telefony komórkowe

Megane, ależ oczywiście! Nie odnosiłam się nawet do Twojego postu, kiedyś pytałam o ten telefon, a że się na niego zdecydowałam to postanowiłam podzielić się wrażeniami, może ktoś próbuje podjąć decyzję i szuka opinii 🙂
Ależ ja też wyraziłam tylko swoją opinię 😉
Używał ktoś Huawei Y7?
Moja Xperia M2 chyba już umiera powolutku, czas się rozejrzeć za czymś nowym. Telefon nie musi być duży, w zasadzie rozmiar jest mi obojętny, musi mieć dobry aparat przedni i tylny, baterię przynajmniej tak dobrą, jak moja M2 i udźwignąć sporo aplikacji i zdjęć (z tym, że zdjęcia/filmy to głownie na karcie SD mam tak czy siak). Oczywiście najlepiej jak najtaniej 😁 Ktoś coś? :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
15 sierpnia 2017 19:02
Nie bardzo wiem, gdzie spytać. Potrzebuję selfie sticka, który będzie niezłej jakości, ale za niezbyt duże pieniądze. Chodzi mi o rozsądny stosunek ceny do jakości, przy czym nie chcę wydawać 100zł na taki gadżet. Macie coś godnego polecenia?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2017 22:50
Czy ktoś tu się zna na telefonach? Potrzebuję kupić niedrogiego smartfona i teraz nie wiem czy brać Asus Zenfone 3 Max ZC553KL czy Lenovo P2? Czytałam różne opinie i zgłupiałam... Najchętniej wydam jak najmniej, ale też nie chcę za 3 m-ce żałować, że nie dorzuciłam 300zł, żeby lepiej to wszystko działało...
emptyline, kup chińczyka 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2017 06:09
Um um czyli którego?  :kwiatek:
Np Xiaomi 🙂
Lenovo to też chińczyk 😉 I z czystym sumieniem polecam, mam laptopa-nie mam nic do zarzucenia, siostra tak samo, pisałam tu niedawno o moim Lenovo K6 Note, od smartphona wymagam sporo a jestem w pełni zadowolona 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 września 2017 18:36
Ja kupiłam kilka dni temu Xiaomi redmi note 4x 4/64 (niecałe 900 zł) i jak na razie hula ładnie ale czy tendencja się utrzyma to spytaj za kilka miesięcy 😁 Aparat mógłby być trochę lepszy 😉
Ja mam Xiaomi Redmi 4A 32GB i jest oki 🙂
Ja kupiłam kilka dni temu Xiaomi redmi note 4x 4/64 (niecałe 900 zł) i jak na razie hula ładnie ale czy tendencja się utrzyma to spytaj za kilka miesięcy 😁 Aparat mógłby być trochę lepszy 😉


"Trochę lepszy"? Możesz rozwinąć, albo do czegoś porównać. Jest to jeden z rozważanych przeze mnie modeli a im więcej czytam tym jestem głupsza. Każdy mówi co innego. Nie potrzebuję hiper aparatu, bo nie do tego kupuję telefon, ale w miarę przyzwoitą fotkę czasem mam potrzebę "na szybko" pyknąć.
No i spójrz jak tam z zasięgiem, jeśli możesz. Czytałam opinie, że antena dużo gorsza niż u innych producentów albo w innych modelach tegoż. Masz możliwość porównać z kimś w tej samej sieci. Mieszkam w lesie i to ważne kryterium. Bardzo będę wdzięczna jak jakieś info podrzucisz.
Misskiedis, ja mam od kilku tygodni ten sam, tylko w wersji 5", na aparat nie narzekam, w zasadzie wszystko w nim jest rewelacyjne (po za tym, że dorąbali mi cło czy inny vat, ale zapłaciłam chyba poniżej 800 zł).

Wydaje mi się, że moja poprzednia Lumia 640 faktycznie lepiej ogarniała temat zdjęć, ale przy codziennych telefonowych pstryczkach daje radę.
Tu coś z dzisiaj, w Szkocji różnie ze światłem bywa, ale przy dobrych warunkach nie jest źle:
http://re-volta.pl/galeria/album/7205
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2017 06:47
No to jak Lumia była lepsza to mi być słabo. Wolałabym jedak Asusa albo Lenovo.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 września 2017 08:17
Ja mojego chińczyka uwielbiam. Do tej pory najlepszy telefon jaki miałam.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 września 2017 20:22
Dzienne zdjęcia są spoko, ostre choć jeszcze nie miałam czasu mocniej potestować ale jak światło słabe i jest ciemniej to przedni aparat szumy ma już spore. Stąd to "trochę" 😉
Dzięki  :kwiatek: Znaczy, jak dla mnie żadna wada, bo do robienia zdjęć-zdjęć i tak mam cyfrówkę (której prawie nie używam, ale jest jakby co) a w telefonie to tak tylko przy okazji coś czasem więc powinno wystarczyć.
Jeśli nie chcesz dużo wydawać to możesz się pokusić o HTC 10, jest dostępny w różnych abonamentach w dobrych, całkiem niskich cenach. Ostatnio jak wymieniałem telefon to w Playu mi go oferowali, ale dopłaciłem trochę więcej i wziąłem lepszy, ale z tej średniej półki to jeden z najlepszych wyborów.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 września 2017 06:13
violkafiolka, ale ktokolwiek tu chciał telefon w abonamencie? 🙂 Nie wiem jak SzalonaBibi ale ja mieszkam w Szwecji, więc nie potrzebuję kolejnego abonamentu. 🤣

Wzięłam Lenovo, ale K6 Note - będę miała mniejszy problem z naprawą w razie czego, chociaż biorąc pod uwagę ceny w tym kraju, taniej będzie pewnie kupić bilet do PL i tam naprawić. 🤣
emptyline, o, to ten co ja 😉 już go trochę porozgryzałam, jakbyś miała pytania to pisz 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
13 września 2017 18:36
maiiaF, dzięki. Będzie u mnie dopiero za 2 tygodnie. 🙁
Czy ktoś może ma porównanie Iphone'a SE z 8? Głównie chodzi mi o aparat 🙂
ashtray moim zdaniem już 7 ma lepszy aparat niż SE, więc... 😉
Ok, z tego co widzę to między 7 a 8 nie ma aż tak wielkiej różnicy, ale między SE a 8 już jest spora. Więc chyba jednak składniam się ku 7 🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 listopada 2017 08:15
Czy w samsungu galaxy s4 można ustawić, że może tylko kilka osób może dzwonić na dany numer telefonu?
Miał ktoś styczność z Huawei Mate 10 Lite? 👀 Rezygnuję z "Srajfona" i szukam jakiegoś telefonu, który ma naprawdę dobry aparat. Nie musi być ultra wydajny, bo w sumie telefonu używam tylko do siedzenia na Facebook'u, Messengerze, Instagramie, mam kilka apek typu Adobe Reader i tyle. No i żeby nie kosztował 2 tys.
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2017 19:09
mils, Lenovo K6 Note
mils tylko "Hujaweje" się tną nawet na messengerze  🤣
Fokusowa znam osobiście dużo osób z różnymi Huaweiami i nie narzekają...  🤔
Ja jakiś czas temu miałam P8, kupiony nowy, wytrzymałam całe 4 miesiące z nim, bo myślałam, że mnie szlag trafi i wyrzucę złom przez okno, nigdy więcej. Jak do tej pory najlepszy aparat miałam w Samsungu A5 2016, petarda ostre foty robił. Ale grzał się i ciął do momentu aż nie zakończył żywota przy bliskim spotkaniu z kafelkami  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się