Konie czystej krwi arabskiej

o super! I jaki miałaś rozmiar, pamiętasz może producenta?
Bo mnie czeka mocny tuning u rymarza, ah ta głowa niewymiarowa 😉
epikea aż musiałam to skonsultować z osobą, która go wtedy w nim jeździła  🤣  Na początku miał pożyczonego hooska rozm. cob i było w nim odrobina luzu pod pyskiem, wystarczyłoby dziurkę dorobić. Później znajoma kupiła roz. pony też hooks i w nim niestety paski policzkowe nachodziły na oczy.
Falletta dzięki 🙂 Widzę, że te same problemy, na szerokość ok, ale na długośc trzeba dziurek dorabiać
iwona9208 dziękujemy  :kwiatek: dużo więcej jeździmy, zupełnie zmieniłyśmy ustawienie w którym jeździmy, koń je zupełnie inaczej a do tago jeszcze niestety trochę się stresuje zmianą stajni, a zasadniczo tym, że jeszcze stado jej do końca nie akceptuje 🙁 zmiana stajni to była jedna z moich lepszych decyzji w tym roku, trafiłam na świetnych ludzi, pasjonatówz dużym doświadczeniem i zdrową odrobiną fantazji :kwiatek: teraz postawiliśmy sobie za zadanie utuczenie rudej na zimę, co nie jest niestety łatwe, bo przy obecnej dawce ruchu ( tego wymuszonego- jazdy i niewymuszonego- na pastwisku) strasznie się spala, ale jesteśmy na dobrej drodze  😉

Mój koń dzielnie obala mit araba świra po hubertusie w Gałkowie puchnę z dumy i z niecierpliwością czekam na zdjęcia Pani Cecylii Łąszczak 😍
Mozii, Pięknie się prezentowaliście. 😍

marlin1990, Tyż piknie!  😀

Julie, tak jak mówi Buyaka, teraz Podium wypierają Setzi i Avia.
Dzięki. A powiedzcie (dziewczyny obeznane w temacie endurance), jakie firmy produkują bryczesy rajdowe? Czy w ogóle jest coś do kupienia w Polsce?
Szukając w necie znalazłam firmę którą znałam - StudOne i np. takie gacie marzeń: klik  💘 Ale w Polsce to raczej nie do kupienia.
Wybaczcie offa.  :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 października 2016 13:04
Julie, dziękujemy  :kwiatek:
Dziadek przypakował ostatnimi czasy  😉 Co tym bardziej mnie cieszy  🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 października 2016 18:51
Julie, w Polsce produkuje bryczesy RC Champion - http://www.rcchampion.com/breeches

My ostatnio sobie trochę skaczemy  😍 , szukam dzieciaka, który by na nim postartowal, ale ciężko takowego znaleźć  🙄
[CIACH]
Monic z kontuzją?
Monic z kontuzją?
moze byc, byle chodzil pod siodlem...a tak na powaznie jak ktos cos,to prosze na priv
monic tak na poważnie, to na ogłoszenia jest inny dział...  😉
faluta dziekuje za info
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 października 2016 18:30
Od nas słoneczne fluidy i wspomnienie lata :-)
Bronze
Super foty 🙂

A my się wozimy na nachrapniku hanowerskim - z araba się zrobił rasowy sport pferde  🏇    😀iabeł:

Gosiuus
pamiętam o video, czekam na te z MP, co Ty na to?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 października 2016 19:32
Bronze, jak romantycznie! 🙂

Wesołe jest życie 17 latka 🙂

Bronze   "Born to chase and flee.."
14 października 2016 19:55
Wojenka - toż  to jeszcze dzieciak jest  💘
Epikea - my na hanowerskim od lat. Mam coba z Kavalkade.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
14 października 2016 20:33
Bronze piękne klimatyczne zdjęcia aż chce się powrotu lata!
Wojenka ale z Mihraba grubas  😀 Świetnie wygląda!
Bronze świetne zdjęcia!

Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 października 2016 13:04
Trochę schudł mi na pokazie, ale już z powrotem udało się zahodować trochę sadełka 🙂

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14642462_1504973696183261_7109795334096374230_n.jpg?oh=57d5bb7c6bbfd1414adbfa254227bfb3&oe=589BD4D6[/img]
Wojenka, chyba zapiszę sobie te foty, żeby otwierać je mając Scara w tle i będę oceniać, ile jeszcze powinien przytyć, żeby dobrze wyglądać. 😀
Po półtora roku w końcu do przodu z tłuszczykiem! Pomogły chyba i nowa pasza i odstawienie na oddzielny padok. Przestał się spalać z końmi, potrafił biegać za nimi kilka godzin dziennie... Już złapaliśmy trochę szyjki i klaty, jeszcze dupka. 😀
Złapaliśmy też jakieś przeziębienie/przewianie czy kij wie co... Wet już umówiony.

Bronze
, piękne foty, w sam raz na ścianę. 😀
Wojenka  Ty ukladasz konie po karierze wyscigowej?
Bronze aż się zatęskniło za latem...
Wojenka Mihrab jak zawsze fantastyczny!

A my tak z doskoku z jedną fotką, żebyście nie zapomnieli, jak ruda wygląda  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 października 2016 19:05
Wojenka  Ty ukladasz konie po karierze wyscigowej?


Tak
Sivrite mój koń z etapu kluska przeszedł w stan super suchy myślę, że właśnie przez zmianę końskiego towarzystwa strasznie mi się spala  🙄 jak na nią zjada ogromne porcje paszy i bardzo bardzo powoli przybiera na masie, ale chociaż przybiera, więc się cieszę 😉

Wojenka jak z poszukiwaniem juniora do skoków dla Mihraba?  🙂

Murat ruda jak zawsze piękna  :kwiatek: z resztą tak to zwykle z rudymi bywa 😜

Ja muszę się pochwalić długo wyczekiwanym zdjęciem z Gałkowa: "Takie tam... Siedzę na arabie i trzymam sokoła" 😍 jak widać ruda niewzruszona zaistniałym faktem 😁


Wojenka jaki on jest piękny z każdym rokiem coraz ładniejszy !!
WojenkaPatrząc na te zdjęcia odkrywam w sobie talent fotograficzny  😂

Mihrab piękny, ale mój Siwy też się któregoś dnia załapał:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 października 2016 16:27
marlin, słabo... Chyba sobie daruję.

Alicja, to prawda. Sama nie wiem jak to możliwe? To chyba miłość tak wpływa 😉 Z każdym rokiem kocham go coraz bardziej 😉

RatinaZ
, noo, muszę Cię jeszcze podszkolić  😀  A Siwy to się wtedy udał  😁
Wojenka, 😍 Mihrab jak wino!
Fajne bryczesy RC Champion, ale chyba mnie nie stać.  🤔
Swoją drogą, kilka lat temu mało brakowało, żebym zaczęła u nich pracować (w stajni rajdowej, nie w sklepie internetowym 😉 ).
Chyba nawet trochę żałuję, że do tego nie doszło.

Murat-Gazon, Na tym zdjęciu wygląda jak gniada. 😉
(Czy ona jest źrebna?)

marlin1990, Fajne sobie siedzisz z tym sokołem. 😀
Julie, a bo ona w ogóle wygląda jak gniada, ma grzywę i ogon z dużą ilością bardzo ciemnych i czarnych włosów i ciemniejsze przebarwienia na nogach, włącznie z czarną plamą w okolicy stawu skokowego na jednym tyle  😲 Na wielu zdjęciach, zwłaszcza w słońcu, wygląda jak gniada.
I nie, nie jest źrebna  😀 to "efekt stajni wolnowybiegowej" - u nas wszystkie konie w ciągu około trzech tygodni od końca września zaczynają się toczyć.  😎
(ale już się przyzwyczaiłam, że we wrześniu i październiku wszyscy pytają, czy źrebna  :lol🙂
Ups, przepraszam.  😡 A "efekt stajni wolnowybiegowej" znam z autopsji, konie u mojej teściowej też w wiecznej "ciąży spożywczej".  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się