Konie czystej krwi arabskiej

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 maja 2016 06:18
kto z kącika wybiera się na MP?


Ja ake w roli widza i pewnie przyjadę w niedziele.  Z tego co wiem to chyba matinka się wybiera
[quote author=Wojenka link=topic=752.msg2542595#msg2542595 date=1463169306]
A tymczasem coś bzykniemy  😁

dobre  🤣
co z pobieraniem?
[/quote]
Wojenka bedzie Babcia,a ja ciocia...Siwy sie ucieszy,przyjedzie jego ukochana kalcz...A jak odjedzie to znowu tydzien depresji..
A u nas świętujemy  😀
W minioną sobotę Bellina przyprowadziła nam wspaniałego ogierka po Gaworze.
Otrzymał imię Bellator (Gawor - Bellina/Maruk)

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 maja 2016 10:16
Marek piekny maluch, niech rosnie duzy i zdrowy  😅


U mnie pogoda pozwala na najwyzej lonze i to tylko step i klus niestety, bo slisko i mokro. Trawy nie ma , konie sie nudza i uciekaja. Pastuch porwany chyba w kazdym mozliwym miejscu  😵  , a szukanie koni to ostatnio ulubiona rozrywka wlasciciela stajni. Dzieki Bogu, ze nie uciekaja przed siebie na slepo, tylko na drugie, duze pastwisko jesienne, ale ma ono 30 ha w tym lasy, laki i chaszcze, wiec zlokalizowac je nie latwo 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
17 maja 2016 11:53
ogurek, ze względów logistycznych naturalnie pokryjemy...
Hej, mam pytanie 🙂
Koleżanka szuka dla swojej klaczy ogiera i chciała by coś z synów Nur'a czy coś w tym typie, macie może informacje kto takowego og posiada? Znalazła info o og Mashad ale też nie zna.miejsca pobytu...

A my szykujemy się do lipcowej sesji 😉 żeby też się pokazać trochę lepiej 😉 zamówiłam w końcu zestaw i może coś uda się ładnego cyknąć
Na stronie Ksiąg Stadnych masz wykaz ogierów zgłoszonych w tym roku do krycia. Tak na szybko - wł. Andrzej Szubart og. Haxan
Marek cudny maluch  🙂
Widia moge zapytac gdzie zamowilas takie cudo :O ten zestaw chwyta za oko.. jesli mozesz to podaj prosze namiary 😉 z gory dzieki
Corral1 masz może fb to podam Ci namiary 🙂 cena od 250 e w wersji z tańszymi kamieniami, 400e ze swarovskim 🙂
a jeżeli ktoś szuka tańszych prezenterek ręcznie wykonanych (można założyć na ogłowie), to zapraszam do działu ogłoszeń  😎
Pozdrawiamy :kwiatek:
Marengo co to za przystojniak?  💘
Widia wciąż i niezmiennie, od prawie trzech lat ten sam 😉
Z tym, że aktualnie szczur rekonwalescent, nie przystojniak.. Ale wierzę, że naprawimy 🏇
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 maja 2016 21:16
Co to za zawody były,co jechaliście?
Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
KS "BÓR" Toporzysko, 21.05.2016

Jechaliśmy P1 i N4  😅
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
22 maja 2016 05:23
Epikea gratuluję! 😅 Masz cos z przejazdu ? Na ile % pojechałaś?
Epikea gratulacje!!!  😅 Opowiadaj coś więcej  🙂

A my niestety z niezbyt dobrymi wieściami. Wylazła nam jednak alergia... Robimy badania, na co, póki co podejrzenie, że na pyłki traw.  🤔wirek:
Ruda obecnie na sterydach, mamy tymczasowy zakaz terenowania  😵 chyba że drogami asfaltowymi albo jakoś bokami, żeby nie wjeżdżać w łąki i trawy, ale to niestety jest niemożliwe, więc pozostają nam wycieczki po okolicznych wsiach. Lepsze to niż nic, żeby nie uświerknąć w stajni. A polami serio się nie da - trawa u nas miejscami do połowy uda...
Na szczęście na terenie stajni, gdzie mamy piaszczysty plac, piaszczysty padok i trawę regularnie koszoną, jest dobrze, praktycznie można nie zauważyć, że koniowi coś dolega, także mamy też normalnie jeździć i pracować.
Dzięki dziewczyny.

w P1 61,7%, w N4 58% 🙂

Fotki póki co mam tylko te 2, ktoś focił na zawodach, może uda mi się coś dostać później.
Gratuluję!
Wierzyć mi się nie chce jak ten czas leci :P Już prawie pół roku dzierżawię Erlindo  😀 Ostatnio ja opuściłam się trochę w treningach, galop dalej sprawia nam problemy, choć jest o wiele lepiej.
Ciągle nie mogę zdecydować się czy jechać z nim na MP..po prostu dla nowego doświadczenia  🙄

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 maja 2016 16:19
Serenity no czasu masz juz mało niestety  😉 musisz przemyśleć czy jesteście gotowi na te zawody bo znowu ciągnąć konia tyle km tak aby sobie wystartować to tak bez sensu. No ale to juz sama musisz zadecydować  🙂

Ja dzisiaj Rudego ogarnęłam z rana, wsiadłam bo cos ostatnio słabo chodził. W sobotę zaliczył glebę - szczerze to nawet nie wiem co się stało....upadł na nadgarstki , przygniatając sobie głowę.....musiałam siodło w biegu ściągać bo dyszał i sapał - no według mnie sie poddusił....
Na szczęście po chwili wstał, chociaż miał z tym problem. Postępowałam z nim w ręku, poczekałam aby przesechł i sprawdziłam czy idzie czysto... było ok. Ale nie ukrywam, że najadłam się strachu....

Dzisiaj za to super chodził, dawno tak dobrze nie galopował. Pogoda jak dla mnie masakryczna i w sumie w sobotę było tak samo upalnie i może faktycznie min temperatura przyczyniła się do tego upadku.

Murat Gazon tylko Ci współczuć konia z alergią...na serio. Trzymajcie się

zduśka nie no, będziemy żyć 😉 W stajni jest ok, praktycznie nic się nie dzieje. A ona humor ma dobry, chęć do ruchu jak zawsze, właściwie nie widać, że coś jej jest.
I w zasadzie liczę na to, że faktycznie wyjdą pyłki. Dwa miesiące w roku można przeżyć, wiedząc z góry, że jest problem i co w związku z nim może się dziać.
Nie wygląda umierająco raczej  😎
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 maja 2016 19:22
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 maja 2016 20:11
Wojenka juz na fejsie skomentowałam fotkę  😁 że nawet kurde w spokoju bzyknąć się nie dadzą te paparazzi  😎

Murat-Gazon no na umierająca to nie wygląda  😎 ale sam fakt alergii na pyłki traw sprawia że jest mi słabo haha....Ty no weź koń uczulony na trawę  😂

Wrzucam fotkę Rudego i jego brata  😉

Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 maja 2016 20:16
Jak się jest gwiazdą, to nic nie umknie uwadze paparazzi. Zwłaszcza taki hot temat 😉
Żadne paparazzi tylko zwykłe podglądactwo  😉
Jak już mowa o reproduktorach
córka Gotico
Bronze   "Born to chase and flee.."
23 maja 2016 22:03
Epikea - gratki  😅
Wojenka - to co, trzymamy kciuki za hodowlę małych Mihrabków :-)
Macie Niuna w rzepaku  😁, prawie mi go rzepak zakrył więc takie stacjonarne wyszły:-)
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 maja 2016 22:07
Ale przystojniak  😀
To ja pozdrawiam z moim arabo-quarterem 😉
Lato, slonko, humor dopisuje 😉






Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się