telefony komórkowe

dziewczyny pomocy...dzisiaj moj telefon  setny raz wylądował w wodzie i chyba niestety ostatni....możecie mi polecić jakiś model (najlepiej nokia) do 200zł?
zaba   żółta żaba żarła żur
26 października 2010 19:55
Moja poczciwa Nokia powiedziała mi już definitywnie BYE BYE i dzisiaj przyszedł nareszcie jej godny następca,bialutki SE C901!  😅



ciekawe jak dlugo będzie "godny" 😎
zaba   żółta żaba żarła żur
26 października 2010 20:03
myślę,że długo!  😀iabeł:
To już mój trzeci SE i jak do tej pory żaden mnie nie zawiódł!  😀
haha, to widocznie ja mam "szczescie" do wszelkiego rodzaju telefonów 😉 w ost nokii traciłam 3 razy wszystko, wiec wziełam SE... ten po niecałym roku też padł 😎
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 listopada 2010 12:39
a ma ktoś xperię? jest na co narzekać? bo ja po samsungu avili jestem zdesperowana na powrót do ericssona, zarazem nie cierpie iphonó, ale jakąś "podróbkę" innej firmy bym chętnie wciągnęła...
Mam nową służbową zabawkę, która się nazywa GarminAsus G60. Ciekawe połączenia nawigacji, przeglądarki i komórki.

Na co dzień posługuję się niezawodną Nokią 6310i. W połączeniu z zestawem głośnomówiącym CARK-91 tworzy ideał. Jak dla mnie 😉

edit: A jeśli potrzebujecie czegoś niezniszczalnego w sensie dosłownym to tylko aparaty Sonim.
Ma ktoś (albo miał) SE Xperie X8? Jak wrażenia? Albo LG prada? Szukam czegoś z ekranem dotykowym, fajnym aparatem i dobrym wyświetlaczem. Reszta nieistotna w zasadzie. Możecie coś polecić godnego uwagi?  :kwiatek:
Gdy miałam w rękach Xprerie odniosłam wrażenie,że ten system jest 'za mocny' jak na telefon - zawieszał się, otworzenie jakiegos folderu troche trwało, no,ale mówie, tylko chwilkę miałam w rękach  😉
Atutowa, ale x8(biała) czy x10 (duża, czarna) czy może x10 mini(mała, czarna)? :kwiatek:
edit: ok, i tak zdecydowałam się jednak na LG Swift GT540  😉 Podobno lepszy telefon za niższą cenę  🏇
Mia, X10 mini  😉
czy ktos ma dzis jeszcze problemy z siecia Era?
A ja nareszcie po dwóch latach narzekania na Łomnię mam nowy telefon. Jak wymieniałam pan w punkcie zaczął mi wydzierać najlepsze telefony, jakie tylko mieli, a ja na to - a jaki jest najprostszy i najzwyklejszy, jedyne co ma mieć to mapy i tyle. I tak oto stałam się szczęśliwą posiadaczką Nokii 2710 - najzwyklejszy telefon pod słońcem z beznadziejnym aparatem nawet  😁
Ale po użeraniu się z Łomnią pokochałam ten telefon natychmiast miłością bezgraniczną.
Nigdy więcej telefonów dotykowych!!!!!!!
ja własnie skończyłam umowę i wzięłam nowy telefon. Poraziło mnie to,że praktycznie wszystkie pokazane mi telefony były...dotykowe!!!
ale w zasadzie po latach używania nokii w której na kolorowym wyświetlaczu bajery się kończyły chciałam miec coś lansiarskiego  😉
w efekcie wzięłam samsunga monte w plusie. póki co jestem zadowolona. nie mam problemów z trafianiem w klawiature, nie rysuje sie w ogole a nie ma ani folii ani jakiegos ochronnej skarpetki. przy wyborze kierowałam się głównie tym, zeby było radio i tu akurat musze pochwalic monte, bo radio ma i ma tez fajna funkcje nagrywania audycji i muzyki.ponad to uwazam, ze wizualnie prezentuje sie całkiem ok.
swoją drogą, jak to jest, ze po tylu latach bycia w plusie nie mam zadnych fajnych promocji?!?!
noen   A story of a fighter of our human race
12 listopada 2010 16:27
Mia LG Prada - świetny telefon, ale miałam go tylko chwilkę bo był dla mnie za mały. Małe ikonki, mały telefon, i trzeba było tak mocniej dotykać wyświetlacz, żeby nacisnąć, odwrotność iPhone którego mam teraz 😉 Ogółem, jeśli szukasz czegoś małego, do dzwonienia, to jest fajna 🙂

A i jeszcze pisanie smsów nie jest możliwe na klawiaturze takiej jak w komputerze, tylko piszesz smsy poprzez pojawiającą się klawiature od 1-9 a pod spodem literki (tak jak mają niedotykowe telefony). Nie wiem jak moge to inaczej wytłumaczyć  😁
muszę wziąć nowy telefon bo stary się rozwalił.. i teraz pytanie. samsung delphi czy samsung monte? delphi ma qwerty, ale ogólnie jakiś taki cienki i nie ma wi-fi.. 🙄 a z tego co czytalam monte nie ma tego dotykowego qwerty  🙄 i bądź tu człowieku mądry.
a może lg swift? a tu z kolei nie mam zaufania do żadnych telefonów tej marki.. dziewczyny pomóżcie  😵

zależy mi na internecie i klawiaturze, chociaż dotykowej qwerty..
bumbum, ja na swojej Avili baaaardzo nie lubie tej dotykowej klawiatury Qwerty, więc brałabym chyba delphi, skoro zależy Ci na Qwerty  😉 Lubie zwykłą klawiature do pisania,łatwiej mi jest, więc nie patrząc na tą qwerty radziłabym Monte. Uwierz,qwerty dotykowe nie ma szans, ciężko strasznie sie na tym pisze  😉
Bratowa ma LG, i jest zadowolona, przy przedłużaniu umowy również bierze LG.  🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 listopada 2010 20:47
Czy ktoś posiada telefon Nokia C6-00?
Nie chciałam telefonu dotykowego, chciałam Nokię C5, Nokię X2 lub Nokię X3(której nigdzie nie mogłam zobaczyć), ale... dziś zrobiłam małe rozeznanie i właściwie C6 wypada najfajniej.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje!  :kwiatek:
Moja Nokia pokręciła się dziś troszeczkę w pralce :/ Krótko, ale się zamoczyła. Obecnie jest rozłożona na części i się suszy. Sprawdzałam - odpala, ale ekran widać, że jeszcze zalany. Nic się nie wyświetlało. Będzie coś z niej jeszcze? Macie doświadczenie w praniu telefonów?
Ja jakiś czas temu wyprałam Siemensa, jakiś stary model. Po kilku dniowym suszeniu telefon działał, musiałam tylko baterię nową kupić. Jednak wyświetlacz nie wyglądał już zbyt dobrze. Widać było drobne plamki (pewnie po proszku)
Nokia już w serwisie. Wyświetlacz do wymiany :/ Mam nadzieję, że uratują kontakty. Czuję się jak bez ręki, a pożyczonym Samsungiem dotykowym nie umiem się posługiwać  😵
ja mam to gówno, bo inaczej nie okresle tego telefonu.a własciwie to nie mam bo sie wyłaczył radosnie i właczyc sie nie dał
Ja po prostu ubóstwiam mój telefonik - Samsung Monte!  😍
jest bardzo ładny, mam go prawie miesiąc i ani razu się nie zawiesił, ani nic. Aparat ma dużo ciekawych funkcji. Dużo fajnych dodatków itd. Mnie najbardziej urzekła funkcja rozpoznawania muzyki. Jak dla mnie fenomen  :kwiatek: Jeżeli ktoś chce więcej inf, to proszę pisać. 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 listopada 2010 20:33
A ja dziś "na papierze" stałam się posiadaczką telefoniku: Nokia C6-00, jutro/pojutrze (w zależności kiedy znajdę czas podjechać do salonu i odebrać) trafi do moich łapek  😅 Dziś bawiłam się nią godzinkę no i jest faajna :P Minimalnie przeszkadza mi jej waga, ale myślę, że to tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia 🙂
ja jestem szczęśliwą posiadaczką samsunga wave'a 533 💃 😅 😅
udało mi się rodziców namówić. narazie wrażenie fajne, choć jeszcze nie do końca go ogarniam. trochę wkurza to, że nie działa na dotknięcie paznokciem, tylko na opuszek palca. ale i tak kocham ten telefon  😍
a ja znow potrzebuje pomocy 😉

dostalam MMSa, ktorego nie moge sciagnac... 🙁 sciaga, sciaga, a pozniej informacja, ze "blad serwera wiadomosci. sprawdz ustawienia i sprobuj ponownie." a ja nawet nie wiem gdzie tego szukac... :/ czy ktos jest w stanie mi pomoc??
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 listopada 2010 19:13
A ja od dzisiaj jestem posiadaczką Noki X6.  😅 Jest bardzo fajna. Jak na razie żadnych zastrzeżeń.  😉
ja z kolei odradzam Samsunga Galaxy I5800 - denerwuje mnie na kazdym kroku coraz bardziej, a mam go od miesiąca... 😤 najchętniej wywaliłabym go przez okno i jak mnie ostatecznie dobije to sie nie zawaham...
Niedługo mogę przedłużyć umowe. I nie wiem jaki telefon wybrac. W sumie to żaden mi głowy nie urywa  🤔 Zastanawiam się nad Nokią N97. Zależy mi na telefonie z Wi-Fi i klawiaturą wysuwaną Qwerty. Możecie coś polecic?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 listopada 2010 10:30
Atutowa Nokia N97 z tego co wiem strasznie w internet włazi i kasę pożera.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się