telefony komórkowe

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 sierpnia 2010 17:33
jego odblokowanie i zablokowanie trwa wieki

Powiedzcie o tym coś więcej, bo nigdy nie zajęło mi to więcej niż pół sekundy...
Mam chyba jakiś cudowny egzemplarz 😉
Atutowa, ale Avila to szajs, a Monte właśnie ma być od niej lepszy. Pauli, nie mam zbyt dużych oczekiwań, tylko chciałam tym razem wziąć Nokie dotykową, ale mam do wyboru tylko 5230, a ona ma np. słaby aparat. Potrzebuję po prostu jakieś mocniejszego telefonu, który jak spadnie to się od razu nie rozsypie na części pierwsze.
Co do blokady - kwestia wprawy, choć ja od pierwszego momentu nie miałam z tym problemów... 🙄
Manta   Tyłkoklep leśny =)
14 sierpnia 2010 19:45
Dostalam nokie bodajze 2330 - jak tylko do dzwonienia i pisania to jest swietna =) sie zakochalam choc nokii nie lubie, ale fajnie mi sie ja trzyma w rece. Ale mam problem - czy ktos moze wie, jak zmniejszyc czcionke zegara? Bo nie potrzebne mi cyferki na pol ekranu =P i mi zaslania zdjecia jak wrzucam je na tapete.
Manta, miałam to samo - jakieś strasznie kijowe jest to w tych nowych Nokiach. W końcu usunęłam zegar z głównego wyświetlacza i sprawdzam godzinę klikając strzałkę w dół np. (na przykład widać podczas przeglądania kontaktów) plus ustawiłam wyświetlacz w postaci zegara. Ale nawściekałam się że hej!!
czy sonny ericscon zylo ma dziurke do zaczepienia smyczy lub zawieszki? i czy faktycznie w zestawie nie ma karty pamieci i kabla usb?? chodzi o zestaw z play..
busch   Mad god's blessing.
04 września 2010 00:03
Ja mam nokię 5320 - kupiłam razem z silikonowym ubrankiem, dzięki czemu jest w stanie nienaruszonym bez jednej ryski  🙂
Byłam przeciwna telefonom dotykowym bo obawiałam się ich trwałości, ale mój trzyma się dobrze i uwielbiam to uczucie macania telefonu  😜
Kawecan   Jeździec bez konia...
04 września 2010 10:43
Ma ktoś może jakieś doświadczenia z Sony Ericsson model Satio?  🤣
Zainteresowałam się tym telefonem i w przyszłym roku szykuję się na jego zakup.  😉
Witajcie ,zgubiłam telefon Nokie e52 🙁  jest jakaś szansa ją odzyskać czy nie ma szans jej namierzyć  😵 
Możesz zablokować telefon, tak aby nie był już do użytku, dodatkowo będzie w rejestrze Policji istniał jako zgubiony/skradziony. Policja może się na taki telefon natknąć w sklepie z komórkami, w trakcie kontroli człowieka, czy też rewizji domowej u kogoś.
Jeszcze inaczej. Można zgłosić na Policję zgubienie telefonu, bez blokady u operatora. Telefon w tym przypadku normalnie działa. Jeśli Policja natknie się na taki telefon i sprawdzi,że jest na liście to Ci go oddadzą.
W przypadku zablokowania u operatora, telefon jest niezdatny do użytku w Polsce. Można go jedynie rozebrać na części i skorzystać z nich, bądź wywieźć go za granicę i korzystać można do woli.
Ja właśnie stałam się posiadaczką e52. Narazie nie mam zastrzeżeń. Korzysta ktoś z nawigacji Ovi? Za każdym raziem telefon łączy się przez blueconnect? Czy to jest napewno bezpłatne?
Ja dzisiaj zakupiłam Samsung Corby PRO, ma ktoś jakieś doświadczenia? Wydaje się całkiem przyjemny..
A ja mam od wczoraj Nokię C5-00 - jest mega świetna, polecam 🙂 Ma wbudowany słownik ang-ang oraz można sobie ściągnąć każdy inne dowolny. Poza tym GPS za free i różne inne fajne bajery.

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 września 2010 21:07
Ja mam C5 od jakiś 2 tygodni i bardzo zadowolona jestem.
No bo to fajny telefon jest 🙂
CuLuLa dzięki za pomoc ,dopiero co dostałam telefon i go gdzieś przesiałam ,Bateria jak zwykle u mnie rozładowana  🤦  jutro wybieram się na pieszo w teren ,może uda mi się znaleźć zgubę .
Jedyny plus, że nie włożyłam mojej karty tylko syna ,z braku czasu nie miałam czasu spisać numerów  😵  mąż twierdzi ,że nie długo łeb zgubie  😡 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2010 13:46
Ja miałam ostatnio problem, bo mój telefon zaczynał dzwonić, a na wyświetlaczu pokazywał się mój numer telefonu. Jak próbowałam odebrać to rozłączało. Było tak 3 razy tylko, miał ktoś coś podobnego?
JARA, dzwoniła do Ciebie Twoja poczta głosowa pewnie, jeśli masz w plusie telefon.
Ja mam nokię 5320 - kupiłam razem z silikonowym ubrankiem, dzięki czemu jest w stanie nienaruszonym bez jednej ryski  🙂
Byłam przeciwna telefonom dotykowym bo obawiałam się ich trwałości, ale mój trzyma się dobrze i uwielbiam to uczucie macania telefonu  😜

Też mi się strasznie podoba ta delikatna wibracja przy dotykaniu 😜 Od zawsze byłam fanką Nokii, teraz mam Nokię 5530 XpressMusic i bardzo ją lubię, to chyba mój najlepszy telefon jak do tej pory 🙂 Łatwo i szybko się na nim pisze, nie zacina się (chociaż koleżanka ma ten sam model i jej się zawiesza), jest elegancki (mam białą wersję) i nie za wielki jak na dotykowy telefon. Można słuchać radia na głos - po podłączeniu słuchawek trzeba wybrać opcję głośnik (ale słuchawki muszą być wczepione). No i karta 4GB 😀 Polecam gorąco!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2010 16:39
JARA, dzwoniła do Ciebie Twoja poczta głosowa pewnie, jeśli masz w plusie telefon.


Mam telefon na karte, w Tak Taku (Era) i nie mam poczty włączonej od jakiś 7 lat. Więc nie wiem czy to coś z siecią, czy telefon szwankuje. Tzn teraz już nie dzwoni.
JARA, może sieć szwankuje.
a jak pisanie w rekawiczce na koniu nokia dotykowa?
Mi się przez jakiś czas powtarzał błąd operatora - przy otrzymywaniu niektórych smsów dostawałam sms z 15 sierpnia, który znikał tuż po wyświetleniu treści 😉 Z Avilli nadal jestem zadaowolona, może dlatego, że głównie z niej odbieram telefony i piszę smsy. Zdjęcia robię wyłącznie swoim kotom i nawet nie wiem, czy ma jeszcze jakieś dodatkowe bajery :P
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
16 września 2010 20:51
Mógłby mi ktoś porównać Nokie E61 z SAMSUNGIEM S3650 Corby? Cenowo są podobne i pilnie potrzebuję kupić któryś z nich  😉 Jestem zielona w tym temacie i jedyne co to mogę powiedzieć, to że Samsung jest ładniejszy, bo mogę wybrać sobie kolor obudowy  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2010 09:11
Bierz samsunga 😉
okwiat, miałam obydwa w ręku i dla mnie zdecydowanie lepszy Samsung 😉
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
17 września 2010 13:28
okwiat moja siostra ma tego samsunga i jak najbardziej go poleca🙂😉
Sony Ericsson W595s zielono-stalowy  :kwiatek: spadł mi 5515578 razy od marca i żyje 🙂
Ma ktos juz iphone 4??
Jakies opinie? Warto kupic juz teraz, czy szalu nie ma i spokojnie moge czekac na wymiane i dopiero wtedy zgarnac?
Zmieniłam nokię 6500slide na... Nokię C6-00  😜 😜 😜
Ma ktos juz iphone 4??
Jakies opinie? Warto kupic juz teraz, czy szalu nie ma i spokojnie moge czekac na wymiane i dopiero wtedy zgarnac?


Ja też się nad nim zastanawiam (lub 3GS albo Wave). Tylko ta cena.. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się