telefony komórkowe

Facella   Dawna re-volto wróć!
29 marca 2017 16:06
To chyba tylko pierwsze ładowanie było takie ciężkie. Teraz się grzeje jak gram w gry, ale to normalne, bo gram w takie mocno obciążające. Bateria trzyma ładnie, wczoraj rozladowalam do 15 i w godzinę nieuzywania spadł 1%. Powiadomienie i zasięg ogarnęły po ponownym włączeniu.
Bischa   TAFC Polska :)
03 maja 2017 08:11
Czy ktoś wie czemu, mając 1,70 na koncie, mogę dzwonić (poza sieć Play również), wysyłać darmowe smsy do playa, ale do ludzi spoza playa juz nie? Rozumiem gdy bylam w Berlinie, ale nawet wtedy sms nie przekroczył złotówki. W Polsce mam tanie smsy do innych sieci...
Muszę przenieść kontakty i smsy z Lumi (Windows) na iPhona, podpowie ktoś jak najprościej?
ogurek, ja kontakty przenosiłam ręcznie, z sms się pożegnałam, tyle że ja miałam Lumię eee 700? 800? Nie pamiętam, z durnym Windows Phone 7.5 czy jakoś tak, na którym w ogóle nie szło niczego instalować (to chyba była jedna z pierwszych Lumii).
ogurek, ja co prawda nie na iphona ale na Samsunga. Najłatwiej było mi sciągnąć na nowy telefon aplikację outlook i zsynchronizować z kontem z Windowsa. Samsung zapytał się czy ma pobrać równiez kontakty. Może iphone tez taki mądry?

Powiem wam ze mam problem z przestawieniem się..... tyle lat z Nokią/Lumią a tu jakiś android. Ale życie mnie zmusiło, bo Windowsik się zdecydowanie kończy.
Też powoli przymierzam się do przesiadki z Windowsa i debatuję sama ze sobą czy wybrać Androida czy IOSa, widzę na razie 1:1 w wątku 😉
Czy ktoś ma / miał któryś z "pancernych" telefonów? Cat? MyPhone Hammer? Samsung Xcover?
Potrzebuję coś, co po upadku nie zamieni się w miazgę. Dołożę dodatkowe szkło ochronne ale jednak obudowa też ważna, szczególnie, że moje tel. potrafią lądować np. w piasku.
Ważna rzecz - musi być w miarę "sprawny" systemowo - a jak na razie to wszystkie nie zachwycają mnie parametrami. Poza cat S60, ale ten już zabija ceną.
Po jakiś 15 latach z Nokią dostaje "w spadku" jabłko, teraz tylko przenieść to co potrzebne
epk, na forum żeglarskim ktoś ostatnio chwalił coś takiego, ale dzisiaj posypało się forum. Jak wróci to poszukam
ogurek, powiem Ci za to, że przerzucanie z iPhone na iPhone to baja! 😀
Ostatnio przerzucania Lumia-Lumia nawet nie zauważyłem  😉
Ja znam tylko ten mój stary model Lumii, miałam ją rok i w 2014 czym prędzej się pozbyłam - tragedia! Ale wierzę, że późniejsze wersje WP były o wiele lepsze 🙂 Bo ja nawet aplikacji banku nie mogłam zainstalować oO
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2017 07:45
honey, moim zapasowym telefonem jest iPhone 4s i codzień modlę się żebym nie musiała go już nigdy więcej używać. Powinni zmienić nazwę na SzitFon, coś tak bardzo nieintuicyjnego nie powinno istnieć. 😉
JARA, a ty używałaś windowsa? Bo ja np go bardzo lubię, a ludzie hejtuja, wiec ciężko mi się odnieść do tego co kto nazywa intuicyjnym :P Mam jeszcze troche czasu na wybranie, bo jedynym grzechem mojej lumii jest to, ze win jest zaniedbany, do tego rozbilam ekran :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2017 14:29
Używam okazjonalnie i też dla mnie nie jest intuicyjny. Zastanawiam się właśnie, który bardziej. 😉 Jednak masz rację, każdy chwali swoje. Mój ojciec ma właśnie Nokię i mówi, że Android do bani. W pracy u mnie właściciele iPhona mówią że nigdy żadnego innego telefonu, właściciele telefonów z Androidem nie chcą nic poza Samsungiem. Także ten.. coś w tym jest.
Po testach iPhona uważam, a raczej nie rozumiem fenomenu tej marki, bo oni są sto lat za androidem, a jedyne co mają czego nie ma LG czy Samsung to kręcenia filmów w slow motion 😁 Jak dla mnie ten telefon nie oferuje nic co jest warte takich pieniędzy.
ogurek, będę wdzięczna 🙂
honey, powiem ci że dla mnie apple odpada za to jaki monopol próbuje wprowadzić. Żeby wszystko pasowało najlepiej mieć każdy sprzęt ich firmy. Pamiętam jak koleżanka robiła zdjęcia swoim telefonem i nagrała mi film z zawodów, prosiłam żeby mi od razu przesłała bluetoothem, a tu zonk, nie da się bo ja nie posiadałam appla :P Nie lubię ich za to. Mamy w domu ichni Ipad i nienawidze go strasznie. Na tej gównianej przeglądarce nie ma addblocka!!!

Ja dalej płaczę za moją lumią (Z szajsungiem leci mi 5 dzień). Lumia to telefon prosty w obsłudze, intuicyjny dla mnie nieziemsko, kompatybilny ze wszystkim, ale brak niektórych aplikacji dawał o sobie znać ;/ dlatego wybrałam Samsunga. Duuużo szybszy od mojego WP, ten ekran <3. Pewnie za jakiś czas się przestawię, na razie co chwila klikam nie to co trzeba albo przez 10 minut szukam jakiś opcji...
Ja miałam wcześniej tak lipne telefony, ze niechcący znienawidziłam androida. Teraz mam super telefon z lipnym windowsem 😀 Był ok, ale kilka miesięcy temu apki zaczęły chamieć i mam go dość 🙁
Lenovo K6 Note-ma ktoś? 🙂
honey, tylko problem ze WP przestał się rozwijać. Nie ma niektórych ważnych aplikacji. (chociażby Booking, który był podstawowym narzędziem do szukania noclegu, Ryanair, nie można mieć elektronicznego biletu). 
Moja 925 była tak poobijana, że chyba nie było grama farby na bokach. Żeby zrobić zdjęcia zębów lądowała w końskich pyskach, ale ostatni upadek był zbyt pechowy. Gdyby nie bateria i upadek WP chyba bym naprawiał.
maiiaf, ja się na niego zasadzałam, ale nie był nigdzie dostępny. ostatecznie wybór padł na inny model, ale wciąż lenovo. jeżeli masz pytania, może będę umiała pomóc. 😉
Ja mam taka pajęczynkę na wyświetlaczu, ze ledwo czytam forum. I abi nie naprawiam, ani nie kupuje nowego telefonu, tylko myślę :P Nawet w przeglądarce nie mogę użyć opcji przejścia do ostatnio czytanego postu i chyba to mnie najbardziej wkurza. Bo żadna inna apka przeglądarkową nie chce na moim windowsie poprawnie działać :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2017 22:58
W ajfonach jeszcze oprocz tego co mówi xxagaxx, to ich tajemnicze ładowarki, oczywiscie inne niz standardowe przy kazdym innym telefonie, zmieniajace sie co kilka modeli. Takze nie pożyczysz od nikogo jak telefon padnie jesli sam nie ma najmodniejszego telefonu w "starbaksie" 😉
Raju, to wszystko do mnie przemawia, ale ja chyba muszę kupić tego ajfona i dostać od niego po dupie, żeby się przekonać... że byłam durna 😉
Czy ktoś wie gdzie dobrze i tanio wymienić zbitą szybkę w ajfonie? W Wawie?
Anaa, napisz do mojego Tomka, w zeszłym tygodniu zmieniał wyświetlacz w 6stce i znalazł jakś przystępny cenowo serwis na Woli 🙂
ewuś, lovja! <3 odezwę się! 🙂
honey, ja tam z mojego ajfona jestem zadowolona 🙂 pierwszy telefon, który mam rok i dalej wszystko działa bez zarzutu 😉
mils   ig: milen.ju
18 maja 2017 18:13
Szukam na wczoraj dobrego telefonu do kwoty 400zł. Oprócz podstaw typu dzwonienie i smsy, ma ogarniać facebook'a, messengera i nie zacinać się przy tym. Jakieś pomysły?
mils, jeśli nie interesują Cię żadne inne bajery, aparaty itp... to obejrzyj sobie kilka modeli HTC z serii desire. Miałam i śmigał rewelacyjnie. Musiałam dokupić pamięć, bo oryginalnie było mało, ale za to bateria długo trzymała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się