stajnie na Mazurach

Ponia   Szefowa forever.
10 czerwca 2010 19:24
Jak dobrze pójdzie i ja zawitam do Gałkowa 😉
Nie byłam tam 4 lata.
Gałkowo jest przesympatycznym miejscem. 😉
Bylam na zawodach miesiac temu i odniosłam bardzo pozytywne wrazenie.
O żadnym snobizmie nie bylo mowy

z własnego doswiadczenia. polecam 🙂
Hej
znacie jakąs  stajnie , jak najbliżej Suwałek, w celu przeładowania koni i zatrzymania się może na godzine , dwie?
Hej
znacie jakąs  stajnie , jak najbliżej Suwałek, w celu przeładowania koni i zatrzymania się może na godzine , dwie?

Niedaleko Suwałk ma stajnię forumowa iza90 może warto ją zapytać ?
Ostatnio widziałam sporo koni w gospodarstwie w Sulimach k/Giżycka. Szukając kiedys stajni w tych okolicach nie natknęłam sie na żadną informację o tym miejscu, koni tez wcześniej jakoś tam nie widziałam. Wie ktoś cos na ten temat? 👀
wiem, ze nie ten wątek, ale wyszukiwarka wypluwa mi tylko info: Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów. mimo wpisywanych różnych fraz, dłuższych czy krótszych nie mogę wyszukać odpowiedniego tematu.

Mam pytanko dot. weterynarzy z warm.- maz. w spisie r-v jest tylko kilku wetów, czy ktoś mógłby mi napisać jakie są ich specjalizacje? W razie czego do kogo z czym dzwonić? Kto najszybciej w razie potrzeby dojedzie w okolice Biskupca? No i nie wiem, kiedy ta lista byla uaktualniana, może są jeszcze nazwiska, które nie widnieją w forumowym spisie.
A coś w okolicy Iławy, Brodnicy znacie? Pensjonatowo - szkółkowego, na wakacje z koniem?
konikikoniczynka w okolicy Brodnicy, na wakacje polecam Stajnię Leźno. Przepiękne tereny, mili właściciele, fajna atmosfera. Tylko nie wiem czy mają miejsce, żeby konia wstawić. Trzeba zadzwonić i dopytać.
a jakie stajnie polecacie w Olsztynie? Wiem że na kortowie jest ośrodek jeździecki uwm, byłam tam parę razy ale...nie spodobało mi się. Chciałabym znaleźć takie miejsce gdzie zapłacę więcej ale naprawdę czegoś mnie nauczą, a może znacie jakiegoś fajnego instruktora z Kortowa u którego możnaby brać lekcje indywidualne bo chciałabym rozwinąć swoje skromne umiejętności które ostatnio dodatkowo się uwsteczniają.
Dyplomatka, dzięki 🙂 NA wakacje są dwa plany - albo stacjonarnie do znajomych do Brodnicy na 2 tyg z końmi, albo rajd konny po mazurach, ale tego jeszcz nie wiemy, póki co skłaniamy się ku wyjazdowi w jedno miejsce na 2 tyg 🙂

Poszperam w necie, zobaczymy 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 lutego 2012 18:54
A jeździł ktoś w Ełku na ul. Zamkowej? Do czerwca muszę zdać poprawkę na srebrną odznakę i chciałabym sobie poćwiczyć (przygotować się do odznaki), bo ostatni trening na srebrną odznakę miałam... w czerwcu. Jeden jedyny trening w skokach i jeden trening z ujeżdżenia pod okiem trenera, bo nie miał dla mnie czasu.
Szukam informacji o obecnym miejscu pobytu wałacha arabka, siwy ur.2002 Wanfuczin. Sprzedany spod Suwałk/Olecka.
Polecam stajnie w Mortęgach ok 14 km od iławy a 4 km od lubawy. Uczęszczam tam na jazdę, mają klub do którego z chęcią przyjmują, mają konie rekreacyjne jak i sportowe, na koncie swojego klubu mają trochę osiągnięć. mają padok, krytą halę uczą skoków jak i ujeżdżania.http://www.mortegi.pl/. Fajni instruktorzy miła atmosfera
Ludzie, błagam Was :kwiatek:. Nie mylcie Warmii z Mazurami 😵. Już któryś raz w tym wątku pada stajnia, która leży daleko od Mazur.
Ludzie, błagam Was :kwiatek:. Nie mylcie Warmii z Mazurami 😵. Już któryś raz w tym wątku pada stajnia, która leży daleko od Mazur.



czyżby ?
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Prusy_historyczne.png&filetimestamp=20080907095105
No to myliłam się tylko w połowie, bo niektórzy i tak mówią, np. o Olsztynie i okolicach Mazury i mnie to bardzo drażni :kwiatek:
no jak ktoś mówi o Olsztynie - Mazury to też mnie to razi, tym bardziej, że już chyba na zawsze zapamiętam hymn wyuczony w szkole podstawowej - O Warmio moja Miła 🙂
żeby nie było Ot - to jest całkiem sympatyczna stajnia również:
http://www.zieloneranczo.pl/cms/index.php
według tej mapy to ta stajnia mieści się dosłownie na Ziemi Lubawskiej. Jak kto woli🙂 mi właściwie wszystko jedno czy warmia czy mazury bo chciał nie chcial województwo i tak jes WARMIŃSKO-MAZURSKIE  😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 lipca 2012 13:35
Ostatnio widziałam sporo koni w gospodarstwie w Sulimach k/Giżycka. Szukając kiedys stajni w tych okolicach nie natknęłam sie na żadną informację o tym miejscu, koni tez wcześniej jakoś tam nie widziałam. Wie ktoś cos na ten temat? 👀


Kiedyś ten pan co ma konie w Sulimach prowadził stajnię w Hotelu Gajewo (już nie istnieje), teraz nie bawi się w rekreację tylko chyba rajdy organizuje.
A ja tak trochę wyskoczę jak Filip z konopi, ale jednak pozostanę w temacie (chociaż chodzi mi o Warmię :oczy2🙂.

Re-voltowicze kochani, czy ktoś z Was orientuje się czy w okolicach jeziora Dadaj są jakieś stajenki, jakieś ośrodki (prywatne nawet gospodarstwa) gdzie mozna by postawić konia w ramach wakacyjnego wypoczynku. Kiedyś-coś było, ale teraz nie mogę nic zlokalizować. Kierzbuń jest stosunkowo niedaleko, ale no właśnie... stosunkowo 🙂

Pytam czysto orientacyjnie, a nuż ktoś jest z tych okolic :kwiatek:
TRATATA-to juz wiem o kogo chodzi, dzięki 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
24 lipca 2012 01:03
a może by tak połączyć te dwa wątki? 🙂

http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,49432.30.html


Bobik jest stajnia na Likusach w Olsztynie, wieki nie bylam, ale co by o nich nie mówiono to spędzilam tam przecudne chwile 😀 biuro przy głównej ulicy, ranczo na Redykajnach, ze stajni w mieście na plac jeździło się często właśnie na ranczo, przez las ( nie mowię tu o total początkujących )

poza tym Marengo na Redykajnach
[[a]]http://www.marengo.mazury.pl/o%20nas.html[[a]]
kiedyś można było jeździć nie będąc gościem pensjonatu 😉 nie wiem jak jest teraz

w okolicy była tez stajnia w Barczewku, cudowni gospodarze, fajne konie, ale też kilka ładnych lat nie byłam :/
hej, szukam stajni, stajenki, okolice pisza, orzysza, jeziora roś z możliwością niedrogiego wypadu w teren
może ktoś z Was byłby zainteresowany postawieniem konika do mnie? przydomowa stajnia, za ełkiem, na okres wakacji poszukuję konika do towarzystwa dla mojej kobyłki, mogłabym za darmo udostępnić miejsce dla 1-2 koni. Całodzienne padokowanie, wokół cudowne tereny do jazdy, poza tym nieduża ujeżdżalnia z kilkoma przeszkodami. W grę wchodzi tylko klacz lub wałach z wiadomych powodów 😉
W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na mazury i chciałabym siebie i chłopa wsadzić na konia (ja w końcu zatęskniłam a jemu chcę pokazać). W innym wątku polecono mi stadninę w Liskach ale niestety będziemy centralnie po drugiej stronie Olsztyna i nie możemy sobie pozwolić na aż tak swobodne jeżdżenie samochodem (staramy się oszczędzać, mimo wszystko). Zależy mi na tym, żeby w stajni nie było tłumów (na jeździe), najlepiej, żebym ja się mogła umówić na indywidualne powożenie tyłka, chłopak oczywiście musi wsiąść na lonżę, żeby konie były w miarę sensowne (i bezpieczne), tak samo jak instruktor. Poza tym nie mam wielkich wymagań 🙂 Wygooglałam kilka miejsc i prosiłabym o jakąś opinię.
To stajnie, które znalazłam: Pan Tadeusz, Maltanka, Stajnia Dągi, Gospodarstwo Agroturystyczne Grądek i stajnia ze strony http://jazdakonna.olsztyn.pl/
Będę wdzięczna za informacje 🙂
Zapraszam do ogłoszeń
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Po raz kolejny ogłoszenie w niewłaściwym miejscu
hm, a gdzie w takim razie te ogłoszenia są? znalazłam jakieś wątki obrośnięte pajęczynami, ale to najwyraźniej źle szukałam. proszę dobrą duszę o pomoc  🙇 😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 września 2013 10:07
Na czerwonym pasku na górze strony masz przycisk zaraz pod napisem
"zmieniamy standardy końskiego forum".
Czy znacie jakieś stajnie godne polecenia w okolicach Ełku, Olecka?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się