Róż


Georgia
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
17 sierpnia 2015 21:06
Georgia świetnie wygląda!
Chyba nie spotkałam w Michałowie konia który byłby brzydki 😉 A niektóre siwe to były tak śnieżonobiałe że aż dawało po oczach ;D
Za to El Omari... czysta wypolerowana miedź! Niesamowity 🙂
Georgia wymiata!!!

Macie jeszcze jakieś własne fotki z Janowa? Wrzućcie coś, plis  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
17 sierpnia 2015 21:32
Mi się podobała najbardziej Febris 😀
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 sierpnia 2015 05:18
Vesna a masz może zdjęcie Wachlarza?
Alten mnie Febris też złapała za oko, a druga Cyraneczka. Choć niby nie jest to moja ulubiona maść, no ale tym razem... 😉
iwona9208, nie. To są zdjęcia które zrobiłam w Michałowie 🙂
Nie byłam w Janowie Podlaskim. Jakby co to mam nagrane trochę aukcji, ale jeszcze nie zdążyłam tego przejrzeć.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
18 sierpnia 2015 07:30
Mnie w Michalowie urzekla Pustynia Kahila oraz Empire. Wymalowane, nabuzowane emocjami wygladaja zupelnie inaczej niz w stajni 😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 sierpnia 2015 08:15
iwona9208, nie. To są zdjęcia które zrobiłam w Michałowie 🙂
Nie byłam w Janowie Podlaskim. Jakby co to mam nagrane trochę aukcji, ale jeszcze nie zdążyłam tego przejrzeć.

Ale Wachlarz w Michałowie stoi  😉 Myślałam, że masz go uchwyconego  😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
18 sierpnia 2015 08:35
Lara ja mam jakas fote Wachlarza z poczatkow sierpnia - podesle Ci 😉
Ale Wachlarz w Michałowie stoi  😉 Myślałam, że masz go uchwyconego  😉

No właśnie poszukałam w necie co to za koń i zauważyłam swoją niewiedzę 😉 Nie zwrócił wówczas mojej uwagi. On pewnie stoi w tej stajni z ogierami gdzie nie można wchodzić? Pewnie go nie widziałam, ale na zdjęciu stadniny widzę że piękny koń 🙂

Jak już tak piszę o Michałowicach, to napiszę że świetne miejsce 🙂 Polecam wszystkim serdecznie żeby sie wybrać chociaż na małą wycieczkę 🙂
I takie dwie historie z uśmiechem...
Idę sobie przez stajnię przy ujeżdżalni, w jednych boksach są konie w innych nie ma. W boksach Lucki i Lotos nie ma... ale jak wrać w druga stronę to się okazało że jednak są... takie dwa małe kucykowe smarki ;D
I druga historia. Możesz mieć końską błękitna krew, osiągnięcia, być piękny, zadbany i wychuchany, mieć dostojne imię Kabsztad... ale jak przyjdzie co do czego to i tak nazwą Cię Kapciem i potraktują jak każdego innego konia ze zwykłej szkółki  😉

Nie "siedzę " w arabach 😀, ale co to było na filmiku w TV -takie kare? Rzadka maść u arabów 😉
Możesz mieć końską błękitna krew, osiągnięcia, być piękny, zadbany i wychuchany, mieć dostojne imię Kabsztad... ale jak przyjdzie co do czego to i tak nazwą Cię Kapciem

Ha ha ha  🤣  😂
Poprawiłaś mi humor na cały dzień.
Marlin, ostatnio wspominałaś o olejku do włosów z Rossmana - o jaki konkretnie chodzi? 😀 Mogłabyś podać pełną nazwę lub wrzucić zdjęcie? :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 sierpnia 2015 16:44
Nie "siedzę " w arabach 😀, ale co to było na filmiku w TV -takie kare? Rzadka maść u arabów 😉

Podlinkujesz gdzie to?  🙂

Vesna no Wachlarz to teraz piękny jest na swój sposób... 🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
18 sierpnia 2015 18:16
Ja mam takie mniej oficjalne zdjecia z Michalowa, rowniez ze stajni ogierow czolowych, gdzie wejsc rzeczywiscie nie wolno, ale ze ja swiezo po slubie to dyrektor sie zgodzil 😉

Vitorio TO



Grafik ze swoim wiernym fanem, czyli moim meżem 😉



Dziadzio Ekstern



Poganin



Kabsztad



Ganges - niestety nie byl zadowolony z obecnosci w boksie i zdjecie tylko przez kraty ;(



Equator



Eryks



Empire



Złocień



Oraz Emily - klaczka ktora skradla mi serce  💘

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 sierpnia 2015 19:58
Dziewczyny, mamy fajne warsztaty fotograficzne we wrześniu oraz sprawność psycho-fizyczna dla jeźdźców, zapraszam:

https://www.facebook.com/events/1615212675377721/
https://www.facebook.com/events/1615895331998974/
Kirian dokładnie taki olejek można go dostać w rossmanie za około 17 zł- z dnia na dzień przekonuję się, że bardzo długo niepotrzebnie wydawałam fortunę na końskie odżywki 😉


Dziewczyny piękne koniska, zaczynam żałować, że nie oglądałam aukcji  😉
Bronze piękne zdjęcia 😍
Bronze   "Born to chase and flee.."
18 sierpnia 2015 21:08
merlin - też mam złe doświadczenia z końskimi kosmetykami. Potwierdzam,że olejki do włosów najlepsze. Używam od lat. Włos po nich się nie klei, jest odżywiony i łatwo się rozczesuje.
edit : numer 1 olejek arganowu z Avonu, jak ktoś ma dojście do konsultantki to brać i próbować ;-) Na sobie też  😀
Nie jestem znawcą arabów ale mnie najbardziej przyciągnęło zdjęcie Wieży Róż.  😍
szamanka, ze mną Ganges również nie chciał się kolegować 😉 Wręcz lekko wyciągnął zęby 😉
Ja nie otwierałam boksów, ale przez kraty znalazłam sobie taaaakiego przyjaciela, że ciężko było się rozstać 😉 Monar dokładnie pokazuje gdzie chce być pogłaskany, robi robił rundkę dookoła boksu żeby nie było że jest łatwy😉 i wracał po kolejna porcję miziania 😉))
Bronze co do olejków zgadzam się w 100% 😉 moje odkrycie roku- szkoda, że tak późno  😜
Coś mi dzisiaj pyknęło w kolanie, mam nadzieję, że da się z tym jeździć, bo przy obecnym natłoku pracy w robocie nie dam rady żyć bez hipoterapii  😎
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
19 sierpnia 2015 16:29
Vesna moja dobra kolezanka pracuje w Michalowie, wiec otwierala mi kraty i pozwolila z kazdym koniem sie przywitac osobiscie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się